SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier vind je de OP.
[ Bericht 3% gewijzigd door nattermann op 25-12-2010 12:28:30 ]Tics van je petten.
Ik ook. Zag laatst hier iemand met een belachelijk decolleté in de sneeuw staan. De vieze slet stond gewoon in haar badjas. Half open en alles.quote:Op zaterdag 25 december 2010 01:02 schreef Citizen.Erased het volgende:
Kan me wel iets bij wintertetten voorstellen.
Zouden meer mensen moeten doen.quote:Op zaterdag 25 december 2010 01:03 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ik ook. Zag laatst hier iemand met een belachelijk decolleté in de sneeuw staan. De vieze slet stond gewoon in haar badjas. Half open en alles.
quote:Op zaterdag 25 december 2010 11:09 schreef huize het volgende:
3 fuckin kwartier om mn auto van de plaats te krijgen. Maja ik ben op bestemming.
Toedels fokkertjes
wat is er mis mee ?quote:Op zaterdag 25 december 2010 11:39 schreef sproetjes het volgende:
goedemorgehh
gaat iemand nou nog de op bijwerken
Ik heb het gister na 20 minuten opgegeven.quote:Op zaterdag 25 december 2010 11:09 schreef huize het volgende:
3 fuckin kwartier om mn auto van de plaats te krijgen. Maja ik ben op bestemming.
Toedels fokkertjes
Kerstsessie vanmiddag?quote:Op zaterdag 25 december 2010 11:40 schreef vosss het volgende:
Waarom staat mijn juiste icoontje niet in de OP?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |