quote:Op donderdag 6 januari 2011 14:01 schreef IrCute het volgende:
Nieuwprijs: 8990 euro
Vraagprijs: 2495 euro
Ik gok dat als je de foto zo ziet hij meer 24.95 waard is dan 2495 euro.quote:
Niet overdrijvenquote:Op donderdag 6 januari 2011 14:11 schreef ThaNetRunner het volgende:
[..]
Ik gok dat als je de foto zo ziet hij meer 24.95 waard is dan 2495 euro.
Misschien wat betere foto's...
Op deze advertentie al een stuk beter zichtbaar...
Het is het altijd waard om te proberen.. En het is een bank van nieuw 9000 euro dus 2000 euro vind ik geen onredelijke prijs.quote:Op maandag 10 januari 2011 21:17 schreef twentemeisje het volgende:
Ik geloof niet dat jouw doelgroep ruim vertegenwoordigd is op Fok! ...
(En om eerlijk te zijn denk ik ook niet dat er heel veel mensen zijn die 2000 euro of meer willen betalen voor een bank van bijna 5 jaar oud.)
Had je niet beter in een schilderij kunnen investeren als decoratief stuk![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmmmm... als ik die foto zo bekijk lijkt er toch een flinke kuil in het zitgedeelte te zitten en de bank ziet er gebruikt uit. Té gebruikt om er 2000+ euro voor neer te tellen in ieder geval.quote:Op maandag 10 januari 2011 12:07 schreef IrCute het volgende:
4 a 5 jaar oud. De bank is niet gebruikt als zitbank, alleen als decoratief meubelstuk, dus er is ook niet veel op gezeten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op maandag 10 januari 2011 23:17 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Hmmmm... als ik die foto zo bekijk lijkt er toch een flinke kuil in het zitgedeelte te zitten en de bank ziet er gebruikt uit. Té gebruikt om er 2000+ euro voor neer te tellen in ieder geval.Dat lijkt maar zo, zodra ik mijn fototoestel kan vinden zal ik er een nieuwe foto van maken. Ik zie wel wat je bedoelt daar in het midden, maar daar is meestal ook niet echt gezeten, meer in de hoekenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |