abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90850331
Ik wil mijn studenten OV chipkaart stopzetten. Inmiddels heb ik bij de IB groep online aangegeven dat het reisproduct per 6-1-2011 moet vervallen.

Krijg ik hier nou nog bericht van? Ik heb namelijk ook gehoord dat ik het reisproduct bij een oplaadpunt moet stopzetten door middel van dit product op te halen. Hoe moet ik dat dan aanvragen? En hoe weet ik dat zo'n product klaarstaat?

Ik zie dat je ook meteen een telefoonnummer kunt bellen waarmee je het product meteen stopt.
Moet je dan toch nog langs zo'n oplaadpunt?
pi_90850441
Bel ze morgen even op.
pi_90855238
Wat ik heb begrepen heb, wordt je reisrecht officieel beëindigd op de aangegeven datum, en is het product op je chipkaart officieel niet meer geldig. Je kunt dan nog wel reizen, maar daar ga je later problemen mee krijgen als bleek dat je geen recht meer had. Voor de volledigheid moet je dus ook het product verwijderen. Vanaf 6 januari moet dat dan als bestelling klaar staan.
pi_90873958
Je krijgt een brief met informatie, en je moet inderdaad nog langs een paal. En dat moet je doen vóór de maand waarin je hem stopzet (dus voor januari in jouw geval) anders rekenen ze alsnog de hele maand. Is wat ik mij herinner.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')