Wat moet ze wel niet denken? Dat ik ermee bedoel dat haar adem slecht ruikt?quote:Op woensdag 1 december 2010 19:24 schreef onzichtbare het volgende:
kan je hem niet aan je aanstaande schoonmoeder geven sla je gelijk een goed figuur joh
Ik heb geen idee, staat alleen op Sonicare...quote:Op woensdag 1 december 2010 19:28 schreef poemadev het volgende:
Welk type sonicare? Ze zijn er namelijk al vanaf een tientje of 7.
Dat deze doos niet hoort bij een exemplaar dat in de winkel wordt verkocht.quote:
Nee, mijn moeder heeft een Tandartspraktijk en heeft 2 van deze besteld voor thuis. Aan één hebben we ook genoeg.quote:Op woensdag 1 december 2010 23:49 schreef nuget het volgende:
meegedaan aan de buzzer test campagne?
Dat kan bijna niet anders want deze Sonicare is in nederland nog niet te koop...
Als de doos heel belangrijk voor je is kan ik misschien wel vragen of ze een orginele doos ervoor kan bestellen?quote:Op woensdag 1 december 2010 23:50 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat deze doos niet hoort bij een exemplaar dat in de winkel wordt verkocht.(staat op dat 'ie alleen voor tandartsen is)
Ik heb dezelfde alquote:Op woensdag 1 december 2010 23:52 schreef Djahani het volgende:
[..]
Als de doos heel belangrijk voor je is kan ik misschien wel vragen of ze een orginele doos ervoor kan bestellen?
Doen jullie met de hele familie met 1 tandenborstel? Ieeeeeuwww!quote:Op woensdag 1 december 2010 23:50 schreef Djahani het volgende:
[..]
Nee, mijn moeder heeft een Tandartspraktijk en heeft 2 van deze besteld voor thuis. Aan één hebben we ook genoeg.
Haha bedankt voor de reviewquote:Op donderdag 2 december 2010 23:39 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Doen jullie met de hele familie met 1 tandenborstel? Ieeeeeuwww!![]()
Nee, even serieus.. Dit is echt een héle fijne tandenborstel. Mijn vriendin heeft wel meegedaan met die Buzzer-campagne, dus ik heb er ook 1 staan. Merkte vooral hoe fijn hij is toen ik op een gegeven moment mijn 'oude' electrische tandenborstel van Braun weer even moest gebruiken, omdat de accu van die Sonicare leeg was (die overigens heel lang mee gaat!) Wat een verschrikkelijk antiek en herriemakend ding is dat, vergeleken met deze Sonicare!
Ik ben om in ieder geval
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |