quote:Thanks, your a doll
Op zaterdag 08 juni 2002 17:17 schreef Mini_rulez het volgende:
Eh...
gelukkig heb ik mijn Fok!huwelijk nog
quote:Nadat ik maandenlang niks van je gehoord heb
Op zaterdag 08 juni 2002 17:39 schreef TumTum het volgende:[..]
Thanks, your a doll
gelukkig heb ik mijn Fok!huwelijk nog
quote:'k had het te druk met m'n echte leven.
Op zaterdag 08 juni 2002 17:40 schreef Mini_rulez het volgende:[..]
Nadat ik maandenlang niks van je gehoord heb
![]()
Ben er nog steeds niet overheen.
quote:Nog es
Op zaterdag 08 juni 2002 19:41 schreef TumTum het volgende:
medeleven mag nog steeds getoont worden hoor.Ben er nog steeds niet overheen.
quote:Sterkte dan!
Op zaterdag 08 juni 2002 19:41 schreef TumTum het volgende:
medeleven mag nog steeds getoont worden hoor.Ben er nog steeds niet overheen.
quote:
Op zaterdag 08 juni 2002 20:29 schreef SteaN het volgende:
good luck
quote:Dat ziet er al wat beter uit.
Op zaterdag 08 juni 2002 19:43 schreef WebForce het volgende:[..]
Sterkte dan!
* TumTum ziet het al wat rooskleuriger in, mede door een behoorlijke hoeveelheid drank, en een overdose dance-beats.
quote:oeuw, jij maakt je ondertitel waar.
Op zaterdag 08 juni 2002 19:42 schreef Mini_rulez het volgende:[..]
Nog es
dan
*terugknuffelt*
quote:You're welcome!
Op zaterdag 08 juni 2002 15:29 schreef TumTum het volgende:Nouja, bedankt voor het lezen in ieder geval.
Sterkte ermee!
Sterkte!
Hij is een klootzak (bewezen) en toch kan je hem waarschijnlijk niet weerstaan wanneer ie je terug wil?quote:Op zondag 12 september 2004 14:52 schreef Lemoentje het volgende:
Jep ik kan er ook over mee praten :S paar maandjes geleden werd ik gedumpt, men ex had niet echt de drang om met mij wat af te spreken hij was te laf om me te vertellen dat ie me niet meer leuk vond, moest ik et nog voor hem uit maken ook! Onze relatie duurde dan alleen wel 2 jaar, pijn heb ik er nog steeds van vooral omdat ie al heel gauw met een nieuw vriendinnetje kwam aanzetten, maar dat is nu uit grote nadeel hij wil me trug :S ben bang dat ik hem niet kan weerstaan maar zou het toch moeten proberen aangezien hij al 2 keer me heel veel pijn heeft gedaan en dat laat ik geen 3e keer gebeuren
Nee die kick is juist tof! Ik ben benieuwd hoe tumtum zich er nu over voelt!quote:Op zondag 12 september 2004 15:22 schreef Bioslock het volgende:
Ten 1e: TS! Idioot. Het zijn maar 3 maanden.
Ten 2e: Waarom zo'n kutkick van 2 jaar?
Oh. Het is een kloon van jou? Die de kick deed?quote:Op zondag 12 september 2004 15:24 schreef Lolalala het volgende:
[..]
Nee die kick is juist tof! Ik ben benieuwd hoe tumtum zich er nu over voelt!
Oquote:Op zondag 12 september 2004 15:26 schreef Bioslock het volgende:
[..]
Oh. Het is een kloon van jou? Die de kick deed?
Kut.quote:Op zondag 12 september 2004 15:27 schreef Lolalala het volgende:
[..]
Obioslockje
je bent verfokt
Je was toen te lief voor haar, daarom had ze je gedumpt, behandel haar de komende dagen als stront en ze komt bedelend en kruipend terug.quote:Op zondag 12 september 2004 15:56 schreef poep-in-de-aars het volgende:
We zouden gisteren 3 maanden met elkaar gaan, 'k zou vandaag in de stad een kadootje ofzo voor haar gaan kopen, maar die moeite ga ik dus ook niet meer nemen nu.
'k weet dat 3 maanden niet veel is, maar het voelde gewoon allemaal zo goed.
'k zal er ook wel weer overheen komen, maar NU voel ik me gewoon ff zwaar kut.
ik weet er alles van, ik had er ook zo 1 ook bijna 3 maanden was me eerste grote liefde. mijn welkomszoen werd ook afgewezen. maakte ze het ook uit, en maar zeuren dat ze vrienden wilde blijven. ik zo ik heb al vrienden. en ze wou maar praten. ik zo ja ik heb je niet veel meer te zeggen. ik ga maar zei ik, maar ik wil je wel zeggen dat je hier ooit spijt van gaat krijgen. en toen ben ik weg getjokt. en toevallig kwam ik haar 2 maanden geleden weer tegen. waren we een half uur aan het praten. vroeg ze of ik wat wilde gaan doen vanavond. zei ik zo nee bedankt, heej doei he. GODVERDOMME DON'T FUCK WITH POEP-IN-DE-AARS
inderdaadquote:Op zondag 12 september 2004 15:19 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Hij is een klootzak (bewezen) en toch kan je hem waarschijnlijk niet weerstaan wanneer ie je terug wil?
Dit is bewijs 49057893759837859 dat meisjes op klootzakken vallen!
zo denk ik er ook over.quote:Op zondag 12 september 2004 17:18 schreef poep-in-de-aars het volgende:
dat kan best zo zijn, maar ik neem geen vrouwen terug die mij hebben gedumpt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |