Neuh, ik moest even wisselen van werkplek.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:35 schreef Toverheks het volgende:
Vervolg op [RLS SC #1091] Verzin eens een nieuwe TT.....
Denk dat Dementor niet in de gaten had dat hij een nieuwe moest openen, dus ben ik even zo brutaal geweest.
Zeer schoon, zeker in vergelijking tot een veel viezere mensenbekquote:Op maandag 24 januari 2011 14:29 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Een hondentong bevat minder bacteriën dan een vaatdoekje
Die andere was vuil?quote:Op maandag 24 januari 2011 14:36 schreef Dementor het volgende:
[..]
Neuh, ik moest even wisselen van werkplek.
Je kan dus beter je hond dan je vriendin tongen?quote:Op maandag 24 januari 2011 14:36 schreef Jian het volgende:
[..]
Zeer schoon, zeker in vergelijking tot een veel viezere mensenbek
quote:Op maandag 24 januari 2011 14:37 schreef Ian_Nick het volgende:
Dat topic in de OP is heul niet de vorige
Daarom likken honden en katten hun wonden en mensen niet!quote:Op maandag 24 januari 2011 14:36 schreef Jian het volgende:
[..]
Zeer schoon, zeker in vergelijking tot een veel viezere mensenbek
Als het om hygiëne gaat wel ja, alleen ik word nooit zo opgewonden van een bouvierquote:Op maandag 24 januari 2011 14:38 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je kan dus beter je hond dan je vriendin tongen?
met ragger met Unicuraquote:Op maandag 24 januari 2011 14:39 schreef De_Kardinaal het volgende:
Tenminste nagenoeg! Als je af en toe een ragger door je urinebuis haalt
Nee, ik zeg dat je overdrijft met al die voorbeelden.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:40 schreef Toverheks het volgende:
Maar Dementor jij zegt dat ik overdrijf met dat hoofdluis, nou echt niet hoor, elke school kampt ermee, echt geloof me en je krijgt een meid, dus die hebben langer haar nou vast een tip, altijd achter de oren kijken waar het haar begint, daar nestelen de meeste eitjes zich, ben jarenlang Pietenmoeder geweest en echt ze zijn niet uit te roeien.
dan moet pietje het ff weer verwijderenquote:Op maandag 24 januari 2011 14:40 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
quote staat nog in de fipeaux, HA!
Komt 'ie weer met zijn trieste opmerkingen hoor.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:40 schreef Dementor het volgende:
[..]
Achter de lopende band heb je daar natuurlijk een stuk minder last van.
Maakt niet uit, jij bent zo sneu om hem in te koppen.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:42 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Komt 'ie weer met zijn trieste opmerkingen hoor.
Is het een vereiste om zo kinderachtig en treurig mogelijk te reageren hier? Ik maakte die opmerking over je hygiëne fetish nieteens, sneu mannetje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |