abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 1 februari 2011 @ 19:19:27 #201
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_92187063
daarnaast maken marokkaanse rotjongetjes (die uit een warm islamitisch nest komen) het qua fysiek contact wel weer goed.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_92187185
quote:
6s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 19:10 schreef El_Matador het volgende:
Dat een Hogeschool (een overheidsinstelling) dat echter faciliteert, dat is schandalig. De overheid mag niet discrimineren op geslacht.
Nou, het zou verboden moeten worden. :(

quote:
De beste oplossing zou zijn als student van deze freak gewoon constant lopen keten in de les. De man uitschelden, de man handjes geven en meer van dat soort ongein. Lik op stuk. Randmongool. Was lekker in Mekka gebleven dan. :')
Kunnen de GeenStijl-adepten deze man anders niet het leven zuur gaan maken?
pi_92189251
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 18:42 schreef Dlocks het volgende:

[..]

Zolang iemand zich aan de Nederlandse wet weet te houden en in zijn eigen levensonderhoud kan voorzien hoeft die zich wat mij betreft niet te houden aan willekeurige Nederlandse normen en waarden.

Want moet iedereen zich houden aan de niet wettelijk bepaalde normen en waarden van een bejaarde van 80? Of van iemand van 15? Of van een gothic? Of van een gabber? Of van een punker? Of van een bankdirecteur? Of van een stratenmaker? Dat zijn allemaal groepen mensen waarbij bepaalde normen en waarden van groep X haaks staan op de normen en waarden van groep Y. En dat ondanks dat het autochtone Nederlanders kunnen zijn.

Iedereen heeft dus zo zijn eigen normen en waarden. En het mooie van Nederland is nou juist dat dit wettelijk gezien toegestaan is. ^O^

Ik kan mij er dan ook geen seconde druk om maken dat iemand andere normen en waarden heeft dan mijn normen en waarden. Als ik mij daar wel druk om zou maken zou ik geen leven meer hebben. De meeste mensen hebben niet voor 100% dezelfde normen en waarden als de normen en waarden die ik hanteer.

Maar goed, wat mij betreft moet een werkgever wel het recht hebben om zelf normen en waarden van het bedrijf op te leggen aan personeel. Dat kan bijvoorbeeld betekenen dat iemand bedrijfskleding moet dragen, geen lang haar mag hebben, geen piercings mag dragen, of ook vrouwen een handje moet geven.
Gezien de enorme subjectiviteit in dit opic, sluit ik me aan bij bovenstaande poster.
Lekker duidelijk :)
pi_92193726
quote:
Nou, het zou verboden moeten worden. :(
Het is al verboden dus het zou aangepakt moeten worden. Ik weet wel een mooie deal: deze vent naar de Islamitische heilstaat Afghanistan waar hij zijn nieuwe inzichten mbt de Islam mooi kan praktiseren en Sahar mag hier blijven. Hij blij, zij blij, ik blij.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 21:25:37 #205
18159 Dlocks
Zoek het maar op met Google...
pi_92194583
Mannen geef ik overigens geen drie zoenen als begroeting. Vrouwen wel. Moet ik nou ook vanwege discriminatie aangeklaagd worden?

En wat te denken van Henk & Ingrid die in het buitenland -bijvoorbeeld tijdens vakantie- de autochtone bewoners in dat land aanranden met drie zoenen i.p.v. twee zoenen of één zoen zoals in veel landen gebruikelijk is? En dan hoor je ze vervolgens lachend in gebrekkig Engels zeggen:

"Haha..uhmm...Netherland altijd trie kisses...haha ja ja... dat is how we do het...". :')

Of Henk & Ingrid die voor de 10e naar Marmaris in Turkije op vakantie gaan (ja, want daar zijn ze wel aardig... zulke leuke mensen daar!). Henk & Ingrid -of in dit geval eigenlijk alleen Henk- zal je niet zo snel een Turk die ze al een paar jaar van de vorige vakanties kennen een paar zoenen zien geven terwijl dat daar wel gebruikelijk is.

[ Bericht 3% gewijzigd door Dlocks op 01-02-2011 21:31:21 ]
pi_92194915
Wat zijn dat nou weer voor kansloze voorbeelden van mensen die op vakantie gaan :'). Mensen die op vakantie gaan wonen daar niet en hebben geen voorbeeldfunctie :'). En over jouw geen drie zoenen aan mannen geven: dat is ook niet gebruikelijk om dat als man te doen. En met je Henk & Ingrid voorbeeld probeer je ook nog even een subtiele bash richting PVV-stemmers te doen :').
  dinsdag 1 februari 2011 @ 21:38:46 #207
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_92195350
quote:
11s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 18:00 schreef fs180 het volgende:

[..]

BB jij van de herenliefde?
Ik snap de relevantie van deze vraag niet echt. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 1 februari 2011 @ 21:39:55 #208
18159 Dlocks
Zoek het maar op met Google...
pi_92195428
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:31 schreef KuyaEd2010 het volgende:
Wat zijn dat nou weer voor kansloze voorbeelden van mensen die op vakantie gaan :'). Mensen die op vakantie gaan wonen daar niet en hebben geen voorbeeldfunctie :').
Oh, dus als Henk & Ingrid op vakantie gaan hoeven ze geen rekening te houden met de lokale normen, waarden en gebruiken? Die mogen ze gewoon lekker associaal negeren?

quote:
En over jouw geen drie zoenen aan mannen geven: dat is ook niet gebruikelijk om dat als man te doen.
Voor jou is dat niet gebruikelijk. Genoeg autochtone Nederlanders bij wie dat wel gebruikelijk is.

Maar goed, daar ging het op dat pun niet over. Er begonnen mensen in dit topic te blerren dat het discriminatie is als je een man wel een hand geeft en een vrouw niet een hand geeft. Dat het tegen de grondwet ingaat :{w in dat ze zo iemand moeten aanklagen.

Als iemand bovenstaande argumentatie gebruikt dan is de enige juiste en logische conclusie dat zo iemand ook vindt dat als een man weigert een andere man te zoenen men deze vanwege discriminatie zouden moeten aanklagen.

quote:
En met je Henk & Ingrid voorbeeld probeer je ook nog even een subtiele bash richting PVV-stemmers te doen :').
:Y
  dinsdag 1 februari 2011 @ 21:42:45 #209
330641 toffeekoffie
zou toffeethee ook lekker zijn
pi_92195630
Gaat het gewoon niet om emotionele intelligentie?
We kunnen elkaar respecteren of intimideren. Maar als je een beetje gericht bent op DE ANDER en niet alleen op JEZELF dan zou je je kunnen richten naar de geldende fatsoensnormen van je omgeving.
Als je je begeeft onder mensen bij wie het gewoon is om een hand te geven bij ontmoeting, pas je dan aan, geef die hand en doe niet zo moeilijk. Je leven hangt er toch niet vanaf. Als je je in een land begeeft waar je elkaar een hand geeft bij ontmoeting, ongeacht kleur, ras, religie of geslacht, doe dan gewoon mee en richt je op die ANDER i.p.v. egoïstisch op jezelf. Daar krijg je toch niks van? Doe gewoon lekker mee en niet zo moeilijk
heerlijke koffie om gezellig bij te chillen :)
pi_92196170
quote:
Oh, dus als Henk & Ingrid op vakantie gaan hoeven ze geen rekening te houden met de lokale normen, waarden en gebruiken? Die mogen ze gewoon lekker associaal negeren?
Dat zeg ik niet. Maar hoe groot is de kans dat als Henk & Ingrid naar Turkije gaan dat ze a) met allemaal Turken in contact komen b) alle lokale normen en gebruiken kennen als ze op een strandvakantie gaan? Dat kan je geen eens van ze verwachten. Het valt niet te vergelijken met iemand met een voorbeeldfunctie die al jaren in Nederland woont en dat weet je zelf donders goed.

quote:
Voor jou is dat niet gebruikelijk. Genoeg autochtone Nederlanders bij wie dat wel gebruikelijk is.
Om als man drie zoenen aan een man te geven? In de gayscene misschien :').

quote:
Als iemand bovenstaande argumentatie gebruikt dan is de enige juiste en logische conclusie dat zo iemand ook vindt dat als een man weigert een andere man te zoenen men deze vanwege discriminatie zouden moeten aanklagen.
Nee, want drie zoenen geven aan een man als andere man is GEEN normaal geaccepteerde begroeting en zal ook nooit voorkomen. Verder is het ronduit triest dat je de PVV-stemmers wil bashen daar dit topic niet eens over de PVV gaat. Maar in jouw ogen zal iedereen die tegen deze vent ageert wel weer een PVV stemmer zijn.
pi_92196492
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 12:28 schreef Boze_Appel het volgende:
Als iedereen nou lekker voor zichzelf bepaalt of diegene iemand anders een hand wil geven.
Mag ik dan ook bepalen wie ik wel en niet discrimineer?
pi_92196615
quote:
4s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:54 schreef Nuchterheid het volgende:

[..]

Mag ik dan ook bepalen wie ik wel en niet discrimineer?
Zolang dat niet op oneigenlijke gronden is mag dat ja. Je discrimineert iedere dag.
pi_92196721
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:56 schreef gelly het volgende:

[..]

Zolang dat niet op oneigenlijke gronden is mag dat ja. Je discrimineert iedere dag.
Inderdaad. Maar dit is op oneigenlijke gronden want het is discriminatie op geslacht.
pi_92196850
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:56 schreef gelly het volgende:

[..]

Zolang dat niet op oneigenlijke gronden is mag dat ja. Je discrimineert iedere dag.
En laat het lijdend voorwerp dat nou net wel doen.
pi_92196917
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:57 schreef KuyaEd2010 het volgende:

[..]

Inderdaad. Maar dit is op oneigenlijke gronden want het is discriminatie op geslacht.
Het staat een individu vrij om iemand niet te groeten of niet de hand te schudden. Het is aan de werkgever om te bepalen of dat schadelijk is voor de werksfeer. Dan kan ie naar een rechter stappen.
pi_92197049
quote:
4s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:59 schreef Nuchterheid het volgende:

[..]

En laat het lijdend voorwerp dat nou net wel doen.
Inderdaad. Laten we even de hypothetische situatie stellen dat een mannelijke student of gast van hem naar aanleiding van dit nieuwsbericht tot nieuwe inzichten is gekomen en besloten heeft hem uit respect geen hand meer te geven omdat het een allochtoon is. Wat zou dan de uitkomst (en verontwaardiging) zijn denken jullie?

quote:
Het staat een individu vrij om iemand niet te groeten of niet de hand te schudden. Het is aan de werkgever om te bepalen of dat schadelijk is voor de werksfeer. Dan kan ie naar een rechter stappen.
Niet als het in strijd is met de wet.
pi_92197092
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:01 schreef KuyaEd2010 het volgende:

[..]

Inderdaad. Laten we even de hypothetische situatie stellen dat een mannelijke student of gast van hem naar aanleiding van dit nieuwsbericht tot nieuwe inzichten is gekomen en besloten heeft hem uit respect geen hand meer te geven omdat het een allochtoon is. Wat zou dan de uitkomst (en verontwaardiging) zijn denken jullie?
Nou ?
pi_92197146
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:02 schreef gelly het volgende:

[..]

Nou ?
Ik vraag het aan o.a. jou maar ik denk dat je zelf de uitkomst wel weet en niet wil zien.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 22:03:56 #219
18159 Dlocks
Zoek het maar op met Google...
pi_92197220
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:57 schreef KuyaEd2010 het volgende:

[..]

Inderdaad. Maar dit is op oneigenlijke gronden want het is discriminatie op geslacht.
Dan is vrouwen wel zoenen en mannen niet zoenen ook discriminatie op geslacht.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 22:04:32 #220
18159 Dlocks
Zoek het maar op met Google...
pi_92197269
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:01 schreef KuyaEd2010 het volgende:

Niet als het in strijd is met de wet.
Dan is vrouwen wel zoenen en mannen niet zoenen ook in strijd met de wet.
pi_92197298
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:03 schreef Dlocks het volgende:

[..]

Dan is vrouwen wel zoenen en mannen niet zoenen ook discriminatie op geslacht.
Nee want dat gebeurt sowieso al niet. Is het wel eens gebeurd dat een man jou drie zoenen wilde geven? Het is norm in Nederland om als man een vrouw of drie zoenen of een hand te geven en een man een hand.
pi_92197390
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:04 schreef KuyaEd2010 het volgende:

[..]

Nee want dat gebeurt sowieso al niet. Is het wel eens gebeurd dat een man jou drie zoenen wilde geven? Het is norm in Nederland om als man een vrouw of drie zoenen of een hand te geven en een man een hand.
Er zijn genoeg mannen die het wel doen en genoeg vrouwen die niet gekust willen worden. Wat vind je daar dan van ?
pi_92197564
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:05 schreef gelly het volgende:

[..]

Er zijn genoeg mannen die het wel doen en genoeg vrouwen die niet gekust willen worden. Wat vind je daar dan van ?
Mannen die mannen drie zoenen geven? Mag jij me even vertellen waar dan? En als de vrouw niet gekust wil worden krijgt ze -juist ja- een hand. Het is immers gebruikelijk een vrouw OF drie zoenen OF een hand te geven.
pi_92197597
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:01 schreef KuyaEd2010 het volgende:

Niet als het in strijd is met de wet.
Waar staat in de wet dat je mensen verplicht de hand moet schudden, of dat je daar geen onderscheid in mag maken ? Je hoeft als xenofoob ook niet een allochtoon terug te groeten of uit te nodigen op een feestje. Dat zijn persoonlijke vrijheden. Het is een ander verhaal als de overheid of een werkgever dit soort gedrag vertoont.
pi_92197679
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:07 schreef KuyaEd2010 het volgende:

[..]

Mannen die mannen drie zoenen geven? Mag jij me even vertellen waar dan?
In mijn vriendenkring b.v. Al is het dan 1 kus. Ik doe daar niet aan mee. Moet diegene zich dan gediscrimineerd voelen, of ik, of ... zeg het maar ?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')