quote:Op zondag 14 november 2010 15:53 schreef loveli het volgende:
Ik ook niet, zelf zou ik 'em liever met wat soda schoonweken denk ik. Mede omdat ik een te kleine afwasmachine heb.
quote:Oven reinigen
Zet een bakje ammoniakwater in een warme oven en laat dat er een nachtje in staan. De volgende dag kan je het vet van de wanden van de oven met keukenpapier gewoon afnemen.
Oven, aangebakken, aangekoekt
Smeer de oven en de roosters/bakplaten in met vloeibare groene zeep.(doe dit met behulp van een boterkwastje). Zet er een glaasje ammonia in, doe de oven dicht en wacht 12-24u. Hierna kunt u het zo met een sponsje afnemen
Omdat ik niet zou weten wat voor laag er op die plaat zit. Anti aanbraadpannen kunnen er immers ook niet in. Nou ja, het kan wel maar goed is het nietquote:
zit wat in.quote:Op zondag 14 november 2010 16:02 schreef Stuart het volgende:
[..]
Omdat ik niet zou weten wat voor laag er op die plaat zit. Anti aanbraadpannen kunnen er immers ook niet in. Nou ja, het kan wel maar goed is het niet
Een enkele keer zal best kunnen natuurlijk. Zo snel zal er niet is misgaan. Als het pastquote:Op zondag 14 november 2010 16:03 schreef Mirjam het volgende:
[..]
zit wat in.
maar het ziet er niet naar uit dat er teflon of dat soort gekkigheid op zit.
en zou het kwaad kunnen, eens in de zoveel tijd een keertje?
Dan probeer je het toch gewoon een keer?quote:
uiteraard, maar wilde ff checken of het uberhaupt wel kanquote:Op zondag 14 november 2010 16:05 schreef Stuart het volgende:
[..]
Dan probeer je het toch gewoon een keer?
rooster en plaat zitten er ondertussen inquote:Op zondag 14 november 2010 16:10 schreef RemcoDelft het volgende:
Als het past zou ik het gewoon doen
Praktischer is om de plaat na elke lading kip o.i.d. meteen te laten weken en schoonmaken met een borsteltje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |