Oh dan haalde ik dingen door de warquote:Op woensdag 12 januari 2011 23:35 schreef anna82 het volgende:
Nee, dit is voor een 'echte' baanIk vind het best spannend!
'Door elkaar' of 'in de war'quote:Op donderdag 13 januari 2011 08:03 schreef Merel het volgende:
[..]
Oh dan haalde ik dingen door de warSucces!
Muziek waar ik blij van word (en jij niet, denk ik, het is nogal zweverige muziekquote:Op donderdag 13 januari 2011 08:24 schreef motorbloempje het volgende:
Hey Vik, met welke muziekjes loop jij hard? Evy is gewoon echt saai geworden en we gaan maar weer 's beginnen, ik ga me opgeven voor de Marikenloop en dan gaan
Neequote:Op donderdag 13 januari 2011 08:30 schreef motorbloempje het volgende:
oh, gewoon zelf en dan met een schema! Ik dacht dat je ook een muziekjesdownload had met 'n stem of piepjes tussendoor ofzo
Het kost maar 30 euroquote:Op donderdag 13 januari 2011 08:39 schreef motorbloempje het volgende:
Oeh.. interesting! Nou ja, ik ga iig niet veel geld uit geven aan zoiets, maar kan best wel zelf wat muziek meenemen.. heb nog wel wat op m'n laptop staan
Wat doet die nike + dan precies? misschien wil ik er wel zo een! ik loop nu met eigen muziek + hartslagmeterm maar die valt vaak stukken uit dus weet ik de tijd nog steeds niet...quote:Op donderdag 13 januari 2011 08:41 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Het kost maar 30 euro(+ nog een tientje extra om de sensor aan je schoen te koppelen als je geen Nike+ schoenen hebt)
Zolang ik geen duurlopen loop, heb ik én een iPod én een mobieltje bij me als stopwatch. Heel irritant is dat, steeds op m'n mobieltje kijken. Zeker omdat ik bij de kortere stukken zo lekker aan het lopen ben dat ik de tijd helemaal vergeet. Zat er deze week twee keer bijna een minuut overheen.
Je moet wel een touch of een nano hebben voor de Nike+ (anders wordt het nog een duur grapjequote:Op donderdag 13 januari 2011 09:00 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Wat doet die nike + dan precies? misschien wil ik er wel zo een! ik loop nu met eigen muziek + hartslagmeterm maar die valt vaak stukken uit dus weet ik de tijd nog steeds niet...
Ja dat, of Personeelszaken... Maar alles mot tegenwoordig in het Engels he.quote:Op donderdag 13 januari 2011 09:02 schreef Viking84 het volgende:
Dat HRM, heette dat vroeger Personeel & Arbeid?
Okquote:Op donderdag 13 januari 2011 09:09 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ja dat, of Personeelszaken... Maar alles mot tegenwoordig in het Engels he.
Human Resource Management dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |