quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:09 schreef Breathtaking het volgende:
Toevallig 6 truien die jou niet passen!
Ik lieg nu toch niet? Ze passen me niet.quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:09 schreef Breathtaking het volgende:
Toevallig 6 truien die jou niet passen!
Welke vorige vraag precies?quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:11 schreef Netsplitter het volgende:
Die twee xxl truien onder voorbehoud op vorige vraag.
Over de dikte dus.
En dat prijs/handel gezeik mag lekker achterwege blijven.
Hoe dik ze zijn.quote:
quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:12 schreef NielsTriple het volgende:
Ah ok, ze zijn inderdaad niet super dik, maar dat is nooit bij dit soort truien. Nogmaals, het is cashmere. Het is lekker warm, maar je hoort er een nette blouse onder te dragen.
Zeg dat tegen de winkel waar ze vandaan komenquote:Op zaterdag 25 december 2010 14:14 schreef consio het volgende:
[..]
Dit is goedkope namaak, kijk maar naar het logo.
Het logo is ook al afwijkend van je 1e foto die je poste.
Vergelijk dit maar is met échte ralph lauren polo's overduidelijk verschil
nog geen 10euro waard dit
![]()
@ modje die mijn post heeft ge-edit.quote:
quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:16 schreef consio het volgende:
[..]
@ modje die mijn post heeft ge-edit.
Dit is serieus waar, google er maar is op dan zul je de foto's tegen komen die het bewijs leveren......... of loop een winkel in waar ze RL verkopen dan zul je het ook zien...
quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:16 schreef NielsTriple het volgende:
De onderste foto is wazig, maar je mag langskomen om ze even uitgebreid te taxeren hoor. En tot die tijd mag je je gebash voor je houden.
De kleding in de winkel zelf ligt opgevouwen. De kleding die ze nog moeten verkopen (en dus in het magazijn ligt) ligt netjes in een verpakking.quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:21 schreef ukga het volgende:
nieuw in verpakking? dan komt ie dus niet uit een winkel. tenzij het de wibra is. In winkels douwen ze kleren namelijk in een tasje
Wanneer heb je tijd?quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:30 schreef Netsplitter het volgende:
Ik kom die 2 truien halen, woon toch in Delft, dus dat komt mooi uit.
quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:34 schreef sneeuwuil het volgende:
Fake as fuck. Kijk het labeltje in de hals, kijk het logo, kijk de mauwen, hoe de mauwen aan de torso vast zitten genaaid en hoe de hals is gestikt. Dit is nep gast.
de 2 xxl truien zijn gereserveerd.quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:16 schreef NielsTriple het volgende:
De onderste foto is wazig, maar je mag langskomen om ze even uitgebreid te taxeren hoor. En tot die tijd mag je je gebash voor je houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |