abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_88503757
Hee,
Lang verhaal kort; ik studeer in Amerika en ze hebben dit jaar nogal dramatisch de kosten dermate opgekrikt dat het vervolg van mijn studie hier ernstig in gevaar is. Om veel redenen klote, maar vooral omdat ik de studiepunten niet mee naar huis kan nemen en twee jaar stufi door de gootsteen zou spoelen. Na veel zoeken en overwegen vond ik deze website, met iets wat enigszins overeenkomt met onze studentenleningen bij de IBG. Ik vroeg me af of mensen met iets meer verstand even mee konden kijken of dit veilig e.d. is... Let wel, in de US is het een stuk normaler om dit soort dingen via internet te doen.
En natuurlijk er van uitgaande dat ik ee co-signer vind, maar daar maak ik me minder zorgen om.
Zou tof zijn als iemand even mee wil kijken, ik weet dat het veel gevraagd is O+ Help PS aan haar bachelor yay! *O*
http://www.internationalstudentloan.com/
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  dinsdag 9 november 2010 @ 14:10:20 #2
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_88514695
Wellicht ook eens in dit subforum posten? Kaaskoppen in het buitenland

Of even aan de modjes vragen voor een crosspost.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_88515223
Volgens mij doet die site niks voor Nederlandse studenten? Ik zie ons land iig niet tussen de te selecteren landen staan?
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_88518214
Hallo PuntenSlijpsel.

Ik ken deze club niet, en kan je dan ook niet adviseren of ze wat zijn. Kun je niet via de IB-groep (tegenwoordig DUO) iets doen? Of kunnen je ouders je helpen?

groetjes

iamredleader :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')