Inerdaad. En ik was al zo content dat ik als niet-queen-fan een 10 had. Ik twijfelde ook al over Under Pressure omdat dat niet alleen Queen is.quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:12 schreef lubje25 het volgende:
Barcelona is toch Freddy en niet Queen? Wilde m al posten maar ging twijvelen.
lijkt mij ook, Under Pressure zelfde verhaal idd denk ik. Had ze alle twee in gedachten maar niet gepost om die reden.quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:14 schreef Flitspaal het volgende:
[..]
Inerdaad. En ik was al zo content dat ik als niet-queen-fan een 10 had. Ik twijfelde ook al over Under Pressure omdat dat niet alleen Queen is.
Moeten we Intre waarnemen. Dan krijgt Banaan het punt lijkt me als aanvuller naar 10.
Stand deel 2098quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:08 schreef banaantjeEE het volgende:
Killer queen
Bicycle race
Somebody to love
enzoverder
Oh ja.quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:52 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Iets specifieker, en het was sterrenkunde.
Stand deel 2098quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:52 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Iets specifieker, en het was sterrenkunde.
Toen in dienst van AIK Solna.quote:
Welkom! En dat heb je helemaal juist......quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:18 schreef oske45 het volgende:
Ben nieuw hier! Kende het AKQ-gebeuren wel, maar ben van plan mee te gaan doen!
Volgens mij is de regel: degene die de vraag goed heeft beantwoord, mag de vraag stellen, toch?
En Dzsudzsák voor PSV. Wellicht ten overvloede oske45, maar je weet dat het niet de bedoeling is dat je een antwoord op zoekt?quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:21 schreef oske45 het volgende:
Siem de Jong, Pantelic, Suarez (Emanuelson ook), zijn ze allevier!
quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:24 schreef oske45 het volgende:
Haha, dat weet ik. Maar ben Ajacied en was bij de desbetreffende wedstrijd. Overigens is VOETBAL mijn specialiteit. Maar, don't worry, ik zoek niks op.
Ze zijn enkele keren wereldkampioen geworden en hebben de TT gewonnen. Samen. Maar dat is toch geen overeenkomst.quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:44 schreef oske45 het volgende:
Niet echt bekend dus, klein hintje: ze hebben heel wat (successen) samen gevierd.
Dat bepaal je zelf.quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:46 schreef oske45 het volgende:
Ik ben nieuw....dus ik weet niet hoe lang het mag duren voordat het correcte antwoord wordt gegegeven.....
Of een duidelijke hintquote:Op zaterdag 20 november 2010 13:50 schreef oske45 het volgende:
Nou ja, wil het antwoord best geven hoor
Kun je niet nog een hint geven aan de hand waarvan de kans groter is dat iemand het goed weet te raden?quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:50 schreef oske45 het volgende:
Nou ja, wil het antwoord best geven hoor
Juistem!!quote:
Dan mag je de punten toekennenquote:Op zaterdag 20 november 2010 13:57 schreef oske45 het volgende:
[..]
Juistem!!
De desbetreffende heren zijn allebei geboren op 1 februari, vond ik wel een grappig feitje....
Ik help wel even:quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |