Okay, wat ik nu ga zeggen is grotendeels persoonlijk:quote:Op zaterdag 13 november 2010 08:28 schreef Susteren het volgende:
Haha, bedankt![]()
Maar wat kan nog beter, wat is bijv. niet goed aan 7 (ik vind hem zelf ook niet mooi, terwijl het wel een interessant onderwerp is, zon vogelverschrikker),
Okey, bedankt voor de tip! Ik ga het eens bekijken, vooral die eerste is idd wel handig om te leren!quote:Op woensdag 24 november 2010 12:19 schreef eviLmotion het volgende:
Misschien heb je iets aan de volgende tips:
Diagonaal methode
De diganonaal methode is een richtlijn om de focus in een foto te bepalen. Vanaf de korte kanten worden 2 vierkanten gemaakt. Alles wat op de diagonale lijnen binnen zo'n vierkant ligt trekt de aandacht naar zich toe. (let op deze regel is vrij nauwkeurig)
[ afbeelding ]
Link: http://nl.wikipedia.org/wiki/Diagonaal_methode
Regel van derden
De regel van derden is van toepassing op de horizontale/verticale lijnen binnen een foto. Door deze regel toe te passen op de horizon krijg je vaak al een beter foto.
[ afbeelding ]
Link: http://nl.wikipedia.org/wiki/Regel_van_derden
Bedankt!quote:Op woensdag 24 november 2010 13:11 schreef problematiQue het volgende:
Het onderwerp is niet altijd even interessant, maar je techniek is prima. Foto 2 doe ik je niet na
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop