Oké ..... ik snap werkelijk waar geen woord van je post.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 21:02 schreef gratis2011 het volgende:
People,
Mensen die het hier negatief zijn sturen een PM en willen het graag weten.
Hebben we de truc of hetgeen hoe dit kan gebeuren NIET gelezen ??
Ik snap alle woorden, maar verder...quote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:52 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Oké ..... ik snap werkelijk waar geen woord van je post.
Zo, da's vet cashen!quote:Op woensdag 2 februari 2011 01:22 schreef Stefan het volgende:
Ik heb een 35% kortingsticker nagetekend en die plak ik altijd op een pak zout!
Ja oké, laten we het daarop houden!quote:Op woensdag 2 februari 2011 01:05 schreef BasementDweller het volgende:
[..]
Ik snap alle woorden, maar verder...
Maar een sixpack is goedkoper dan 6 losse blikjesquote:Op woensdag 2 februari 2011 01:59 schreef QuincydeKoster het volgende:
Dit trukje kan werken, niet vaak maar wel eens.. Hier bij de AH waar ik gewerkt heb doen ze standaard de code van het blikje zelf scannen alleen tikken ze ervoor in X6
Dat kan. Ik weet alleen dat ze het bij de AH hier op die manier doen.quote:Op woensdag 2 februari 2011 02:05 schreef BasementDweller het volgende:
[..]
Maar een sixpack is goedkoper dan 6 losse blikjes
Ik heb een gevoel dat dit topic langzamerhand naar het niveau leedvermaak gaat gezien de laatste reacties.quote:Op woensdag 2 februari 2011 01:22 schreef Stefan het volgende:
Ik heb een 35% kortingsticker nagetekend en die plak ik altijd op een pak zout!
ja jammer. Want we hadden ook rijk kunnen worden met zn allen #gemistekansquote:Op woensdag 2 februari 2011 20:19 schreef galtfactory het volgende:
[..]
Ik heb een gevoel dat dit topic langzamerhand naar het niveau leedvermaak gaat gezien de laatste reacties.
En als ze het wel door heeft, wordt er aangifte van (poging tot) winkeldiefstal gedaan. Ben je ook mooi klaar mee.quote:Op donderdag 10 februari 2011 12:28 schreef Sokz het volgende:
Je kan ook de barcode van een sixpack water (á 50cent?) erafhalen (zijn stickers) en over de barcode van product 2. (fles wijn á ¤12?) plakken. Meeste Cassičres hebben het niet door.
Dan weet jij van niks. Ik werk zelf in een supermarkt en de stickers van 6packs (die vervolgens per stuk in 't vak gezet worden) worden overal opgeplakt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 12:44 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
En als ze het wel door heeft, wordt er aangifte van (poging tot) winkeldiefstal gedaan. Ben je ook mooi klaar mee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |