quote:Op maandag 24 januari 2011 14:05 schreef Faux. het volgende:
Vreemd, de site is down maar ik kan nog wel naar blytes.nl pingen
Ik dacht dat als de site down was je ook niet meer kan pingen. Maar dat blijkt dus van welquote:
quote:Op maandag 24 januari 2011 14:14 schreef Faux. het volgende:
Je kan elkaars foto's niet zien als je geen vrienden bent. Maar wat blijkt?
http://yfrog.com/h7dw0p
"beter dan Hyves en Facebook"
Is ondertussen gefixed geloof ik.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:14 schreef Faux. het volgende:
Je kan elkaars foto's niet zien als je geen vrienden bent. Maar wat blijkt?
http://yfrog.com/h7dw0p
"beter dan Hyves en Facebook"
Altijd weten wat er gebeurd met deze mooien intergratiequote:Nieuws-intergratie
Naast het nieuws in jouw persoonlijke vrienden-netwerk, toont Blytes.nl ook de laatste nieuws-artikelen van Nu.nl. Zo ben je altijd op de hoogte van wat er om je heen gebeurd!
Ik begin er in ieder geval niet meer aanquote:Oeps! Google Chrome kan geen verbinding maken met blytes.nl
Slechtste overtuigendste verhaal ooit.quote:Op zondag 23 januari 2011 19:35 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
http://fmjansen.nl/blog/archives/46
[..]
Goede marketingstrategie inderdaad. Extreem veel aandacht vestigen door gewaagde uitspraken om vervolgens een website op te leveren die de druk niet aan kan.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:02 schreef Faux. het volgende:
Het is nog steeds down
Goede zet: eerst iedereen naar het social network sturen om het daarna offline te gooien.
Niet vergeten te zeggen dat jouw winkel ook nog eens beter is dan de Albert Heijn en de C1000.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:09 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Goede marketingstrategie inderdaad. Extreem veel aandacht vestigen door gewaagde uitspraken om vervolgens een website op te leveren die de druk niet aan kan.
Ga ik ook doen als ik later een winkel heb, een hele goede actie op zetten en als er dan 120 mensen voor de deur staan de winkel dicht gooien.
AH en C1000 zijn winkels die vroeger opgezet zijn, en daarom niet kunnen concurreren.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:13 schreef Faux. het volgende:
[..]
Niet vergeten te zeggen dat jouw winkel ook nog eens beter is dan de Albert Heijn en de C1000.
Als je het mij vraagt kan hij die site maar even down houden voordat het een goede site is. Als op dag één al XSS-lekken worden gevonden, is er echt iets goed mis.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:22 schreef GlowMouse het volgende:
Lach maar, met zijn vier nieuwe servers kan hij de hele Nederlandse bevolking bedienen.
wel sneu.quote:@Treviant met andere iPhone-apps heb ik wat verdiend waarmee ik hierin kan 'investeren' zegmaar
Om naar een site die het niet doetquote:Op maandag 24 januari 2011 17:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik ben om.
[ afbeelding ]
Plaats dit op je Hyves/Facebook als je ook om bent.
Dude.quote:Op maandag 24 januari 2011 17:14 schreef braddofiel het volgende:
[..]
Om naar een site die het niet doet
Hij moet vast nablijven voor het prutswerk wat hij heeft afgeleverd.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:35 schreef GlowMouse het volgende:
Hij mag op twitter wel eens uitleg geven over de downtime. School zal nu toch wel zijn afgelopen.
Dom, dom jongetjequote:Op maandag 24 januari 2011 17:14 schreef braddofiel het volgende:
[..]
Om naar een site die het niet doet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |