Dat denk ik ook, zie WP7 eerder dan Android Apple wakker schudden om wat dichter bij de grond te komen staanquote:Op zondag 12 december 2010 02:26 schreef Merkie het volgende:
iOS: zeer compleet, werkt goed, snel en makkelijk.
WP7: ontbreekt aan features, maar heeft wel een een eenduidige UI en kan makkelijk geüpdatet worden.
Android: erg compleet, erg gefragmenteerd, voornamelijk een consumenten-OS, niet altijd even snel/makkelijk/duidelijk.
Ik snap niet waarom mensen WP7 zo snel afschrijven. Het heeft de voordelen van Android (meerdere telefoons met hetzelfde OS) en de voordelen van iOS (simpele hardware-geaccelereerde UI, makkelijk te updaten). De nadelen zijn eigenlijk alleen de ontbrekende featureset, maar dat kan makkelijk bijgewerkt worden zoals ik al zei. Vergeet niet dat MS op de zakelijke markt nog altijd een erg goede naam heeft.
Momenteel is iOS de beste keuze denk ik, gevolgd door Android. Over een jaar denk ik echter dat WP7 een betere keus is dan Android.
Wat is er preciesquote:Op zondag 12 december 2010 02:36 schreef Rivalo het volgende:
Troll topic dus.
Ben beetje van Android af sinds ik een iPod Touch heb gekocht. Eigenlijk alleen maar door de apps en games en de snelle besturing. Muziek en andere apple troep vindt ik zuigen.
Airplay
Facetime^1000
Apple computers die voor 3x over de kop gaan qua prijs.![]()
Zal best wel vet zijn, maar voor 80 euro loop ik wel even of pak ik even de afstandsbediening, en muziek streamen over je netwerk via je Device/PC is ook niet zo moeilijk.quote:Op zondag 12 december 2010 02:39 schreef n8n het volgende:
[..]
Wat is er preciesaan AirPlay? Kan nu al niet meer zonder
Kom thuis, muziek speelt gelijk verder over m'n versterker met 1 druk op de knop
Huh? Er is geen enkele telefoon met een betere geluidskwaliteit dan de iPhone. Ik neem aan dat de iPods geen slechtere geluidschip hebben, dus ik snap je reactie niet. De geluidskwaliteit van een iPod is gewoon goed.quote:Op zondag 12 december 2010 02:36 schreef Rivalo het volgende:
Troll topic dus.
Ben beetje van Android af sinds ik een iPod Touch heb gekocht. Eigenlijk alleen maar door de apps en games en de snelle besturing. Muziek(dit klinkt gewoon niet op een ipod) en andere apple troep vindt ik zuigen.
Airplay
Facetime^1000
Apple computers die voor 3x over de kop gaan qua prijs.![]()
Heb een laptop, wel zo makkelijk dat ik daadwerkelijk draadloos kan werken (met muziek). Daarnaast is mijn iPhone mijn afstandsbedieningquote:Op zondag 12 december 2010 02:44 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Zal best wel vet zijn, maar voor 80 euro loop ik wel even of pak ik even de afstandsbediening, en muziek streamen over je netwerk via je Device/PC is ook niet zo moeilijk.
Nee, geloof me, dat valt echt tegen vergeleken met andere mp3-spelers.quote:Op zondag 12 december 2010 02:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
Huh? Er is geen enkele telefoon met een betere geluidskwaliteit dan de iPhone. Ik neem aan dat de iPods geen slechtere geluidschip hebben, dus ik snap je reactie niet. De geluidskwaliteit van een iPod is gewoon goed.
Het zal wel goed werken, beetje zonde dat zo'n kastje dan 89 euro moet kosten, wat ik te duur vindt.quote:Op zondag 12 december 2010 02:47 schreef n8n het volgende:
[..]
Heb een laptop, wel zo makkelijk dat ik daadwerkelijk draadloos kan werken (met muziek). Daarnaast is mijn iPhone mijn afstandsbediening![]()
quote:Op zondag 12 december 2010 02:53 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Nee, geloof me, dat valt echt tegen vergeleken met andere mp3-spelers.
[..]
Het zal wel goed werken, beetje zonde dat zo'n kastje dan 89 euro moet kosten, wat ik te duur vindt.
Als er goedkopere/3rd party kastjes kastjes kopen vindt ik het best.
Als dat je enige argument is...quote:
Goh, 89 euro, duur zeg.quote:Op zondag 12 december 2010 03:45 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Als dat je enige argument is...
Er zijn al zat muziek streammogelijkheden, maar apple moet weer iets maken dat alleen met dure kAstjes van 90 euro kan. En dan heeft het ook nog de mogelijkheid om printers aan te sluiten en internet uit te breiden, en ik wil alleen maar muziek streamen.
DroidXquote:Op zondag 12 december 2010 02:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
Huh? Er is geen enkele telefoon met een betere geluidskwaliteit dan de iPhone.
TJa maar je kunt er ook een draadloos netwerk mee opzetten thuis, en gezamelijk de printer delen, en dan vanaf iedere computer in huis streamen naar de Stereo. Is mij zeker de 90,- wel waard.quote:
Volgens mij heb jij stront in je ogen, heb ik nergens gezegt. Ik zei alleen dat ik qua muziek de kwaliteit slecht vindt. Voor de rest gebruik ik hem voor apps en games waar ik wel tevreden over ben.quote:Op zondag 12 december 2010 12:02 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
TJa maar je kunt er ook een draadloos netwerk mee opzetten thuis, en gezamelijk de printer delen, en dan vanaf iedere computer in huis streamen naar de Stereo. Is mij zeker de 90,- wel waard.
Maar eigenlijk hoeven we niet op dat getroll van jou in te gaan, je vind Apple 3x te duur, en een iPhone is een MP3 speler in jouw ogen.
Dus je zal wel stront in je ogen hebben, en bij je geboorte een zuurstofgebrek, in welk geval ik het je niet kwalijk kan nemen.
Waar baseer je dit precies op? Ik merk iig amper verschil. En volgens mij is het sowieso kul, aangezien het verschil vooral wordt gemaakt met de koptelefoon. En die hebben over het algemeen niet het bereik dat je het verschil (als dat er is) erg kan merken. En de koptelefoons waarbij je het wel zou kunnen merken, die gebruik je weer niet in combinatie met een telefoon.quote:Op zondag 12 december 2010 02:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
Huh? Er is geen enkele telefoon met een betere geluidskwaliteit dan de iPhone.
Ik baseer mijn uitspraken juist op de testen van GSMArena.quote:Op zondag 12 december 2010 16:32 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Waar baseer je dit precies op? Ik merk iig amper verschil. En volgens mij is het sowieso kul, aangezien het verschil vooral wordt gemaakt met de koptelefoon. En die hebben over het algemeen niet het bereik dat je het verschil (als dat er is) erg kan merken. En de koptelefoons waarbij je het wel zou kunnen merken, die gebruik je weer niet in combinatie met een telefoon.
Over koptelefoons gesproken, vind ik het belachelijk dat die van Apple die je bij de iPod en iPhone krijgt van zo beperkte kwaliteit zijn. Wanneer je dat vergelijkt wat je bij Sony krijgt... Die van mijn HTC's heb ik niet eens geprobeerd
Overigens meende ik wel een verschil te merken met een X10 tov andere telefoons, maar volgens mij zat dat ook meer tussen mijn oren dan dat het daadwerkelijk het geval was. Het is ook niets voor niets dat in reviews dit ook nooit getest wordt. De speaker wordt wel getest. Maar ten eerste geef ik daar weinig om, en vind ik personen die over de speaker naar muziek op hun telefoon luisteren, mn. in het openbaar, trieste lui die stompen moeten krijgen, en ten tweede is de iPhone daar zeker niet de beste, volgens GSMArena.
Ik zie ook wel toekomst in Windows Phone 7 ja, maar nog niet nu. De interface ervan vind ik best wel mooi, maar er zitten nog te weinig functies in. Dat kon 2 of 3 jaar geleden nog wel, maar nu niet meer.quote:Op zondag 12 december 2010 02:26 schreef Merkie het volgende:
iOS: zeer compleet, werkt goed, snel en makkelijk.
WP7: ontbreekt aan features, maar heeft wel een een eenduidige UI en kan makkelijk geüpdatet worden.
Android: erg compleet, erg gefragmenteerd, voornamelijk een consumenten-OS, niet altijd even snel/makkelijk/duidelijk.
Ik snap niet waarom mensen WP7 zo snel afschrijven. Het heeft de voordelen van Android (meerdere telefoons met hetzelfde OS) en de voordelen van iOS (simpele hardware-geaccelereerde UI, makkelijk te updaten). De nadelen zijn eigenlijk alleen de ontbrekende featureset, maar dat kan makkelijk bijgewerkt worden zoals ik al zei. Vergeet niet dat MS op de zakelijke markt nog altijd een erg goede naam heeft.
Momenteel is iOS de beste keuze denk ik, gevolgd door Android. Over een jaar denk ik echter dat WP7 een betere keus is dan Android.
quote:Op zondag 12 december 2010 17:09 schreef Merkie het volgende:
Ik baseer mijn uitspraken juist op de testen van GSMArena.
Frequency response iPhone 4:
[ afbeelding ]
Frequency response Desire HD:
[ afbeelding ]
Ook zie je bijv. hier dat de stereo crosstalk enorm hoog is bij bijv. de Desire HD. Ik hoor iig duidelijk verschil tussen de iPhone en de HTC Legend.
De apple crowd is meer van het principe "mijn foon moet gewoon WERKEN en voor de rest kan het me niet boeien".quote:Op zondag 26 december 2010 21:12 schreef VanishedEntity het volgende:
[..]
Was te verwachten natuurlijk, de apple crowd die niets wil snappen van het principe "mijn foon, mijn tools mijn apps".
Op een enkeling op een obscuur internetforum na kan het end-users ECHT niet verdommen welke restricties er zijn. Het bewijs daarvoor zijn de torenhoge sales en de torenhoge customer ratings van Apple.quote:[..]
End-users kan het wel verdommen welke restricties er zijn in de keuze van apps, en laat Steve Hubbard & Co. daar ook bij tijd en wijle de nodige naistische trekjes vertoont hebben (wikileaks app anyone?)
Of een nog interessantere vraag: waarom zijn de restricties van iOS opeens een wereldramp, en wordt er nooit ook maar EEN woord gesproken over dezelfde restricties bij platformen als de Xbox 360, de PS3, Nintendo, WP7?quote:Blijft over de volgende vraag, waarom moeten er altijd minimaal 1 of 2 appel fanboiis de WP7, BB, of Android draadjes verzieken met hun gedram?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |