Zou best kunnen, maar zo bijzonder is mijn leven niet om hier een vlog aan te wijden.quote:Op donderdag 2 december 2010 23:33 schreef dandybleu het volgende:
ja of : begin zelf een vlog getiteld "een nederlander in new ze[s]e[/sa]land" ha kan best nog wel leuk zijn ....
Ha ik ken de hartsvriendin van Van morrison.... ( niet zijn vrowu dus ) ja das wel lachen die heeft op de middlbare school gezeten met de vrouw van Bonoquote:Op vrijdag 3 december 2010 00:00 schreef Corkscrew het volgende:
Goede blogs en goede muziek Edwin! Hopelijk kun je snel aan een nieuwe webcam komen.
Toch een vraagje: ben je nou bevriend met de vrouw of de vriendin van Van Morrison?
Ha ik bijvoorbeeld ben al snel tevreden.... met simpele onderwerpen....( lievr dat ik sterrennieuws kijk op rtl4 ha ha dat irriteerd me allen....quote:Op vrijdag 3 december 2010 00:03 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Zou best kunnen, maar zo bijzonder is mijn leven niet om hier een vlog aan te wijden.
ha nee ha ha dat mag niet op fok forum....dat zijn geldzaken en die zijn verboden...ja op youtube filmpje mag je het wel vragen ( geloof ik )quote:Op vrijdag 3 december 2010 21:11 schreef 9611Niels het volgende:
ik meen het mang, open een topic en we gaan je helpen.
Er is juist een speciaal forum geopend om mensen te helpen die het minder hebben: FOK!kers helpen FOK!kers.quote:Op vrijdag 3 december 2010 21:16 schreef dandybleu het volgende:
ha nee ha ha dat mag niet op fok forum....dat zijn geldzaken en die zijn verboden...ja op youtube filmpje mag je het wel vragen ( geloof ik )
Alsof dat allemaal iets boeit. Als je iets te zeiken hebt over die broodmongool dan sta je gewoon in je recht, geen reden om jezelf hier te verdedigen.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:28 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Als dit de stelregel is dan kan op Fok het licht wel uit, de deur op slot en een bord in de tuin...
Hoeveel Fokkers kennen elkaar en hebben elkaar wel eens in levende lijve ontmoet?, zeker een newbe als jezelf.
Dat zal percentagegewijs erg weinig zijn dus dan zou iedereen volgens jou moeten stoppen met posten.
En wat betreft het wonen in Nieuw Zeeland, ik hebben langer in Nederland gewoond dan dat de meeste Fokkers ook maar in Nederland en verder heb ik gewoon nog een Nederlands paspoort en bovenal vergelijkingsmateriaal omdat ik beide landen ken.
Dit is iets anders dan de gemiddelde Fokker die op bijv. de USA loopt te kankeren maar er zelf nog nooit geweest is.
Mijn dag is weer geredquote:Op vrijdag 3 december 2010 21:22 schreef dandybleu het volgende:
ja ik maak er een rechtzaak van alleen ja dat duurt nog twee jaar voordat ie rond is en dan ben ik allang weg uit deze woning waar ik zit
ha ha goed nieuws.... mn broer die heeft nog een webcam liggen en die haal ik morgen op ...dus als het goed is dan is er morgen een nieuw videootje
Sommige mensen zijn te goed voor dit forum.quote:Op vrijdag 3 december 2010 21:17 schreef 9611Niels het volgende:
Als we nou eten gaan inzamelen dan. Ik heb een pak pannenkoekmix voor je.
Ja maar hij bedoelt eerder of je mensen om je heen hebt die je hier in de weg wijs kunnen maken, want ze kunnen jou die 90% afgekeurd is niet zomaar ineens 150 euro meer laten betalen terwijl je niet eens genoeg geld hebt om rond te komen.quote:Op vrijdag 3 december 2010 21:22 schreef dandybleu het volgende:
ja ik maak er een rechtzaak van alleen ja dat duurt nog twee jaar voordat ie rond is en dan ben ik allang weg uit deze woning waar ik zit
ha ha goed nieuws.... mn broer die heeft nog een webcam liggen en die haal ik morgen op ...dus als het goed is dan is er morgen een nieuw videootje
Waarom ga je dan niet iets doen.quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:00 schreef dandybleu het volgende:
ha altijd in het weekend? ja dan zijn mensen die ik ken uit enzo en ja het is altijd helemaal stil dan bij mij op internet,,,, ja das wel suffig soms... vanavond zit ik heel de avond zonder online mensen opeens,,,,
hey?quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:04 schreef dandybleu het volgende:
ha ik heb geen geld voor een cafe.... dus ja ik ben druk op zoek naar mensen voor een leuke tijd alleen ja vrienden krijg je niet zomaar op bestelling hey?
Dit is wel de tevengaller van de week.quote:Op zaterdag 4 december 2010 20:07 schreef dandybleu het volgende:
ha alles zat och weer tegen ai ai : ik helemaal blij vandaag : helemaal naar mn broer toegegaan vanavond.... hij had dus een webcam voor me en die zat in een doos ( helemaal nieuw ) kom ik een uur later thuis en ik zo "joepie" de doos openen : is de doos half leeg en zit er helemaal geen webcam is ha ha
dus ja ik heb hem nu gemaild...maar ja dat duurt altijd lang voordat ie mn mail leest dus ja dan word het wss donderdag dat ik hem pas heb....
( verveling is nog het allerergste : nu heb ik nix meer te doen )
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |