Ik heb ze nog niet, maar het worden gele Force bindingenquote:Op zondag 12 december 2010 20:36 schreef MarcoD het volgende:
@Komakie
Welke bindingen zijn het uiteindelijk geworden voor je TRice? Die paarse Danny Kass?
Zat er van de week aan te denken toen ik de Banana Hammock zag staan (die heeft (ongeveer) de zelfde topsheet toch?) en het leek me er wel bij passen op de één of andere manier.
			
			
			
			Gistermiddag hier gekeken.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Heerlijke goggle is dat, welke lenzen heb je erbij? Een rood iridium en een oranje?quote:Op maandag 13 december 2010 08:57 schreef Waitwut het volgende:
[..]
Gistermiddag hier gekeken.
Burton Ruler schoenen gekocht en een Dragon DX
[ afbeelding ]
Mooie winkel.. bedankt voor de tip
			
			
			
			Ja klopt iridium en standaard oranje.quote:Op maandag 13 december 2010 19:20 schreef M3rcury het volgende:
Net nog even mijn board weggebracht om hem te laten waxen en slijpen. Gelijk maar even wat spullen gekocht om hem zelf te waxen tijdens het wintersporten
Nog maar 4 nachtjes!
[..]
Heerlijke goggle is dat, welke lenzen heb je erbij? Een rood iridium en een oranje?
			
			
			
			De Sherlock schijnt echt een heel chill plankje te zijn geworden. De Joystick is iets meer freestyle.quote:Op maandag 13 december 2010 18:03 schreef BananaB het volgende:
Ik ben ook weer toe aan een nieuw boardje, zit nu alleen te twijfelen tussen een BURTON SHERLOCK 163 met Side Effects of een Burton Joystick 161 met Jumper Cables
Ik rij veelal piste en als er poeder ligt wat poeder. Kwa park doe ik alleen wat jumps en 180/360
Welke zouden jullie kiezen?
Of stiekem toch de method 162 nemen??
http://global.burton.com/(...)=11&cgid=mens-boards
			
			
			
			
			
			
			
			Patrick is van Yetiboards, die heeft ook nog arbor en skateboards etc.quote:Op zondag 12 december 2010 22:17 schreef Komakie het volgende:
[..]
Patrick doet Analog, Union en Bataleon. Hij nog een paar merken, maar deze spreken (mij) het meeste aan
Ik ga volgende week waarschijnlijk wel een dagje met hem boarden. Al een paar keer gedaan. Kan een aardig potje boarden. Altijd leuk
Doe hem de groeten als je hem ziet
			
			
			
			
			
			
			
			G'gen...ik vrees dat er geen indoor is om te kunnen oefenen met het snowboarden.quote:Op maandag 13 december 2010 22:50 schreef ToffeVogel het volgende:
weet iemand ook of er in groningen gebruik gemaakt kan worden van een hal ofzo?
ik zou graag leren snowboarden maar dan niet om te oefenen voor wintersport maar als sport die ik wekelijks kan beoefenen
			
			
			
			Dat is een andere Patrickquote:Op maandag 13 december 2010 22:22 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Patrick is van Yetiboards, die heeft ook nog arbor en skateboards etc.
			
			
			
			Ik vind de method een beetje overpriced, ik heb zelf een aantal weken terug tijdens een testdag enkele uurtjes op de Sherlock en op de Custom flying V gereden.quote:Op maandag 13 december 2010 18:03 schreef BananaB het volgende:
Ik ben ook weer toe aan een nieuw boardje, zit nu alleen te twijfelen tussen een BURTON SHERLOCK 163 met Side Effects of een Burton Joystick 161 met Jumper Cables
Ik rij veelal piste en als er poeder ligt wat poeder. Kwa park doe ik alleen wat jumps en 180/360
Welke zouden jullie kiezen?
Of stiekem toch de method 162 nemen??
http://global.burton.com/(...)=11&cgid=mens-boards
			
			
			
			
			
			
			
			Een beetje overpricedquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:51 schreef kupsani het volgende:
[..]
Ik vind de method een beetje overpriced, ik heb zelf een aantal weken terug tijdens een testdag enkele uurtjes op de Sherlock en op de Custom flying V gereden.
Heb uiteindelijk de Custom Flying V gekocht omdat deze net wat stugger is tov de Sherlock. Dus naar wat ik je kan zeggen is de Sherlock net wat speelser en de custom weer wat stabieler op hoge snelheid. Succes met je keuze. (ps: Qua stijl rijd ik een beetje hetzelfde als jij )
De joystick heb ik geen ervaring mee?!
			
			
			
			1 voet los en gewoon rustig blijven staan met het ankertje tussen de beentjesquote:Op dinsdag 14 december 2010 10:41 schreef BettyWeter het volgende:
Hoe 'neem' je als boarder het beste een ankerlift? Die heb ik namelijk altijd vermeden als de pest, maar a.s. donderdag en vrijdag moet ik er aan geloven in Winterberg / Willingen. Heb er volgens mij ooit een genomen in Serfaus, maar die was zo lang en steil dat ik halverwege moest afhaken. HELP!
			
			
			
			Thnx, ben zo wegquote:Op dinsdag 14 december 2010 08:48 schreef 44pje het volgende:
Komakie, als je dit nog leest, veel plezier!
			
			
			
			
			
			
			
			Dat kan ik beamenquote:Op dinsdag 14 december 2010 11:31 schreef GenesiZ het volgende:
@ Komakie, gister naar snowworld geweest en de Jam en Force SL boarden heeeeerlijk!! Lekker stabiel en snel!! Thanks voor het advies
			
			
			
			Oeps vergeten te laten weten. Merk bij mezelf wel dat het nog wel een paar dagen duurt voordat ik me weer aan sprongen en grinds durf te wagen na zolang niet geboard te hebben. Maar dat komt wel weer. Nu ontzettende spierpijn.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:31 schreef GenesiZ het volgende:
@ Komakie, gister naar snowworld geweest en de Jam en Force SL boarden heeeeerlijk!! Lekker stabiel en snel!! Thanks voor het advies
			
			
			
			
			
			
			
			Ai, dat ziet er idd wel vet uit alleen ik ga mezelf niet wagen aan deze beenbrekerij! Geef mij min plankje maar ;-)quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:52 schreef GenesiZ het volgende:
Ik zag gisteravond trouwens een telemarker naar beneden komen, damn wat zag dat er gaaf uit. Achteruit telemarken, beide voeten op de neus en zo naar beneden.
Volgas en sierlijke bochten, echt vet!!!
Ik ga dit jaar nogmaals proberen te beginnen te skieën op de baan en wil dan zeker ook daarna gaan leren telemarken!!!
Check deze shit, vet toch!!!
			
			
			
			Telemarken is echt leuk om te doen, maar zo zwaar.quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:52 schreef GenesiZ het volgende:
Ik zag gisteravond trouwens een telemarker naar beneden komen, damn wat zag dat er gaaf uit. Achteruit telemarken, beide voeten op de neus en zo naar beneden.
Volgas en sierlijke bochten, echt vet!!!
Ik ga dit jaar nogmaals proberen te beginnen te skieën op de baan en wil dan zeker ook daarna gaan leren telemarken!!!
Check deze shit, vet toch!!!
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |