En wie ben jij?quote:Op maandag 6 december 2010 21:17 schreef AdvancedPower het volgende:
Penisbaard krijgt sowieso geen stem van mij.
Stem op mij in positieve zin!quote:Op maandag 6 december 2010 21:30 schreef Gforce304 het volgende:
whut
ik stem niet op je je bent kei dom ouwe
Ja maar ik weet nog niet voor wat. Ik wil duidelijkheid.quote:Op dinsdag 7 december 2010 21:18 schreef Bart_de_Baksteen het volgende:
volgens mij ben je al gekozen, want je heet the chosen
Jij moet kiezen, want als iedereen op jou gaat stemmen maar allemaal in een andere categorie, dan win je alsnog nietquote:Op dinsdag 7 december 2010 21:18 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
Jup we moeten één categorie hebben. Ik weet niet... wat vinden jullie bij mij passen?
We gaan voor meest irritante user,quote:Op dinsdag 7 december 2010 21:20 schreef Faux. het volgende:
[..]
Jij moet kiezen, want als iedereen op jou gaat stemmen maar allemaal in een andere categorie, dan win je alsnog niet
Ik ga niet zomaar stemmen, dan moet je wel irritant doenquote:Op dinsdag 7 december 2010 21:23 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
We gaan voor meest irritante user,
Want mensen bashen graag en ik wil de komende maand irritant gevonden worden. Denk ik.
19. Irritantste user
Ic did nied chenoug tan?quote:Op dinsdag 7 december 2010 21:26 schreef Faux. het volgende:
[..]
Ik ga niet zomaar stemmen, dan moet je wel irritant doen
Nee, Graseter deed het beter, met z'n DM's. Alleen daar heb ik al op gestemd als dorpsgekquote:
Jaa maar dan werd ik met PB vergeleken. En dat is nu niet nodig.quote:Op dinsdag 7 december 2010 21:51 schreef GuitarJJ het volgende:
Je Voe-plaatje UI is weg.Dat waardeerde ik nou juist aan jou!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |