Ik moest lachenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:07 schreef LasTeR het volgende:
Dat is dan wel keihare metal door je itouch.
Sorry.quote:
In een iPod Touch zit geen simkaart.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 16:03 schreef Lindstrøm. het volgende:
Je moet hem door de simkaart slaan (uiteraard sim eruit halen). Dan sla je hem zo door een gat heen. Gebeurt niks.
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 16:03 schreef Lindstrøm. het volgende:
Je moet hem door de simkaart slaan (uiteraard sim eruit halen). Dan sla je hem zo door een gat heen. Gebeurt niks.
Bedankt voor de tip zal het eens proberen zal zo ook even een foto maken als het gelukt is.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 23:13 schreef rulerofdeath het volgende:
[ afbeelding ]
dan zou je 'm door het gaatje in de rode cirkel moeten slaan
Lijkt me wel ,anders hadden ze het in de gebruiksaanwijzing moeten zetten dat het niet kan .quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:44 schreef pletvandepettenflet het volgende:
Ik heb het net geprobeerd toen ging het scherm uit en nu doet hij het niet meer... De spijker heb ik er trouwens niet doorheen gekregen. Kan ik nu gewoon een nieuwe krijgen van garantie ofzo?
Hier een foto:
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |