Maar zegt dit niet wat over het type persoon? Als ik vrouw zou zijn en ik zou horen dat hij in het verleden naar de hoeren is geweest, dat zou al gelijk een beetje vertrouwen schaden denk ik.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:06 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Waarom? Als iemand het deed voordat ie jou kende... Aan je verleden kun je niks meer veranderen.
Dat dus. Ik denk dat het weinig toegevoegde waarde zou bieden als je het wel zou vertellen. In geen geval zal de vrouw in kwestie zich er beter door gaan voelen dus kan je het maar beter voor je houden.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:38 schreef D_tjuh het volgende:
Ik snap sowieso niet waarom je als man het tegen een vrouw wilt vertellen dat je naar de hoeren bent geweest. Alsof een vrouw erop zit te wachten om dat aan te horen.
Don't ask dont tell. Sommige dingen moet je gewoon laten rusten. Als jij mevrouw Haas wilt blij maken, dan vertel je in ieder geval niet dat haar droom mannetje een hoerenloper is. Afknapper op en top.
18 toen nog? maybe net 19. Het is voor mij hoewiezo aanbagger jaar geweest, teveel geblowed/drinken. Wel ontzettend veel geleerd, en stuk volwassener van geworden. Gaat wat dat betreft wel zeker goeie kant op. Ga er ook niet meer heen. Het is ook iets van 6 7 keer geweest, maar kan het niet eens met zekerheid zeggen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:24 schreef Sofia90 het volgende:
[..]
Hoe oud ben je? Ik ben 20 namelijk dus als ik een leuke jongen tegen zou komen van bijv 23 die al vaak naar de hoeren is geweest vind ik dat niet zo leuk. Ik vind het anders als je een man van 40 bent die alleen is. Dus ik zou sowieso niet voor een man 40 gaan als ik zelf nog zo jong ben.
Je kan beter eerlijk zijn dan dat je het verborgen houdt. Misschien kan je wel een beetje liegen over de aantal als het er zoveel zijn want als het er veel zijn dan is dat misschien toch wel ff slikken voor de dame in kwestie. En als je er maar geen verslaving voor krijgt ofso dat je nog wilt gaan als je in een relatie zit.
Ik vind beide situaties niksquote:Op woensdag 26 januari 2011 12:28 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja dat vind ik grappig, want heel veel mannen gaan met veel lelijkere vrouwen naar bed, alleen maar omdat ze die kunnen krijgen.
Nou is dit richting jou een stroman, want je hebt al aangegeven niet zoveel te hebben met mannen die met veel vrouwen naar bed zijn gegaan. Dat respecteer ik, want de reden daarachter is duidelijk; dat je wil dat de man alleen intiem wordt met het hoogst haalbare, i.e. met jou, dat maakt het specialer.
Maar wil je echt wanhopig zien, dan moet je om drie uur 's nachts in de disco om je heen kijken, niet bij een tippelzone.
Oei oei, dat is wel minder ja. Ik denk niet dat een vrouw dat zomaar gaat vragen, zoals iemand hierboven al zei; niet iedere vrouw wil het weten/zit er op te wachten.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:47 schreef mrhaas het volgende:
Nog kutter is, ik heb 'het' alleen nog maar met hoeren gedaan.Ik heb hier voor ook niet echt lange relaties gehad, maar uit eindelijk krijg je wel vragen toch?
Alle mannen zijn hopeloos voor seks, dat zit in onze natuur, drie dagen droogstaan en je zou je piemel bij wijze van spreken nog tegen een lantaarnpaal willen wrijven. Sommige mannen hebben alleen wat meer self-restraint en gebruiken enkel de handkar, of zijn te bang voor de sociale repercussies.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:48 schreef IrCute het volgende:
[..]
Ik vind beide situaties niksIk hou niet van mannen die zo hopeloos zijn voor seks. Hetzelfde geldt trouwens voor one-night stands hoor.
Zeggen dat je alleen een one-night-stand hebt gehad en dat het niets betekende, het is nog waar ook.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:47 schreef mrhaas het volgende:
Nog kutter is, ik heb 'het' alleen nog maar met hoeren gedaan.Ik heb hier voor ook niet echt lange relaties gehad, maar uit eindelijk krijg je wel vragen toch?
Maar vragen over je "eerste keer" e.d. kan je wel verwachten van ms. Haas denk ik... Dus TS moet ff een verhaaltje bedenken wat-ie dan kan vertellenquote:Op woensdag 26 januari 2011 12:49 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Oei oei, dat is wel minder ja. Ik denk niet dat een vrouw dat zomaar gaat vragen, zoals iemand hierboven al zei; niet iedere vrouw wil het weten/zit er op te wachten.
Anders blijf je er mee rondlopen? Het is ook dat ik 't gewoon kut vind, en al soort schuld gevoel opwek tegen over dan toekomstige vriendin. (bij mij)quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:38 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Waarom zou je dat ook vertellen trouwens.
Ik denk dat meneer Haas dat wel even creatief kan oplossen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:58 schreef AlmightyArjen het volgende:
[..]
Maar vragen over je "eerste keer" e.d. kan je wel verwachten van ms. Haas denk ik... Dus TS moet ff een verhaaltje bedenken wat-ie dan kan vertellen
Je moet er niet over liegen, dat gaat knagen en komt uiteindelijk toch uit. Beter verkap je het zoals speknek zegt. Zeggen dat je wat onenightstands hebt gehad en dat je eerste keer niet zo super ideaal was omdat ONS. Je hoeft er niet bij te vertellen dat je naar de hoeren bent geweest.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:58 schreef mrhaas het volgende:
[..]
Anders blijf je er mee rondlopen? Het is ook dat ik 't gewoon kut vind, en al soort schuld gevoel opwek tegen over dan toekomstige vriendin. (bij mij)
En lijkt me wel zo eerlijk? zeker als ze dat vraagt?
Ach zo erg lijkt mij dat ook weer niet hoor. Je bent tenminste niet meer maagd en verlegen, en als een vrouw je vraagt of je lange relaties hebt gehad dan zeg je toch "Nee, want ik had geen interesse in een relatie destijds" of iets?quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:47 schreef mrhaas het volgende:
Nog kutter is, ik heb 'het' alleen nog maar met hoeren gedaan.Ik heb hier voor ook niet echt lange relaties gehad, maar uit eindelijk krijg je wel vragen toch?
So what? Misschien heeft zij welk elk weekend de plaatstelijke discotheek afgewerkt. En als man 60 euro in een vrouw investeren in de kroeg zonder neukgarantie of voor 50 euro naar de hoeren met 100 procent neukgarantie. Daar zijn die dames voor, het is gewoon een transactie.quote:
Ik weet niet wat jij doorgaans doet dat je 60 euro in een vrouw investeert? Ik denk dat daar al een probleem ligt, doorgaans investeer je wat moeite (interesse) en besluit je samen dat je wat leuks gaat doen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:02 schreef Stefan het volgende:
[..]
So what? Misschien heeft zij welk elk weekend de plaatstelijke discotheek afgewerkt. En als man 60 euro in een vrouw investeren in de kroeg zonder neukgarantie of voor 50 euro naar de hoeren met 100 procent neukgarantie. Daar zijn die dames voor, het is gewoon een transactie.
Die bacardi cola's tikken aan hoor.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:04 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jij doorgaans doet dat je 60 euro in een vrouw investeert?
Ja precies. Die vrouwen willen gratis zuipen en aan het eind gaan ze mee met je naar je appartement. Dat is wel geaccepteerd. Raar he.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:04 schreef b4kl4p het volgende:
Ik zie jou al helemaal voor me: dikke onverzorgde kerel met 100e op zak, en dan de vrouwen dronken voeren in de hoop op sex. Dat is een soort van veredelde prostitutie.
Nou.. geaccepteerd. Ik heb niet echt respect voor zulke mannen (en vrouwen) hoor.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:05 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja precies. Die vrouwen willen gratis zuipen en aan het eind gaan ze mee met je naar je appartement. Dat is wel geaccepteerd. Raar he.
Maar voor je verleden is dat niet stigmatiserend, zowel niet voor de vrouw als voor de man. Terwijl als een man naar de hoeren gaat of een vrouw voor geld seks heeft, bv om een studie te betalen, dan zit je vast aan een stigma.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:07 schreef D_tjuh het volgende:
[..]
Nou.. geaccepteerd. Ik heb niet echt respect voor zulke mannen (en vrouwen) hoor.
Nou ik vind dat toch wat anders. Als ik dronken met een meid het bed in duik is daar altijd wel wat aan vooraf gegaan en is het in ieder geval leuk geweest die avond.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:10 schreef Stefan het volgende:
[..]
Maar voor je verleden is dat niet stigmatiserend, zowel niet voor de vrouw als voor de man. Terwijl als een man naar de hoeren gaat of een vrouw voor geld seks heeft, bv om een studie te betalen, dan zit je vast aan een stigma.
Terwijl in t geval van de hoeren men gewoon safe seks heeft, en dat is bij iemand dronken bespringen dat nog maar de vraag is.
wat je dan eigenlijk zegt is dat je een slapjanus bent en niet sterk in je schoenen staat... dat komt idd erg positief overquote:Op woensdag 26 januari 2011 13:08 schreef mrhaas het volgende:
Misschien maar zeggen dat ik het slachtoffer ben, ze lokten me wel
Ja en jij betaalt haar omdat je op dat moment wil klaarkomen. Daar hoeft geen wederzijds respec voor te zijn. Je respecteert de slager, de kapster en de buschauffeur toch ook niet?quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:14 schreef b4kl4p het volgende:
En respect krijg je van een hoer gewoon helemaal niet denk ik. Die doet het echt alleen voor het geld.
Wat denk je zelf.. kom op zegquote:Op woensdag 26 januari 2011 13:18 schreef mrhaas het volgende:
Maar in case of: de informatie lekt uit. 1 van m'n vrienden flapt het er uit.
(scheelt soms weinig vooral bij 1 maat, grapjes maken met hints naar dat)
4 people weten het, maar die weten ook maar een kwart dus. En nog 1 vriendin dan, maar die is wat tactischer, en interesseerd haar ook niks. Ze weet het nu al niet eens meer denk ik.
Wat zal dan de reactie zijn van mrs. haas?
Dat wel ja. Zoals ik zei, don't ask dont tell. Als ze het zelf ter sprake brengt, ok dan zou ik het wel zeggen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:19 schreef Stefan het volgende:
Zelf ben ik van mening dat je alles in een relatie moet kunnen zeggen. Als het ter sprake komt zeg je dat gewoon. Wat zij er dan mee doet is haar probleem. Zij wou het weten.
Nee tuurlijk niet, maar ik heb geen behoefte aan platte respectloze seks. Dat kan ik zelf tussendoor dan beter.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:17 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja en jij betaalt haar omdat je op dat moment wil klaarkomen. Daar hoeft geen wederzijds respec voor te zijn. Je respecteert de slager, de kapster en de buschauffeur toch ook niet?
Hoeveel sekspartners heb jij gehad?quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik zou er echt op afknappen,
maar het is op 2 handen te tellen? Dat vind ik echt veel trouwens.
Mweh, in principe, als je er echt gericht naar vraagt. Maar mijn vriendin heeft ook eens een keer vol trots zitten vertellen dat ze vier jongens op een avond heeft gezoend. Ik heb toen ook gezegd dat ik er echt niet op zit te wachten om dat te horen en dat ze dat soort dingen vooral voor zich moet houden.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:19 schreef Stefan het volgende:
Zelf ben ik van mening dat je alles in een relatie moet kunnen zeggen. Als het ter sprake komt zeg je dat gewoon. Wat zij er dan mee doet is haar probleem. Zij wou het weten.
En terecht, zij vertelt iets en jij veroordeelt haar en scheldt haar uit.quote:
3 op de 4 mannen dus niet.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:24 schreef controlaltdelete het volgende:
1 op de 4 mannen gaat wel eens naar de hoeren.
Is dat eigen waarneming?quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:33 schreef Hanoying het volgende:
Onder de hoerenlopers is het percentage lelijke stumperts een stuk hoger dan onder de niet hoerenlopers.
Inderdaad, laat niet onverlet dat ik het gewoon liever niet wil horen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:31 schreef Stefan het volgende:
En terecht, zij vertelt iets en jij veroordeelt haar en scheldt haar uit.
Je hebt een vergelijkend onderzoek gedaan ?quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:33 schreef Hanoying het volgende:
[..]
3 op de 4 mannen dus niet.
De meeste "normale" mannen zitten overigens in die 3/4. Onder de hoerenlopers is het percentage lelijke stumperts een stuk hoger dan onder de niet hoerenlopers.
da's echt vette bullshitquote:Op woensdag 26 januari 2011 13:33 schreef Hanoying het volgende:
[..]
3 op de 4 mannen dus niet.
De meeste "normale" mannen zitten overigens in die 3/4. Onder de hoerenlopers is het percentage lelijke stumperts een stuk hoger dan onder de niet hoerenlopers.
Ja probeer terug te graven, met tegenzin. G.... 9quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik zou er echt op afknappen,
maar het is op 2 handen te tellen? Dat vind ik echt veel trouwens.
Die dames, (eigenlijk niet veel ouder dan ikquote:Op woensdag 26 januari 2011 13:14 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Nou ik vind dat toch wat anders. Als ik dronken met een meid het bed in duik is daar altijd wel wat aan vooraf gegaan en is het in ieder geval leuk geweest die avond.
Naar de hoeren gaan vind ik een stap overslaan en een beetje plat. Maar dat is mijn visie erop hoor; ik zie mijzelf gewoon niet snel een huis binnen stappen, leuter eruit en pompen maar zonder enige kennismaking en respect van de ander. En respect krijg je van een hoer gewoon helemaal niet denk ik. Die doet het echt alleen voor het geld.
En dan was het nog alleen maar zoenen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:36 schreef speknek het volgende:
[..]
Inderdaad, laat niet onverlet dat ik het gewoon liever niet wil horen.
Net zoals er zo ontzettend veel advocaten en ingenieurs zitten onder voetbalhooligans zekerquote:Op woensdag 26 januari 2011 13:37 schreef PBateman1978 het volgende:
het is daar 24/7 een komen en gaan van mannen uit alle rangen en standen.
Nja iedereen hangt natuurlijk zijn eigen waarde aan het fenomeen sex, als je echt niet zonder kunt dan kan ik me best voorstellen dat een kerel naar de hoeren gaat. Beter dan verkrachten.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:38 schreef mrhaas het volgende:
[..]
Ja probeer terug te graven, met tegenzin. G.... 9Dat wist ik nog niet eens. ***
Ook dat het zo lang duurt.![]()
[..]
Die dames, (eigenlijk niet veel ouder dan ik) doen verder super chill. Zijn ook gewoon mensen die ergens vandaan komen uit een gezin. Nog studeren etc. Was alleen vaak al behoorlijk ver heen voor een zinnig gesprek. Had achteraf best wel meer willen weten waarom etc.
Maar ze stellen zich wel voor, en vroegen of ik al een vriendin had.. Anders hadden ze me er uitgekickt misschien? + Bij de eerste keer shakete ik e'm wel. Ondanks de booze. Maar ze ging me wel gerust stellen. Maarjah misschien juist dat ik weer zo snel mogelijk weer daar weg ben.
Vind ik te kort door de bocht gedacht dat de niet hoerenlopers de normale (knappe?) mannen zouden zijn. Bovendien zijn er ook nog mannen die niet naar de hoeren gaan maar wel hun vrouw/vriendin bedriegen en lekker van bil gaan met een collega, buurvrouw, grietje uit de kroeg etc.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:33 schreef Hanoying het volgende:
[..]
3 op de 4 mannen dus niet.
De meeste "normale" mannen zitten overigens in die 3/4. Onder de hoerenlopers is het percentage lelijke stumperts een stuk hoger dan onder de niet hoerenlopers.
Die fout zou ik eerder maken denk ik, hoewel ik betwijfel dat het beter is. Misschien nog wel erger omdat er in dat geval dus wel een kennismaking aan vooraf gegaan is. Dat is harder vreemdgaan dan naar een hoer gaan.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:43 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Vind ik te kort door de bocht gedacht dat de niet hoerenlopers de normale (knappe?) mannen zouden zijn. Bovendien zijn er ook nog mannen die niet naar de hoeren gaan maar wel hun vrouw/vriendin bedriegen en lekker van bil gaan met een collega, buurvrouw, grietje uit de kroeg etc.
Nee, ofschoon de mindset bij de gemiddelde persoon niet zo heel veel verandert, dus ik ben ook weer niet helemaal voor de "verleden is verleden" stroming.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:38 schreef Stefan het volgende:
[..]
En dan was het nog alleen maar zoenen.
Overigens, als je in het verleden naar de hoeren ging en nu niet meer, ben je dan nog steeds een hoerenloper? En als een vrouw in het verleden als escort werkte, is ze dan nog steeds hoer?
De vos verliest wel zijn haren maar niet zijn streken uitdrukking komt ergens vandaan. Ik geloof ook niet zo in het verleden is verleden, dit zou ik nooit meer doen uitspraken.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:45 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee, ofschoon de mindset bij de gemiddelde persoon niet zo heel veel verandert, dus ik ben ook weer niet helemaal voor de "verleden is verleden" stroming.
Het feit dat hoerenlopers door de goedpraters vergoeilijkt moeten worden door ze te vergelijken met vreemdgangers en het prachtige argument dat "het tenminste beter is dan verkrachten" zegt wel weer genoeg.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:43 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Vind ik te kort door de bocht gedacht dat de niet hoerenlopers de normale (knappe?) mannen zouden zijn. Bovendien zijn er ook nog mannen die niet naar de hoeren gaan maar wel hun vrouw/vriendin bedriegen en lekker van bil gaan met een collega, buurvrouw, grietje uit de kroeg etc.
Onzin, als je als single man naar de hoeren gaat betekent dat niet dat je in een relatie ook naar de hoeren gaat.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:47 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
De vos verliest wel zijn haren maar niet zijn streken uitdrukking komt ergens vandaan. Ik geloof ook niet zo in het verleden is verleden, dit zou ik nooit meer doen uitspraken.
Nee natuurlijk niet, maar je hebt de stap ooit al genomen dus zul je die in de toekomst ook weer kunnen nemen. Dat is een andere situatie dan dat iemand er niet eens over nadenkt om het te doen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:50 schreef Stefan het volgende:
[..]
Onzin, als je als single man naar de hoeren gaat betekent dat niet dat je in een relatie ook naar de hoeren gaat.
Als je als single vrouw een keer een man mee naar huis neemt of ingaat op een trio in een dronken bui, is de kans dan ook groter dat je dat doet in een relatie?quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:51 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet, maar je hebt de stap ooit al genomen dus zul je die in de toekomst ook weer kunnen nemen. Dat is een andere situatie dan dat iemand er niet eens over nadenkt om het te doen.
jaquote:Op woensdag 26 januari 2011 13:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Als je als single vrouw een keer een man mee naar huis neemt of ingaat op een trio in een dronken bui, is de kans dan ook groter dat je dat doet in een relatie?
Ik vergoeilijkt het helemaal niet maar om deze mannen allemaal een sukkel te noemen vind ik best simpel gedacht. Tig mannen, getrouwd of niet bezoeken hoeren om welke reden dan ook, zo gaat dat jaar in jaar uit, het is per slotte het oudste beroep van de wereld. Mannen (maar ook vrouwen) hebben nu éénmaal de behoefte aan sex met andere mensen, de 1 gaat ervoor naar de hoeren en de andere man neemt de buurvrouw. Dat we monogaam proberen te zijn, komt doordat het ons is opgelegd door de jaren heen maar in principe is het tegen de mens zijn natuur.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:47 schreef Hanoying het volgende:
[..]
Het feit dat hoerenlopers door de goedpraters vergoeilijkt moeten worden door ze te vergelijken met vreemdgangers en het prachtige argument dat "het tenminste beter is dan verkrachten" zegt wel weer genoeg.
Mannen die naar de hoeren gaan zijn sukkels. punt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |