Ben er ook wel 's geweest, wel mooi. Maar niet echt bijzonder. (kan ook omdat ik daar niet lang ben gebleven.)quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:11 schreef Lo-Fi het volgende:
Keulen heb ik ook goede herinneringen aan en ik heb het daar altijd gezellig gevonden.
[ afbeelding ]
			
			
			
			Yep. Grote broer Montreal schijnt ook geweldig te zijn,quote:
			
			
			
			quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:36 schreef ajacied4lf het volgende:
Ohja, ben er niet geweest, maar lijkt me wel geweldig:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Machtig mooie foto's maar of het ook een mooie stad is betwijfel ik. Erg pompueus amerikaans..
[ afbeelding ]
			
			
			
			
			
			
			
			En dan zijn de historische bouwwerken nog vaak van hout.quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:49 schreef Captain_Ghost het volgende:
Meeste Europees steden zijn heel oud, 500 tot duizenden jaar oud.
geen wonder dat ze een prachtige karakter gebouwen staat.
VS bestaat maar minste 300 jaar
			
			
			
			
			
			
			
			Dat je de aanwezigheid van moderniteit mooi vind kan ik begrijpen, maar dat je geniet van de afwezigheid van geschiedenis niet.quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:52 schreef jpjedi het volgende:
[..]
En dan zijn de historische bouwwerken nog vaak van hout.
Maar het ligt er al aan of je modern of historisch mooi vind. Er zijn zelfs mensen die Rotterdam mooi vinden bijvoorbeeld. Over het algemeen vind ik Belgische en Italiaanse steden het mooist.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			De binnenstad van Antwerpen is oke, maar zodra je in de buitenwijken komt vind ik het maar een troosteloze bende.quote:Op vrijdag 10 december 2010 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik vind Antwerpen mooier dan Brussel
			
			
			
			quote:Op vrijdag 10 december 2010 21:13 schreef FoolWithMokey het volgende:
Wat is er mooi aan New York? LA is veel mooier en beter weer.
deze steden zo ongeveer boven aan mijn lijstje van steden die ik afraad aan anderen, wat een kutsteden zijn dat...quote:Op vrijdag 10 december 2010 20:53 schreef FoolWithMokey het volgende:
Ik heb geen top 5, maar nummmer 1 is brussel.
			
			
			
			Brussel? Ik heb er 12 jaar gewoond en het centrum ziet er mischien dan wel mooi uit maar zodra je 100m buiten het centrum bent lijkt het wel alsof je in een derde wereldland bent. Verpauperde huizen, grijze sfeer, geen groen.quote:Op vrijdag 10 december 2010 20:53 schreef FoolWithMokey het volgende:
Wat is is volgens jou de top 5 mooiste steden op onze aardbol?
Ik heb geen top 5, maar nummmer 1 is brussel.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |