Heey,
Waarom open ik dit topic?De kerst is geweest, we zitten inmiddels weer in 2011. En nu is het de tijd van de vroegboekkortingen. Aangezien hier vast, net als mij, genoeg arme studenten zitten is dit dé tijd om je zomervakantie in 2011 te gaan boeken.
Zelf hebben we met een vriendengroep van 6 man de volgende opties. Liefst willen we het buitenland, want na 2 jaar Renesse is dat ook wel leuk geweest. We gaan met 6 man, 3 achttienjarige, 2 negentienjarige en 1 twintigjarige. Naar ons gevoel zijn we nog net wat te jong voor Chersonissos.
Vertel hier waar je zelf heen gaat, heen wil,
![zon-zee-strand-hangmat1240900825.jpg]()
Mogelijke vakantie opties 2011 voor mij en mijn vriendengroep.
1. Bulgarije - Sunny Beach- 12 dagen Bulgarije in Appartementen Riviera Blue 3 sterren.
6 personen, = ¤519 per persoon. Reis is inclusief vliegreis. Ervan uitgaande dat we in midden Juli willen gaan.
Vergelijkbare hotels verschillen 15-40 euro per persoon meer*
2. Mallorca – El Arenal- 12 dagen Mallorca in Appartementen Don Juan 3 sterren.
6 personen = ¤590 per persoon. Reis is inclusief vliegreis. Ervan uitgaande dat we midden Juli willen gaan.
* Dit is het goedkoopste appartement, als we het goedkoopste hotel gaan bekijken dan zijn we ¤710 per persoon kwijt voor 11 dagen.
Daarna wordt alles nog duurder.
3. Salou- 12 dagen Salou in Appartementen Bahia Dorada/Iris 2 Sterren
6 personen = ¤509 per persoon. Reis inclusief vliegreis. Ervan uitgaande dat we midden Juli willen gaan.
* Vergelijkbare hotels schelen ongeveer 5 – 20 euro per persoon meer*
- 13 dagen Salou in Appartementen Bahia Dorada/Iris 2 Sterren
6 personen = ¤359 per persoon. Reis inclusief Busreis. Ervan uitgaande dat we midden Juli willen gaan.
* Vergelijkbare hotels schelen ongeveer 5 – 20 euro per persoon meer*
4.Lloret de mar- 12 dagen Lloret de mar in Appartementen Dosjoimi 2,5 sterren
6 personen = ¤510 per persoon. Reis inclusief vliegreis. Ervan uitgaande dat we midden Juli willen gaan.
- 14 dagen Lloret de mar in Appartementen Dosjoimi 2,5 sterren
6 personen = ¤519 per persoon. Reis inclusief Busreis. Ervan uitgaande dat we midden Juli willen gaan.
*Als we dan 11 dagen zouden gaan is het: ¤369 per persoon met de bus.
**Vergelijkbare hotels schelen ongeveer 30-80 euro per persoon meer.
5.Margrat de mar- 12 dagen Margrat de mar in Appartementen Quintasol 2 sterren
6 personen = 639 euro per persoon. Reis inclusief vliegreis.
Ervan uitgaande dat we midden Juli willen gaan.
- 14 dagen Margrat de mar in Appartementen Quintasol 2 sterren
6 personen = 469 euro per persoon. Reis inclusief busreis.
Ervan uitgaande dat we midden Juli willen gaan.
6. Italië – RiminiNiet doorgekeken, veel hotels zitten al vol, geen enkel hotel heeft een zwembad en het goedkoopste reisje kost ons tussen de 800/1000 euro per persoon. Met de bus 700/800 per persoon. Daarbij is de bus 17 dagen en vliegtuig 15 dagen, beetje veel van het goede.
7. Renesse1 week, 6 personen zonder huurtent = 80 euro per persoon
1 week, 6 personen met huurtent = 130 euro per persoon
2 weken, 6 personen zonder huurtent = 157 euro per persoon
2 weken, 6 personen met huurtent = 275 euro per persoon
Oja dit is exclusief de vliegreis.
Ik heb bij elke vakantiebestemming gekeken naar het zo goedkoop mogelijkste hotel of appartement, en na de op een na goedkoopste.
[ Bericht 1% gewijzigd door Schnitzels op 07-01-2011 12:17:49 ]