ach ja maar eigen schuld dikke bult hoorquote:
Dat is waar, wil je wat m&n's?quote:Op vrijdag 31 december 2010 14:47 schreef Panda72 het volgende:
[..]
ach ja maar eigen schuld dikke bult hoor
Daarom dusquote:
quote:Op vrijdag 31 december 2010 14:49 schreef Trevland het volgende:
[..]
Dat is waar, wil je wat m&n's?
[..]
Dat hoop je maarquote:Op vrijdag 31 december 2010 14:56 schreef DaMart het volgende:
Is het al 1 januari? Dan zijn we tenminste weer van die tokkies en andere mentaal beperkten met hun klotevuurwerk af.
Dat is ook een oplossingquote:Op vrijdag 31 december 2010 14:57 schreef DaMart het volgende:
[..]
Zo niet dan prop ik het in hun strot en steek het aan, zijn we er ook van af.
quote:
trevquote:
ik wou net zeggen het lijkt Afghanistan wel hierquote:Op vrijdag 31 december 2010 14:59 schreef DaMart het volgende:
[..]
.
Ik ben dat geknal van die mongooltjes nu wel weer zat. Het gaat echt de hele dag al door... vergeleken met hier is het slagveld in Afghanistan een oase van rust.
hier is helemaal geen vuurwerk wat wordt afgestokenquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:00 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
ik wou net zeggen het lijkt Afghanistan wel hier
lucifers hoor je niet hequote:Op vrijdag 31 december 2010 15:02 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
hier is helemaal geen vuurwerk wat wordt afgestoken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nee echt, ik haat herfst maar voetbal meer
Ik stuur die kneusjes wel even jouw kant op danquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:02 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
hier is helemaal geen vuurwerk wat wordt afgestoken
Ja bij mij thuis knallen die kutkoters ook. Het is alleen leuk als ze een vingertje oid verliezen dat is tenminste nog lolligquote:Op vrijdag 31 december 2010 14:59 schreef DaMart het volgende:
[..]
.
Ik ben dat geknal van die mongooltjes nu wel weer zat. Het gaat echt de hele dag al door... vergeleken met hier is het slagveld in Afghanistan een oase van rust.
Zijn ze daar ook met carbid bezig?quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:00 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
ik wou net zeggen het lijkt Afghanistan wel hier
quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:04 schreef wel.o.k het volgende:
o ja, maandag beginnen we met de ploegendienst tot de manager op kantoor komt.![]()
dan vertellen we hem dat niemand ploegendienst wil draaienen we het dus niet doen
![]()
heb ik niet voor niets gisteravond en vanochtend zitten mailen en bellen.
is goed dan heb ik wel een verrassing voor zequote:Op vrijdag 31 december 2010 15:02 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik stuur die kneusjes wel even jouw kant op dan.
dat kennen ze hier ook jaquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:05 schreef Trevland het volgende:
[..]
Zijn ze daar ook met carbid bezig?
alleen jammer dat ik het weer moet regelen in mijn vrije weekquote:
Je laat ze de parkeerplaats vegen?quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:06 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
is goed dan heb ik wel een verrassing voor ze
Hier waren ze met vuurwerk naar elkaar aan het gooien... dat moet toch een keer fout gaan... en dan lach ik inderdaadquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:03 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja bij mij thuis knallen die kutkoters ook. Het is alleen leuk als ze een vingertje oid verliezen dat is tenminste nog lollig
heb je toch nog wat nuttigs gedaanquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:07 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
alleen jammer dat ik het weer moet regelen in mijn vrije week
quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:07 schreef Panda72 het volgende:
Handig trouwens als men bij het vuurwerk 3 vingertjes verliest dat is makkelijk bij 2 bier bestellen.
Ja leuk als het in een capuchon komt of zoquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:08 schreef DaMart het volgende:
[..]
Hier waren ze met vuurwerk naar elkaar aan het gooien... dat moet toch een keer fout gaan... en dan lach ik inderdaad.
quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:09 schreef wel.o.k het volgende:
nieuwe slogan voor postbus 51
je kan niet meer fappen als je vingers eraf klappen
Ja als je 4 bier wilt word het weer wat moeilijker inderdaadquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:08 schreef Trevland het volgende:
[..]
heb je toch nog wat nuttigs gedaan
[..]
het is maar hoe je het bekijkt
quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:09 schreef wel.o.k het volgende:
nieuwe slogan voor postbus 51
je kan niet meer fappen als je vingers eraf klappen
Nou tot 7 bier moet het nog geen probleem zijnquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:10 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja als je 4 bier wilt word het weer wat moeilijker inderdaad
ja 10 word een probleemquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:10 schreef Trevland het volgende:
[..]
Nou tot 7 bier moet het nog geen probleem zijn
Toen ik een jaar of 13 was, stond ik bij het vaste verzamelpunt te wachten op klasgenoten met wie ik naar school zou fietsen. Toen was er ook zo'n kutjong met rotjes, en hij dacht dat het wel heel stoer en leuk zou zijn om er eentje mijn kant op te gooien. Dat ding belandde dus op de rugzak op mijn rug, en ik kon hem er nog net op tijd afschudden. Ik heb die debiel echt verrot gescholden toenquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:09 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja leuk als het in een capuchon komt of zo
Kutkoterquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:12 schreef DaMart het volgende:
[..]
Toen ik een jaar of 13 was, stond ik bij het vaste verzamelpunt te wachten op klasgenoten met wie ik naar school zou fietsen. Toen was er ook zo'n kutjong met rotjes, en hij dacht dat het wel heel stoer en leuk zou zijn om er eentje mijn kant op te gooien. Dat ding belandde dus op de rugzak op mijn rug, en ik kon hem er nog net op tijd afschudden. Ik heb die debiel echt verrot gescholden toen.
En sindsdien heb ik het dus ook niet meer zo op vuurwerk. En omdat ik toen ik een jaar of 7 was, mijn handen brandde aan sterretjes.
quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:09 schreef wel.o.k het volgende:
nieuwe slogan voor postbus 51
je kan niet meer fappen als je vingers eraf klappen
Ik ben er ook geen fan van. Ik kom ook niet buiten todat ze gestopt zijnquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:14 schreef Myraela het volgende:
Vuurwerk, ik haat het.Ooit eens een rotje in mijn capuchon gehad, ik kom echt niet meer buiten zolang ze bezig zijn.
quote:Op vrijdag 31 december 2010 15:09 schreef wel.o.k het volgende:
nieuwe slogan voor postbus 51
je kan niet meer fappen als je vingers eraf klappen
die vind ik dan weer minderquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:13 schreef Panda72 het volgende:
Ik verloor mijn beide ballen
Omdat ik zo nodig met vuurwerk moest knallen
ik moet welquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:14 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ik ben er ook geen fan van. Ik kom ook niet buiten todat ze gestopt zijn
ander onderwerp graagquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:15 schreef Panda72 het volgende:
Of
Door een en veel te harde knal
Verloor ik helaas 1 bal.
Ik vind die van Bart de Graaf wel leuk van je bent een runt als je met vuurwerk stuntquote:Op vrijdag 31 december 2010 15:13 schreef Panda72 het volgende:
Ik verloor mijn beide ballen
Omdat ik zo nodig met vuurwerk moest knallen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |