Ik heb dat fragment niet gehoord bij Shownieuwsquote:Op woensdag 5 januari 2011 14:07 schreef TheVulture het volgende:
Wat vond je van dat liedjesfragment Greys?
Dan ga ik dat vanavond thuis even terugzoekenquote:Op woensdag 5 januari 2011 14:28 schreef TheVulture het volgende:
Oh nee, bij Shownieuws brachten ze echt een van de liedjes
Ik vond hem echt heel leuk klinkenquote:Op woensdag 5 januari 2011 14:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Dan ga ik dat vanavond thuis even terugzoeken
En wel een ernstig slaapliedje. Wel mooi, maar het is dus niet de bedoeling dat de stemmers in slaap zwijmelen.quote:
Je hoorde maar een piepklein stukje. Geen idee of er nog iets van een opbouw in zit.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:33 schreef marcodej het volgende:
[..]
En wel een ernstig slaapliedje. Wel mooi, maar het is dus niet de bedoeling dat de stemmers in slaap zwijmelen.
Nee niet volledig, maar je hoort steeds stukjes in die docusoapquote:Op maandag 24 januari 2011 09:12 schreef TheVulture het volgende:
Zijn die liedjes al ergens te horen?
Het stond ook gelijk geprogrammeerd met The Voice of Hollandquote:
quote:Op zondag 23 januari 2011 23:45 schreef Greys het volgende:
3Js op weg naar het Songfestival.
Bekijk HIER deel 1.
Bekijk HIER deel 2.
Bekijk HIER deel 3.
En toen iemand riep dat dat vast op kosten van de belastingbetaler is (quote:driejs: Kleding uitgezocht bij Oger in Amsterdam voor nationaal songfestival. Stoer hoor. JD
quote:Op kosten van Oger als je t echt wilt weten.... JK
whehequote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:45 schreef Greys het volgende:
Morgen zijn de nummers dus gedeeltelijk te horen bij TROS Gouden Uren, Daniël Dekker, tussen 11 en 12.
En op Twitter:
[..]
En toen iemand riep dat dat vast op kosten van de belastingbetaler is () kwam het antwoord:
[..]
Weet je wat ik zelf stiekem hoop?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:05 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
whehe
Ikzelf vind het wel jammer dat dit hele gedoe door de TROS georganiseerd moet worden, maar misschien ben ik ouderwets en heb ik een hekel aan real life soaps en weinig vertrouwen in publieksstemmingen.
Dat is wmb het grootste probleem sinds dat televoting bij het NSF ingevoerd is, dat het publiek simpelweg weinig rekening houd met de kansen van een nummer als dat op een internationaal podium gezongen moet worden en als je dan ziet wat de TROS gemmiddeld qua muziek uitzend vrees ik dat er een typisch TROS nummer gekozen word en niet het nummer dat de zangers zelf het beste ligt.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Eigenlijk hadden ze het gewoon moeten presenteren als 'Dit wordt het nummer, doe het er maar mee' zoals België vorig jaar gewoon deed. Dus geen keuze geven.
Ze hebben alle vijf de nummers zelf geschreven en zij maken niet echt 'typische TROS nummers', dus dat is wellicht al een beetje een geruststellingquote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:42 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Dat is wmb het grootste probleem sinds dat televoting is ingevoerd, dat het publiek simpelweg weinig rekening houd met de kansen van een nummer als dat op een internationaal podium gezongen moet worden en als je dan ziet wat de TROS gemmiddeld qua muziek uitzend vrees ik dat er een typisch TROS nummer gekozen word en niet het nummer dat de zangers zelf het beste ligt.
Gelukkig hoeft Pierre er niet over te beslissenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Ze hebben alle vijf de nummers zelf geschreven en zij maken niet echt 'typische TROS nummers', dus dat is wellicht al een beetje een geruststelling
Maar stiekem hoop ik dus ook gewoon dat ze hun eigen favoriet een beetje goed promoten, zondag duidelijk laten merken welke zij graag willen dat het wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |