ja dat heb ik zelf al gepost hierboven..maar omdat er dus ook kaarten voor die tijd zijn uitgegeven hoop ik niet dat See tickets kaarten op de markt aan het zetten is voor Breda zodat Chasse zelf er al doorheen is bij voorbaat.quote:Op dinsdag 14 december 2010 10:31 schreef Idioteque het volgende:
[..]
"De kaartverkoop voor deze shows start op di 14 dec a.s. om 11.00 uur"
Nog 30 minuten wachten dus
Tja maar die kaarten staan toch niet op naam? 4 kaarten op dezelfde naam is sowieso oncontroleerbaar. Enige manier is balieverkoop.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:19 schreef themole het volgende:
Echt te bezopen voor woorden. Paar vrienden van mij die ook hetzelfde hebben geprobeerd het afgelopen anderhalf uur zijn er ook niet doorheen gekomen.![]()
Als het parktheater wil lachen vragen ze gewoon om id.
Dat dus. Hij hoeft nu ook alleen maar wat te schreeuwen en hij is automatisch grappig omdat hij Hans Teeuwen is.quote:Op vrijdag 10 december 2010 19:10 schreef Lod het volgende:
Ik hoop wel dat hij een beetje inspiratie heeft opgedaan tijdens zijn sabbatical. Zijn laatste show (of shows) was weinig meer dan het uitmelken van zijn typetjes. Echte humor was ver te zoeken.
Je kan zeggen dat de koper van de kaarten aanwezig moet zijn. Dan wordt het voor zwarthandelaren een stuk lastiger om aan kaarten te komen. Maar ik ben gewoon een beetje gefrustreerd.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:21 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Tja maar die kaarten staan toch niet op naam? 4 kaarten op dezelfde naam is sowieso oncontroleerbaar. Enige manier is balieverkoop.
Het is mij net gelukt voor den haag in Juni. Ook goedquote:Op dinsdag 14 december 2010 11:55 schreef jpjedi het volgende:
voor de HMH in September is het wel gelukt.. zonder problemen dus ik heb daar maar besteld.
Zit ik bij 0 wachtenden voor me, refresht ie en heb ik ineens 1500 wachtenden voor mequote:Op dinsdag 14 december 2010 12:00 schreef Norrage het volgende:
Laten we het hopen dat het voor Luxor straks wel goed gaat...Sta wel in een ingenieuze wachtrij om uberhaupt de site op te komen..Dat is wat mij betreft best een goed teken, ze denken er daar dus over na
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |