1 | [spoiler=titelvanspoiler]tekstvanspoiler[/spoiler] |
Op de Xbox zijn er inderdaad al wat minder problemen, speel het zelf op de pc. Het lijkt ook compleet random te zijn, maar vaak crasht de launcher gewoon al zodra je op play klikt... Zondequote:Op zondag 16 januari 2011 13:09 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Toch heb ik op de xbox zo goed als geen crashes gehad.
Alleen later in het spel als de ontploffingen en wapens wat groter worden kreeg hij het wel zwaar.
Vooral als ik doodging in een explosie en een oude savegame wou loaden, werd ie zo tergend langzaam dat er na 5 minuten nog geen nieuwe game was.
1) Ammo is alleen helemaal in het begin een 'probleem'. Zorg dat je veel spullen verzameld (huisje in, alles van waarde mee, huisje uit) en verkopen die hap. Meeste geld verdien je door je vijanden leeg te trekken als ze dood zijn. Gebruik je wel VATS om te schieten?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:19 schreef Frutsel het volgende:
Heb dit spel toch maar eens gehaald en ben het gaan spelen.. maar loop denk ik tegen beginnersproblemen aan.
Allereerst: Ammo
Heb steeds een klein beetje geld en dat moet ik spenderen om nieuwe ammo te halen. Misschien kan ik niet goed richten, of heb ik foute skills, maar het kost me bakken met ammo.Anyway, iemand tips?
Ten Tweede: NCR
Wat is NCR money en wat doe ik er mee?
Waar kan ik zien wat mijn status met hun is, want ik ben nu bij een missie, de vierde ofzo, waarbij ik een sherrif moet installeren in Primm, maar de NCR valt me constant aanWat doe ik fout?
Ten derde: Beginnerstips
Zijn er nog beginnerstips die ik zou moeten weten, vaak neem ik alles mee wat ik vind en probeer het te verpatsen om maar geld voor ammo te krijgen (heb nu een M16achtige Rifle, Shotgun en 9mm) Maar vaak weet ik niet goed wat ik er mee moet doen
Ja, maar ik heb geen eigen huis of stack waar ik spullen kan opslaan of bewaren? Of een bank? Of komt dat later nog?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:40 schreef ioko het volgende:
[..]
1) Ammo is alleen helemaal in het begin een 'probleem'. Zorg dat je veel spullen verzameld (huisje in, alles van waarde mee, huisje uit) en verkopen die hap. Meeste geld verdien je door je vijanden leeg te trekken als ze dood zijn. Gebruik je wel VATS om te schieten?
Ik meende dat ik alleen die powder gasten heb aangevallenquote:2) NCR money verkoop ik meteen. Blijktbaar heb je de NCR aangevallen toen je bij Primm aankwam, daarna zijn ze niet zo blij met je. Ikzelf heb de NCR tot nu toe (level 20) te vriend gehouden.
Misschien dat er beginnerstips zijn.. die ik over het hoofd zie.. bepaalde dingen die ik moet bewaren, altijd bij me moet hebben of juist niet moet doen.quote:3) Je laatste punt snap ik niet helemaal.
Ah... dat is dus vooralsnog de enige plek? Heb wel die robot gesproken maar ben niet in dat huis geweest, thx. Heb idd nog wel meer wapens gevonden zoals een vlammenwerper en 10mm wapen, een magnum.quote:Wel is het slim om 3 wapens te kiezen en daar ook ammo voor te hebben. De rest verkoop je. Kom je een nieuw (beter) wapen tegen, zorg dan dat ke ook weer een wapen uit je inventory gooit. Wil je een wapen bewaren dan kun je dat in het begin doen door het huisje van de robot Victor te gebruiken in Goodsprings.
Later kan je wel hideouts krijgen waar je spullen kan bewaren. Probeer eens een companion te zoeken. Daardoor bespaar je ammo en ze kunnen ook best veel spul voor je meenemen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:50 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja, maar ik heb geen eigen huis of stack waar ik spullen kan opslaan of bewaren? Of een bank? Of komt dat later nog?
En ja, VATS gebruik ik wel, maar lukt vaak nog niet
[..]
Ik meende dat ik alleen die powder gasten heb aangevallen(of is dat de NCR? want NCR staat niet in die lijst, alleen lokal Goodsprings en Powder). Kan ik die missie dan wel volbrengen? Want ze praten nu niet met me, of moet ik dan weer helemaal opnieuw beginnen?
[..]
Misschien dat er beginnerstips zijn.. die ik over het hoofd zie.. bepaalde dingen die ik moet bewaren, altijd bij me moet hebben of juist niet moet doen.
Gisteravond zag ik een rode kegel op straat staan en dacht: leuk die gaat mee, was het een boobytrap. Schrok me kapot man
[..]
Ah... dat is dus vooralsnog de enige plek? Heb wel die robot gesproken maar ben niet in dat huis geweest, thx. Heb idd nog wel meer wapens gevonden zoals een vlammenwerper en 10mm wapen, een magnum.
Je weet wel hoe het moet?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:09 schreef Frutsel het volgende:
Ik vind lockpicken nog knap lastig.. nog maar één keer gelukt
Las ook iets dat het misschien te maken had met de kleding die je droeg?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:12 schreef ioko het volgende:
De NCR schiet niet zomaar op je, dus ik denk dat het Powdergangers waren. Companions kom je vanzelf tegen.
Dat is (helemaal in het begin) erg makkelijk. Draai de ijzeren pin naar links of rechts, dan zie je meteen of je goed zit. Daarna is het een kwestie van kijken hoe ver het slot doordraait. Minder ver? Dan moet je een stukje terug. Verder? Dan ga je de goede kant op.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:09 schreef Frutsel het volgende:
Ik vind lockpicken nog knap lastig.. nog maar één keer gelukt
Mmm, ik draag nooit kleding van fractions (als de Powdergangers) maar dat zou wel kunnen ja. Heb ik zelf geen ervaring mee.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:13 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Las ook iets dat het misschien te maken had met de kleding die je droeg?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |