Nope. Het was een kunst om 's Gravenland uit te komen en om m'n auto bij die molens een beetje normaal te parkeren (en weer terug), maar de rest van de wegen waren redelijk begaanbaar.quote:
Net als de rest van Nederland , boer zoekt vrouw ?quote:
Ehm nee?quote:Op zondag 19 december 2010 19:24 schreef Joene het volgende:
[..]
Net als de rest van Nederland , boer zoekt vrouw ?
Nog 2 dagen werken J.quote:Op zondag 19 december 2010 19:24 schreef Joene het volgende:
En daarna de binnenkant van mn ogen denk ik , topdrukte week bij de groenteboer dus werkdagen van 12 uur tot en met donderdag
Nog tot donderdag J , dan vrijdag/zat /zondag vrij.quote:
Ik kijk gewoon met de massa mee J.quote:Op zondag 19 december 2010 19:25 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Ehm nee?
Ik wou Shrek 4 maar eens opzetten.
Lekker Jquote:Op zondag 19 december 2010 19:28 schreef KingOfMars het volgende:
Ik moet morgen en dinsdag nog en dan anderhalve week vrij..
Ik heb nog geen idee wat ik ga doen , ik heb het geclaimed en ik zie wel misschien lever ik het tegen die tijd wel weer in , maar als je niks vast legt bij ons ben je gewoon standaard te laat dus vandaarquote:Op zondag 19 december 2010 19:30 schreef KingOfMars het volgende:
Half februari ben ik ook weer ergens vrij, met de family naar Center Porcs.
Ik zeg altijd Hoer zoekt vrouwquote:Op zondag 19 december 2010 19:38 schreef Tally het volgende:
Ik moet deze week nog werken en dan een week vrij. Als het dit weer is werk ik morgen lekker thuis.
Ik vind het best, ga voor die paar uurtjes om me heen kijken niet heen en weer rijden
En dan heb ik ergens eind februari een paar weken vrij.
En boer zoekt hoer kijken wij hier.
Da ken ookquote:
Ik ben niet zo in de kerstemming.. Kweenie.. Maar ik zal blij zijn als al die dagen voorbij zijn.quote:Op zondag 19 december 2010 19:43 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik ga a christmas carol maar kijken denk ik. Lekker in de stemming.
Welke stemming Swets , ik krijg er geen zin van dus.quote:Op zondag 19 december 2010 19:43 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik ga a christmas carol maar kijken denk ik. Lekker in de stemming.
Wheheheheh Arme J.quote:Op zondag 19 december 2010 20:05 schreef KingOfMars het volgende:
Kut, had ik weer, een slechte download van Shrek 4 waar m'n mediaplayert zich in verslikt. Gebeurt eens in de 100 downloads ofzo. Ff andere versie downen...
Heb nog 10 minuten van Epic Movie gezien maar die was echt te slecht voor woorden.
Ben je mooi klaar mee J , nou ik ga mezelf even opfrissen voor ik erop duik! ik bedoel in eh.. najah ik ga op bed tv kijken dus.quote:
Da's een flinke idd.quote:Op zondag 19 december 2010 21:52 schreef Swetsenegger het volgende:
Hmz, hier de hele avond aan het stoeien met een 37.5GB .iso. Geen film gezien dus, want dit kreeg ik niet door z'n draadloze strotje gepropt.
Ik heb de hele dag simcity deluxe zitten spelen op m'n ipod. Gewoon ouderwets leuk simcity.quote:Op zondag 19 december 2010 22:17 schreef KingOfMars het volgende:
Wat een onwijs toffe games zijn er op de iPad zeg. Net lekker Red Alert en Need For Speed zitten spelen, prima te doen zo op de bank. Dat sturen via bewegen is op een iPad nog wat maffer dan op je telefoon maar ach..
Nu even kijken of ik een gedownload 720p filmpje afgespeeld krijg via VLC ofzo.
Ja die heb ik ook gedownload maar ik heb al die 79ct EA games gekocht dus nu weet ik niet wat ik moet spelenquote:Op zondag 19 december 2010 22:21 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb de hele dag simcity deluxe zitten spelen op m'n ipod. Gewoon ouderwets leuk simcity.
quote:Op zondag 19 december 2010 22:23 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook gedownload maar ik heb al die 79ct EA games gekocht dus nu weet ik niet wat ik moet spelen. Al was Tetris ook onverwachts leuk!
Echt?! Doe je toch niet.quote:Op zondag 19 december 2010 22:32 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik weet niet. Ik heb al die 79ct games gekocht en weet nu niet wat ik moet spelen.
Heb je wel ook Littlest Pet Shop voor je dochter gekocht?quote:Op zondag 19 december 2010 22:23 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook gedownload maar ik heb al die 79ct EA games gekocht dus nu weet ik niet wat ik moet spelen. Al was Tetris ook onverwachts leuk!
Nee, wel Drawing Pad waar ze echt he-le-maal wild van is. Gewoon een tekenprogramma maar dan met stiften, potloden, stempels, stickers, etc. Ze is er echt al superhandig meequote:Op zondag 19 december 2010 22:45 schreef E.T. het volgende:
[..]
Heb je wel ook Littlest Pet Shop voor je dochter gekocht?
De 3-jarige van hiernaast kan er prima mee overweg.quote:Op zondag 19 december 2010 22:56 schreef KingOfMars het volgende:
M'n iPhone durf ik d'r niet zo goed te geven, dat is echt zo'n priegelding. Alhoewel ze er vast erg handig mee zal zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |