Half 6. Net als iedere dag...quote:
Van wanneer?quote:Op woensdag 26 januari 2011 16:23 schreef Hyman het volgende:
Hyman, racisme vinden we niet tof. Mail over drie dagen maar als je zonder dergelijke opmerkingen mee kan posten.
lol
Vandaagquote:Op woensdag 26 januari 2011 16:24 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Half 6. Net als iedere dag...
[..]
Van wanneer?
Wat heb je nou weer uitgevreten?:')quote:Op woensdag 26 januari 2011 16:23 schreef Hyman het volgende:
Hyman, racisme vinden we niet tof. Mail over drie dagen maar als je zonder dergelijke opmerkingen mee kan posten.
lol
quote:
quote:Op woensdag 26 januari 2011 16:24 schreef Hyman het volgende:
ik maakte een opmerking over apen en afrika. omdat het nieuwsbericht ging over die massa moorden en verkrachtingen in afrika.
Dan ben je toch ook gewoon een ongeëvolueerde aap ofniet dan?
quote:Op woensdag 26 januari 2011 16:26 schreef Hyman het volgende:
[..]
[..] Ipwn deed lastig met het lezen
Maar dat is wel erg lameStelt geeneens iets voor. Je had verdomme nog gelijk ook
gelijk heb je! Dat over de mobiele layout neem ik terug.. Allemaal vage dingen waarbij ik twijfel of ik de veroorzaker ben, of de layoutquote:Op woensdag 26 januari 2011 16:34 schreef Hyman het volgende:
[..]
exactly, ik ga ook geen sorry zeggen om mijn mening.
Door een van Schieganger z'n negerts?quote:
Hidden storage!quote:Op woensdag 26 januari 2011 18:18 schreef x3ro het volgende:
Volgens mij klopt er iets niet aan mijn datastick
Is een stick van 4gb, maar wanneer ik een bepaalde map selecteer om te verwijderen, gaat dat niet(Niet te lezen van bronbestand of bronschijf) maar geeft 'ie aan dat de map 29gb is. En dat op een stick van maar 4gb
Ben ik helemaal met je eens maar bepaalde links rakkers kunnen nergens tegen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 16:24 schreef Hyman het volgende:
ik maakte een opmerking over apen en afrika. omdat het nieuwsbericht ging over die massa moorden en verkrachtingen in afrika.
Dan ben je toch ook gewoon een ongeëvolueerde aap ofniet dan?
Dat is een quote van Ozzy Osbourne .quote:Op woensdag 26 januari 2011 20:39 schreef Hyman het volgende:
Waarom loop ik al een halfuur naar 2 moeders te kijken die een verjaardagstaart maken?
nopequote:Op woensdag 26 januari 2011 20:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dat is een quote van Ozzy Osbourne .
Heb je kook tv op je digibox ?
Hij wordt steeds leuker!quote:
Die draadjes zijn alleen kut.quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Hij wordt steeds leuker!
Jaquote:Op donderdag 27 januari 2011 12:24 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Die draadjes zijn alleen kut.
Zn neus is anders!
Ja hoger, maar anders zitten de draadjes nergens aan vast, dat is zieligquote:Op donderdag 27 januari 2011 12:25 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Jaik zie het
klein dik neusje
![]()
where ar zeh balooons!
dan valt ie en auw.quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:26 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Ja hoger, maar anders zitten de draadjes nergens aan vast, dat is zielig
Jaquote:
eentje met een gat erin!quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:37 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Ja
geef hem een parachute!
Echt iets voor jouquote:
Ken ik al of course.quote:
quote:
Dat is nog het enige van Nederhop wat ik tof ivnd, die lange tracks waarop veel rappers staan met hooguit 8 bars.quote:Op donderdag 27 januari 2011 13:14 schreef x3ro het volgende:
[..]
Viel ergens ook wel te verwachten.
Die tracks hebben idd wel wat. Maar een paar van die jongens van Nouveau Riche kunnen d'r ook wat van. Ook die producer van hun maakt zieke beatsquote:Op donderdag 27 januari 2011 13:23 schreef Schieganger het volgende:
[..]
Dat is nog het enige van Nederhop wat ik tof ivnd, die lange tracks waarop veel rappers staan met hooguit 8 bars.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |