Met die hangtietuh en spataderen.quote:
Nog niet,quote:
Kom zeg! We zijn nog niet bejaard!quote:
Ja, dat begrijp je goed.quote:Op zondag 16 januari 2011 23:15 schreef Bluezz het volgende:
Had jij een burnout van 10 jaar krak of begrijp ik je nou verkeerd?
denk het nietquote:Op zondag 16 januari 2011 23:10 schreef golfer het volgende:
[..]
Haha, ik zat net als werkgever (ja, ik heb alle inlogcodes van mijn werk nog) al te zoeken naar jouw CV op Monsterboard.
Stond je niet ook toevallig nog op andere vacaturesites ingeschreven? Zoals Nationale Vacaturebank?
Da's ook liev!quote:Op zondag 16 januari 2011 23:15 schreef minilot het volgende:
[..]
Kom zeg! We zijn nog niet bejaard!![]()
Al zou zondagavondliefde vanavond wel eens kunnen bestaan uit tegen elkaar aan knorren en boeken lezen en binnen vijf minuten in slaap vallen. We zijn al twintig uur wakker.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. hoeraatjes voor Dude!
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
Holy shit wat een ellende, ik begreep altijd dat het lich. was en dat je daar nu van aan het terugvechten bent.quote:
Ik heb daar ook al (als werkgever) gekeken en kan je inderdaad niet vinden.quote:
zou tof zijn! dankjewelquote:Op zondag 16 januari 2011 23:17 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb daar ook al (als werkgever) gekeken en kan je inderdaad niet vinden.
Nou ja, als je het niet meer zelf op de PC hebt, flansen we toch meteen een nieuwe mooie up to date CV in elkaar.
waarom krak? en 10 jaar... mijn god!quote:
Dat heeft niets te maken met of ze je wel of niet mag, dat is haar werk.quote:Op zondag 16 januari 2011 23:19 schreef FutureFairytale het volgende:
oh nog 1 ding waar ik sinds vnv aan denk... mijn boekhoudcollega met wie ik goed omga en het op de dins- en donderdagen reuze gezellig is doet de personeelszaken als uren berekenen en salaris uitkeren. maar omdat ik weet wat baas zoal aan haar vraagt om te doen denk ik er nu ineens aan dat hij makkelijk aan haar eens gevraagd zou hebben om te kijken naar de mogelijkheden om mij te ontslaan en voor 2,5 dag terug aan te nemen.
en daar draait mn maag weer even van om als zij dat heeft gedaan ook al is het aan haar gevraagd
quote:Op zondag 16 januari 2011 23:18 schreef golfer het volgende:
En nu ga ik, op verzoek van mijn (v)echtgenote, even wat gevuilde eitjes in elkaar zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |