..om bepaalde beginnende fok!kers te denigreren, af te zeiken en daarbij ook hun leven kapot te maken door te zeggen dat hun vriendin een 'hoer' is of via de PM bedreigd te worden voor alles en nog wat. Kijk, zelf heb ik er niet zo veel last van, want dagelijks zet ik me in tegen het anti-internetheld-beleid en daarom vind ik dat wij een vuist moeten maken tegen alles wat hier op Fok! onrechtvaardig is, en word het tijd dat dit revolutionair onder de aandacht behoort te staan.
Fok!kers, we pikken dit niet langer meer, en we komen op tegen alle mensen die elkaar uitschelden voor 'WoW-nerd' 'Autist' of wat dan niet al. Dit moet niet kunnen anno 2010!
Wij zijn de toekomst, wij zijn het voorbeeld, wij zijn de pracht!
Bedankt alvast voor de positieve reacties, en ik hoop dat het me de motivatie geeft er meer mee te doen, zodat ik een goed beleid op kan bouwen waar Danny, Yvonne trots op kan zijn, en andere Mods die dit forum mede-mogelijk maken.
Ik heb gesproken.
Beatles schreef het volgende: Hey gaaf! Lief! :$
Beach schreef het volgende:
RC, Eigenlijk vond ik je altijd al een kwalletje, maargoed..
Ik begin je te waarderen en ik vind nu de beste user ooit! =)