de meeste wel. Wa tis dus echt nooit eet van de AH zijn die oosterse wikmaaltijden, die heb ik 1x gekocht en alleen van de geur ging ik over mijn nekquote:Op maandag 24 januari 2011 17:34 schreef Yuki het volgende:
[..]
Die stamppotjes van AH zijn ook wel te doen. Althans, de boerenkool en de broccolistamppot. Zuurkool kan beter.
En de spinazie/aardappeltjes/cordon bleu is ook wel eetbaar
dat is gewoon goedkope opvulling idd, ijskoude aardappelen onderin die bakken, yukquote:Op maandag 24 januari 2011 17:34 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Enige 'kant-en-klaar' maaltijd die ik regelmatig eet, is een maaltijdsalade. Maar dan wel die zonder pasta, of aardappelen oid, want dat is gewoon ranzig.
Ik wilde van de week de Spruitjes proberen.. Maar niet gedaan..quote:Op maandag 24 januari 2011 17:34 schreef Yuki het volgende:
[..]
Die stamppotjes van AH zijn ook wel te doen. Althans, de boerenkool en de broccolistamppot. Zuurkool kan beter.
En de spinazie/aardappeltjes/cordon bleu is ook wel eetbaar
Heb het gister maar 'even' gedaan terwijl het eten opstond. Ik had geen schaaltjes en bekers meerquote:Op maandag 24 januari 2011 17:33 schreef PeuRac het volgende:
[..]
en we weten hier hoe graag je dat doet
ik wilde volgende week zeggen, maar dat wordt lastig gok ik?quote:
Koken vind ik leuk, maar niet voor mij alleen. Dus als ik weinig tijd heb en/of geen zin om te koken, sta ik mezelf wel eens zo'n maaltijd toe. Is iig voedzamer dan een pizza of alleen brood ofzo.quote:Op maandag 24 januari 2011 17:35 schreef Kluts het volgende:
[..]
Nee, bah. Ik eet ook omdat ik gewoon gek op lekker eten ben. Ik sta liever even in de keuken om iets lekkers te maken dan die maaltijden. Zit ook veel te veel zout in vaak.
Ik wil nog weleens wat aankloten hoor. Maar ik vind taarten bakken leukerquote:Op maandag 24 januari 2011 17:33 schreef cafpow het volgende:
[..]
volgens mij lijken we wel op elkaar. Ik heb 1x voor mezelf gekookt omdat ik anders geen eten zou hebbenmaar als het kan is het magnetron maaltijd van de AH
Volgende week is geen probleem hoorquote:Op maandag 24 januari 2011 17:36 schreef PeuRac het volgende:
[..]
ik wilde volgende week zeggen, maar dat wordt lastig gok ik?
Dat, en als je er een beetje handig in bent kost het doorgaans niet meer dan een half uurtje.quote:Op maandag 24 januari 2011 17:35 schreef Kluts het volgende:
Ik eet ook omdat ik gewoon gek op lekker eten ben. Ik sta liever even in de keuken om iets lekkers te maken dan die maaltijden.
je moet me al helemaal geen taarten laten bakkenquote:Op maandag 24 januari 2011 17:36 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik wil nog weleens wat aankloten hoor. Maar ik vind taarten bakken leuker
Spinazie met geitenkaasquote:Op maandag 24 januari 2011 17:34 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Enige 'kant-en-klaar' maaltijd die ik regelmatig eet, is een maaltijdsalade. Maar dan wel die zonder pasta, of aardappelen oid, want dat is gewoon ranzig.
HDMI aansluiting, 3,5mm jack, usb, minimaal 16 maar liever 32gb geheugen, +/-10" goede accu duur en bij voorkeur ergens tussen de 400 en 500 euro. Het is voornamelijk voor films/muziek, vrije tijd internetten (fokken), skype (als dat kan, nog niet uitgezocht), en email.quote:Op maandag 24 januari 2011 17:34 schreef cafpow het volgende:
[..]
tja wat zijn je prioriteiten, wat wil je erop doen, hoeveel ben je bereid te besteden..enz.
Skype kan vaak wel, even headsetje aansluitenquote:Op maandag 24 januari 2011 17:38 schreef PeuRac het volgende:
[..]
HDMI aansluiting, 3,5mm jack, usb, minimaal 16 maar liever 32gb geheugen, +/-10" goede accu duur en bij voorkeur ergens tussen de 400 en 500 euro. Het is voornamelijk voor films/muziek, vrije tijd internetten (fokken), skype (als dat kan, nog niet uitgezocht), en email.
mooiquote:Op maandag 24 januari 2011 17:37 schreef Yuki het volgende:
[..]
Volgende week is geen probleem hoorIk kan alleen vrijdags niet
Ja, ik heb een usb headsetquote:Op maandag 24 januari 2011 17:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Skype kan vaak wel, even headsetje aansluiten
V600quote:
Dat snap ik helemaal. Toen ik alleen woonde, ging ik vaak op zondag koken voor de vriezer. Dus heel veel maken van bijv pasta, of stamppotten, kleine ovenschaaltjes met ovenschotel/lasagna voor 1 persoon en dan in de vriezer.quote:Op maandag 24 januari 2011 17:36 schreef Yuki het volgende:
[..]
Koken vind ik leuk, maar niet voor mij alleen. Dus als ik weinig tijd heb en/of geen zin om te koken, sta ik mezelf wel eens zo'n maaltijd toe. Is iig voedzamer dan een pizza of alleen brood ofzo.
Dat is nog beter inderdaad!quote:Op maandag 24 januari 2011 17:36 schreef littledrummergirl het volgende:
dat is gewoon goedkope opvulling idd, ijskoude aardappelen onderin die bakken, yuk
ga zometeen lekker zelf n maaltijdsalade maken
Wanneer mag ik komen proeven?quote:Op maandag 24 januari 2011 17:36 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik wil nog weleens wat aankloten hoor. Maar ik vind taarten bakken leuker
Is HIMYM nou leuk? Of moet je echt van dat soort series houden?quote:Op maandag 24 januari 2011 17:37 schreef Yuki het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Barney_Stinson
http://nl.wikipedia.org/wiki/How_I_Met_Your_Mother
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |