Een tram zal nog wel te volgen zijn, maar een trein..quote:Op woensdag 12 januari 2011 16:42 schreef henkde_j het volgende:
Zo zag ik laatst een dikke negerin die haar chihuaha in de trein zette en vervolgens de deuren dicht gingen. Hond dus in de trein en zij op het perron. Trein reed zo weg.
Prachtig
Whahaquote:Op woensdag 12 januari 2011 16:42 schreef henkde_j het volgende:
Zo zag ik laatst een dikke negerin die haar chihuaha in de trein zette en vervolgens de deuren dicht gingen. Hond dus in de trein en zij op het perron. Trein reed zo weg.
Prachtig
Mooi detail was ook dat riempje wat nog uit de deur hingquote:Op woensdag 12 januari 2011 16:45 schreef CindieY het volgende:
[..]
Een tram zal nog wel te volgen zijn, maar een trein..Ook mooi kut voor die vrouw.
quote:Op woensdag 12 januari 2011 16:55 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Mooi detail was ook dat riempje wat nog uit de deur hing
omgzquote:Op woensdag 12 januari 2011 15:33 schreef DaMook het volgende:
Hallo.
Party Animals.
En gordijnen hangen.
[ afbeelding ]
En nog een, links hingen ze al langer.
[ afbeelding ]
en het lijkt donkerder dan het is
Ik moet echt geen fotograaf worden.
werkze have fun!quote:Op woensdag 12 januari 2011 17:02 schreef CindieY het volgende:
Goed, even werken tot half10. Tot 3voor12
Wat ga je kopen dan?quote:Op woensdag 12 januari 2011 17:10 schreef Mexicaantje. het volgende:
noeeeeeeeesssssssssss site van LiveNation loopt steeds vast.
wat is dat op je usericon eigenlijk?quote:Op woensdag 12 januari 2011 17:25 schreef Mexicaantje. het volgende:
nananananana one two three, we're playing hide and seek
Een Mexicaans meisje en Nick Hodgson (drummer van Kaiser Chiefs), Nick staat op een hek, buigt naar haar toe om picca picca (want zij is fan) en dan probeert chick hem te zoenen ennnnnnn dan trekt hij een heel lelijk hoofd en er was ooit ene filmpje van die fucking grappig was.quote:Op woensdag 12 januari 2011 17:25 schreef henkde_j het volgende:
[..]
wat is dat op je usericon eigenlijk?
Ohquote:Op woensdag 12 januari 2011 17:29 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Een Mexicaans meisje en Nick Hodgson (drummer van Kaiser Chiefs), Nick staat op een hek, buigt naar haar toe om picca picca (want zij is fan) en dan probeert chick hem te zoenen ennnnnnn dan trekt hij een heel lelijk hoofd en er was ooit ene filmpje van die fucking grappig was.Maar die's weg.
Spijbelen @ gym?! Leukste vak op school. Vond het altijd geweldig.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:15 schreef Pino112 het volgende:
Morgen voorkomen omdat ik gister gym heb gespijbeld![]()
.
Ik niet, maar dat was omdat onze leraar maar 1 spelletje kende en dat was trefbal. Als je aanwezig was kreeg je een 7 op gym, deed je beter je best kreeg je een 8quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:51 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Spijbelen @ gym?! Leukste vak op school. Vond het altijd geweldig.
Stuk leuker dan Coen en Sander.quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:49 schreef wolfrolf het volgende:
Kom op mensen geef toe. Frank en Sander maken samen heul grappige radio
ik luister de hele week niet naar frank en sander.. ik vind d'r niks aan..quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:49 schreef wolfrolf het volgende:
Kom op mensen geef toe. Frank en Sander maken samen heul grappige radio
Die zaak is nog in behandelingquote:Op woensdag 12 januari 2011 18:59 schreef borisz het volgende:
Ik dacht dat Brace veroordeeld was vanwege zijn slechte muziek?
Dat niet.quote:Op woensdag 12 januari 2011 19:00 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Stuk leuker dan Coen en Sander.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |