Geniale gedachte!quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:36 schreef MrMoon het volgende:
[..]
misschien moeten we er dan van maken, dat ze bij het openen de OP even aanpassen ipv de wiki..
Zo lopen meuten over een topic openen en dan nog niet in de top 10 staan...quote:
quote:Userstats van MrMoon
Totaal aantal posts: 5276
Totaal aantal topics geopend: 10
quote:10 Daemon19 - 12
Jij bent ons altijd voor...quote:Op donderdag 3 februari 2011 23:47 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Zo lopen meuten over een topic openen en dan nog niet in de top 10 staan...
Ik ben nog nooit gegaan voor handig. Ik heb nog steeds geen senseo meuk apparaat (oid) in huis en daar ben ik trots op!quote:Op donderdag 3 februari 2011 20:33 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ach, vroeger vond ik het handig. Nu ga ik voor lekker ipv handig
Ja nu misschien wel ja maar kijk eens naar jou totalen (van deze maand) en vergelijk dat eens met die van mij.quote:
Ik "vrees' alleen dat mijn posts gaan inkakken binnenkortquote:Op donderdag 3 februari 2011 23:59 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ja nu misschien wel ja maar kijk eens naar jou totalen en vergelijk dat eens met die van mij.
Sjips weer staat mn edit niet in je quote.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:00 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik "vrees' alleen dat mijn posts gaan inkakken binnenkort
Ik ga me hopelijk nuttig maken tijdens een stage hoop ik dus dan moet ik al mijn posts op de zondagavond dumpenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:03 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Sjips weer staat mn edit niet in je quote.
Want? Dan heb je geen tijd meer om gezellig te doen oid?
All1 op de zondagavond? Oh man waar maak jij je druk om met jou totalen?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:04 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik ga me hopelijk nuttig maken tijdens een stage hoop ik dus dan moet ik al mijn posts op de zondagavond dumpen
Ook dan.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:07 schreef Drassss het volgende:
Nog wel ja.. hehe ach boeiendddddddddddddddddddddddddddd.
Hmm meer dan een uur en er is niks qua nieuws en geen boeiende tv programma's. Beetje jammer.
Ik de ene dag wel en de andere dag niet. Ik leef echt per dag.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:13 schreef Drassss het volgende:
Normaal pit ik nu ook hoor.. maar morgen doe ik het wat rustiger aan denk ik. Hooguit een uurtje of 2 sporten
quote:
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:27 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
![]()
Beetje jammer dat je aan Hans van der Tocht denkt als je tegen mij praat\typed.
.
(Edit : Ik snap m nu pas.)
.
Ik wil niet het gesprek oprakelen dat t in Japan zo veel beter geregeld ed maar ik wil wel even aangeven dat t niet all1 aan de vandalen ed ligt hiero.
http://nos.nl/artikel/216(...)p-spoorovergang.html
Je was goed bezig!quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:32 schreef Drassss het volgende:
[..]
, sorry moest even.
Uiteraard overal zijn problemen.. Als het niet vandalen zijn, is het wel de ns, het weer, pech of dat er geen geld is.
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:38 schreef Drassss het volgende:
Gekke dingen zijn dat. Nog nooit 1 in het echt gezien eigenlijk en ik wil graag mijn muis-arm/rsi arm gewoon via een normaal laptop toetsenbord krijgen
Nee die is te duur.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:45 schreef Drassss het volgende:
[ afbeelding ]
Je hebt toch niet zo'n muis he?
als je een beetje had opgelet had je dat gewetenquote:Op donderdag 3 februari 2011 23:47 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Zo lopen meuten over een topic openen en dan nog niet in de top 10 staan...![]()
Je zal er nog iets meer nodig hebben vrind.
Twee stijgerts en...quote:Allard Boender Zag zijn mate van verdedigen toenemen van uitmuntend naar briljant.
Egidius Heering Al het harde trainingswerk was niet tevergeefs! Op verdedigen steeg hij van uitmuntend naar briljant.
Verder qua vorm ook wel oke!quote:Je team heeft 14 720 ¤ gekregen, omdat Manus Delfgauw (188286679), die zijn carrière begon bij jouw team, onlangs is verkocht voor 736 000 ¤.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij heb ik ook een "grapjes" adres opgegeven of een oud adres die nu niet van toepassing is. Ik ben nu al een jaartje of 3/4 supporter en heb er geen last van, dus maak je maar geen zorgenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 09:44 schreef IPeePie het volgende:
@Drassss ik zit nu op school, dus kan helaas de spoiler niet openen. Je ziet het inderdaad nergens, maar ik dacht van, als ik ga betalen voor supporter, kan ik ze net zo goed m'n echte adres laten weten. Ik kan me voorstellen dat dat op een of andere manier van belang zou zijn bij het betalen. Maar aangezien je het niet kan veranderen, is dat vast niet zo.
quote:Laatste trainingsrapport (04-02-2011)
Alleen trainingsrapporten waarin wijzigingen staan zullen hier getoond worden
Félix Goulart : Al het harde trainingswerk was niet tevergeefs! Op passen steeg hij van formidabel naar uitmuntend.
Tygo van den Bosch : Het keiharde werken op de training had resultaat! Hij ging in passen vooruit van zwak naar matig.
Pascal Prent : Zag zijn mate van passen toenemen van slecht naar zwak.
Yohan van den Bosch : Zijn beoordeling op het gebied van passen steeg van slecht naar zwak.
Aad van den Bosch : Het keiharde werken op de training had resultaat! Hij ging in passen vooruit van matig naar redelijk.
Andy Van Den Bosch : Zag zijn mate van passen toenemen van slecht naar zwak.
Wilde je je verdedigers trainen of je aanval? (ok ok en je middenveld maar dat is bij alle 2 de passen trainingen.)quote:Op vrijdag 4 februari 2011 09:54 schreef Drassss het volgende:
PascalIk snap er geen reet van. Korte pass getraind ( 15 man ) en maar 1 popper terwijl ik een stuk of 6 waailappen erin had staan die max slecht passen waren... Volgende week zal ik dan wel een berg poppers krijgen gok ik dan
quote:Korte passes : Centrale middenvelders, vleugelspelers en aanvallers((Alle spelers die daadwerkelijk spelen))
quote:Openingen maken : Verdedigers, centrale middenvelders en vleugelspelers((Alle spelers die daadwerkelijk spelen))
Oh ja, ik vond het al niks voor jou om daar een koei mee te maken.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 10:02 schreef Drassss het volgende:
Weet ik, daarom heb ik op de woensdag expres 5 B-verdedigers op het middenveld gezet
Ik en opletten?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 08:11 schreef MrMoon het volgende:
[..]
als je een beetje had opgelet had je dat geweten
Ja Pascal zou nu in de basis kunnen staan, zeker met die spec is het echt een topper voor mijn team straksquote:Op vrijdag 4 februari 2011 10:07 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Oh ja, ik vond het al niks voor jou om daar een koei mee te maken.
Pascal gaat interessant worden
[ afbeelding ]
Dank voor je supporterschapquote:Op vrijdag 4 februari 2011 10:22 schreef IPeePie het volgende:
@RealBizkit666 Hi.
Wat zijn trouwens de hattrick namen van andere actieve users hier? Dan kan ik die ook supporten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |