Ik las in een interview met Frollo de volgende onsterfelijke quote: "Op de avond van de deadline, we lagen al in bed, vroeg mijn vrouw ineens of ik nou eigenlijk nog meegedaan had, waarop ik mopperend (het was koud!) uit bed stapte om toch maar even achter de pc te kruipen."quote:Op donderdag 16 december 2010 08:46 schreef Thisbe het volgende:
[..]
In dat geval is jouw tweede plaats veel cooleder! Jij rolt even uit je bed, en neemt niet eens de moeite om je haar te kammen voordat je zo'n dictee maakt.
Klopt, en ook niet in het Groene Boekje. Lwow en Lvív telden om die reden niet mee, waarom thymotisch dan wel? Niemand weet het, ook de winnaar niet.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:07 schreef Lienekien het volgende:
Thymotisch staat dus mooi niet in de Van Dale, hè.
Hier is het laatste woord nog niet over gesproken!quote:Op donderdag 16 december 2010 10:11 schreef Frollo het volgende:
[..]
Klopt, en ook niet in het Groene Boekje. Lwow en Lvív telden om die reden niet mee, waarom thymotisch dan wel? Niemand weet het, ook de winnaar niet.
Die was gewoon gek. Volgens mij had ze het idee dat ze wel zou winnen.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:14 schreef NoCigar het volgende:
Die winnaar vond ik erg op een tramchauffeur lijken en degene die derde werd leek niet helemaal te beseffen waar ze was en wat er precies aan de hand was.
*kuch*. Lwów en Lviv.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:11 schreef Frollo het volgende:
[..]
Klopt, en ook niet in het Groene Boekje. Lwow en Lvív telden om die reden niet mee, waarom thymotisch dan wel? Niemand weet het, ook de winnaar niet.
Ik weet niet of ze het leuk vindt als ik dat zeg, ze heeft wellicht niet voor niets geen fobo.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:31 schreef Lienekien het volgende:
En Bleie, kwam die nou ook nog in beeld? Meisje met lang haar?
Maar je herkende haar wel? Of herkende ze jou?quote:Op donderdag 16 december 2010 10:33 schreef Frollo het volgende:
[..]
Ik weet niet of ze het leuk vindt als ik dat zeg, ze heeft wellicht niet voor niets geen fobo.
Ik had tijdens het wachten voor de opnames al random aan enkele jonge vrouwen gevraagd of zij misschien weleens postten op 'een internetforum', maar nee.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:34 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar je herkende haar wel? Of herkende ze jou?
Het was heel ontwapenendquote:Op donderdag 16 december 2010 10:30 schreef Ringo het volgende:
Die studente psychologie? Die zag er verward, schattig en kissable uit.
Zo moet je het niet zien! Ik heb de nummer 2 van het Groot Dictee kunnen betrappen op een accentverwisseling. Dat kan ik later vol trots aan mijn kleinkinderen vertellen!quote:
Liev!quote:Op donderdag 16 december 2010 10:41 schreef Frollo het volgende:
Voor de fans van Birgit:
http://www.deventerdictee.nl/nieuws/interview-birgit-kuppens/
quote:Ik heb jammer genoeg niet veel tijd gehad om mij voor te bereiden, want ik heb de hele week gewerkt.
quote:Het was een speciale luxe autocar waar eten en drank voorzien was, en waar de zetels naar het midden waren opgesteld. Voor sommigen was dit een goede gelegenheid om nog snel een groepsdiscussie op te zetten over de spellingregels. Anderen daarentegen hadden zich intussen genoeg voorbereid en opteerden voor een meer ontspannen kennismakingsbabbel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |