Die niet durfde te klikkenquote:Op maandag 13 december 2010 20:36 schreef Sunnythesun het volgende:
Gelukkig weten niet zo veel mensen wat het isbehalve natuurlijk heel toevallig de halve sc
Ach, potentiele Darwin Award.quote:Op maandag 13 december 2010 20:36 schreef FutureFairytale het volgende:
whahah knuppel!![]()
Een ruzie met zijn vriendin is een 26-jarige man uit Vianen bijna fataal geworden.
Vanwege de ruzie weigerde de vrouw haar vriend binnen te laten in haar flatwoning. De man liet het daar echter niet bij zitten en besloot vanaf zijn eigen flatwoning omhoog te klimmen naar de woning van zijn vriendin, één etage hoger.
Tijdens die beklimming ging het echter mis, waardoor de man vier verdiepingen naar beneden viel
grmblpfjth ..quote:Op maandag 13 december 2010 20:37 schreef Aure het volgende:
Haha, FFJe bent echt een schatje
(Ik las net dat H2O stukje
)
Ben even mn kerstboom aan t opzetten. Hij is echt hysterisch roze
Gewoon niet aankijken en doorlopen Steer, dan doen ze niks. Je kunt het!quote:Op maandag 13 december 2010 20:45 schreef Stereotomy het volgende:
Overigens wandelen hier op de verpleegafdeling momenteel alleen maar zombies enge mannetjes in pyjama's rond
misschien lopen ze wel allemaal te bellenquote:Op maandag 13 december 2010 20:46 schreef LieLie het volgende:
[..]
Gewoon niet aankijken en doorlopen Steer, dan doen ze niks. Je kunt het!
Er zal even een overschot aan zijnquote:Op maandag 13 december 2010 20:45 schreef Stereotomy het volgende:
Overigens wandelen hier op de verpleegafdeling momenteel alleen maar zombies enge mannetjes in pyjama's rond
Heaumeau's zijn het!quote:Op maandag 13 december 2010 20:39 schreef FutureFairytale het volgende:
ooooh een roze kerstboom haha, gaaf! heb je dan ook een kerststal met een roze jozef en jezus?
wil jij ook een pyjama?quote:Op maandag 13 december 2010 20:45 schreef Stereotomy het volgende:
Overigens wandelen hier op de verpleegafdeling momenteel alleen maar zombies enge mannetjes in pyjama's rond
Pffff...had ze wel eens ff mogen melden danquote:Op maandag 13 december 2010 20:52 schreef borisz het volgende:
Inmiddels een uitgebreidere mailwisseling met scriptiedocent gehad. Voor haar was eind van de week vrijdag 17.00. Tja zal wel, ik heb vaak deadlines gehad met andere projecten op zondag waarbij je op dinsdag goed antwoord had.
Maar goed ik krijg iig nu per mail commentaar, dat scheelt al weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |