nee hoor , zo flauw ben ik niet....mocht je de naam van iemand niet kennen, dan volstaat zijn/haar ambt.quote:Op donderdag 18 november 2010 22:48 schreef Ireyon het volgende:
Hu Jintao en Angela Merkel? Wil je per se volledige namen hebben?
dus niet....2 x foutquote:Op donderdag 18 november 2010 22:51 schreef Flitspaal het volgende:
Merkel dus.
Wie is die vent? Poetin?
eveneens 2 x foutquote:Op donderdag 18 november 2010 22:54 schreef Ireyon het volgende:
Abdullah van Saudi-Arabië en huppeldepup Ghandi dan?
de lijst is opgesteld door Forbes....maar eigenlijk is macht - tot op zekere hoogte - toch hetzelfde als invloed? Hoe dan ook, Oprah staat op nummer 3 ( als meest invloedrijke/machtige vrouw uit de categorie media)quote:Op donderdag 18 november 2010 22:58 schreef Ireyon het volgende:
Gaat het trouwens echt om de mensen met de meeste macht of meeste invloed? Anders gok ik op Justin Bieber en Oprah Winfrey
Er komt geen Ghandi voor in de top 100quote:Op donderdag 18 november 2010 23:04 schreef Flitspaal het volgende:
[..]
Doe dan maar Hu en huppeldepup Ghandi
namelijk?quote:Op donderdag 18 november 2010 23:12 schreef HowAreYouDoing het volgende:
ik heb juist opgezocht, en het juiste antwoord is volgens mij al genoemd
Ja inderdaad 2 aardige gokvragen.quote:Op donderdag 18 november 2010 23:18 schreef Flitspaal het volgende:
2 vragen en ruim 70 posts verder. Ongekend.
Godquote:Op donderdag 18 november 2010 23:27 schreef Flitspaal het volgende:
Het was geen gokvraag. Ik bedoelde gewoon letterlijk wat ik zei. Niets anders.
Nou iets simpelers.
Welke acteur speelt de hoofdrol in 2012?
Stand deel 2097quote:
Stand deel 2097quote:
Och, tuurlijk.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |