Wat moet ik dan zeggenquote:Op maandag 31 januari 2011 14:09 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
[..]
En dan zo'n anticlimax opemrking?
Chicks die scharenquote:Op maandag 31 januari 2011 18:15 schreef RickoKun het volgende:
Chicks die darmen verkiezen boven scharen?
Nog niet echt goed gesproken, maar wel paar goede oneliners derin geknalt.quote:
Daar wacht ik nog wel even mee. We zijn nog niet bij onderwerp vakantiefotos aangekomen.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:50 schreef afcajos het volgende:
Heb je haar al gevraagd wat die dubieuze natte vlek op haar broekje doet?
TVP
Wat voor IOI's kan ze me geven via msn dan?quote:Op maandag 31 januari 2011 18:34 schreef John_Q het volgende:
Ze moet wel die IOI's showen, anders een vieze neg zetten.
Je moet dwars door die ASD blazen met DHV's.
Alpha jongen, alpha.
(Altijd al willen doen, zo'n PUA post)
Nee maar serieus, ik gun het TS.
Ik wacht in spanning af.
Vragen terugstellen bijv. Dat het gesprek niet de hele tijd van jouw kant moet komen.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:41 schreef hakunamatafaka het volgende:
[..]
Wat voor IOI's kan ze me geven via msn dan?
Nee dat klopt, maar is nu nog wel beetje geval. maar over 3dagen moet ze mij beginnen aan te spreken.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:44 schreef John_Q het volgende:
[..]
Vragen terugstellen bijv. Dat het gesprek niet de hele tijd van jouw kant moet komen.
Oja en bloossmilies natuurlijk jwz.
Wat. Al die afkortingenquote:Op maandag 31 januari 2011 18:34 schreef John_Q het volgende:
Ze moet wel die IOI's showen, anders een vieze neg zetten.
Je moet dwars door die ASD blazen met DHV's.
Alpha jongen, alpha.
(Altijd al willen doen, zo'n PUA post)
Nee maar serieus, ik gun het TS.
Ik wacht in spanning af.
quote:Op maandag 31 januari 2011 19:32 schreef hakunamatafaka het volgende:
IOI's zijn tells waardoor je kunt zien of een vrouw geintresseerd is in je. Ze speelt met der haar bijv dat soort shit. De regel is 3/4 tells en dan kun je kiss closen, ofterwijl haar ervoor pakken.
ASD= anti slut defense. Manoeuvres die sommige vrouwen maken om de verantwoordeiljkheid voor het initatief tot, of de instemming met seks te omzeilen. om niet sletterig over te komen op de man met wie ze is,haarvrienden,de maatschappij of haar zelf.
DHV= Demonstration of higher value: demonstrie van hogere waarde- een routine waarmee je een vaardigheid of eigenschap toont die zijn waarde of aantrekkingstracht in de achting van een vrouw of groep verhoogt. bedoeld om je te onderscheiden van andere minder intressante mannne.
Meer weten pm maar.
Dan kun je misschien binnenkort de enige 'oneliner' erin knallen die ertoe doet.quote:Op maandag 31 januari 2011 19:35 schreef hakunamatafaka het volgende:
IK geloofde er eerst ook niet in. maar het werkt
Dat ik op deze leeftijd nog wat nieuwe tricks bij leer.quote:Here are some examples of nonverbal indicators of interest (IOIs):
1. She initiates kino (Touching)
2. Fidgeting
3. Leaning toward a man when he speaks.
4. Squeezing his hand when he takes her hand in his.
5. She plays with her hair while talking to you
6. Legs become intertwined with yours
7. Eye contact and other body language cues, such as Proteans.
quote:Op maandag 31 januari 2011 19:41 schreef hakunamatafaka het volgende:
Je moet The game en rules of the game maar is lezen van neil strauss. dat is de oorsprong ervan. Niet alles werkt hoe hun zeggen, maar als je door veel te leren je eigen systeem die bij je past ontwikkeld is je leven nooit meer hetzelfde.
Elke vrouw is bereikbaar. ELKE!
En ze bevochtigen hun lippen veel meer als ze je leuk vinden, schrijf die ook maar op.quote:Op maandag 31 januari 2011 19:38 schreef afcajos het volgende:
Mooi dit
[..]
Dat ik op deze leeftijd nog wat nieuwe tricks bij leer.
Kon ik maar hypnotiseren op die manierquote:Op maandag 31 januari 2011 19:43 schreef afcajos het volgende:
Komend weekend maar even met NLP een chick oppakken dan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |