Relevant, ja; maar violet is denk ik in zo'n geval voldoende voorlopig w.b.t. die pijn in je hoofd.quote:Op dinsdag 16 november 2010 18:35 schreef Orchestra. het volgende:
[..]
Volgens mij waren ze gisteren met mij bezig. Boven stond er constant stromend water aan, getik op de vloer, getik op de verwarming. Toen kreeg ik een enorme pijn in m'n hoofd en zag ik donkere vlekken. Vervolgens heb ik me geconcentreerd op violet, engelen en gouden leeuwen, dat resulteerde in dat ik in een flits bepaalde beelden kreeg te zien, die ik gek genoeg allemaal heb onthouden. Geen idee of dat relevante informatie is. Daarna was het gelukkig voorbij.
Ah, ok... maar hoe weet / wist je dan zo zeker dat die zaken van demonen of andere entiteiten afkwamen?quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:40 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Het kwam 'uit de lucht vallen'. Gewoon letterlijk mijn bewustzijn instromen tijdens trips. Het was later dat ik zag dat de ideeen die ik tijdens trips binnen had gekregen, wijd verspreid zijn in bijv. boeddhisme, new age, vrijmetselarij, het occulte.
Omdat het leugens zijn, de hele NWO is gefundeerd is op diezelfde ideeen, en de mensen die de NWO bouwen zijn satanisten en luciferianen.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:43 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ah, ok... maar hoe weet / wist je dan zo zeker dat die zaken van demonen of andere entiteiten afkwamen?
Ja, dat is waar bij verkeerd kristalgebruik en verkeerde kleuren. En dat promoot ik niet.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:43 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Bankfurt, waarom promoot je visualisatie en kristallen etcetera?
Ook jij weet toch zeker wel dat dit middelen zijn voor het aantrekken van demonen?
Kerel, je mag het natuurlijk niet eens zijn met Bankfurt, zoals velen hier... maar je hoeft hem toch niet voor debiel uit te schelden?quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:40 schreef NotYou het volgende:
[..]
Ik mag het gemak waarmee hij eigen verantwoordelijkheid en de realiteit in zijn geheel, verwerpt niet als gevaarlijk beschouwen en dat hier uiten?
Ik bespeur een complot! ZE WILLEN ME DE MOND SNOEREN!
Nee, nooit. Als God weet Hij exact wat de leugens van de vijand zijn, geen noodzaak om zich daar in te verdiepen.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:44 schreef Loppe het volgende:
Ali_Kannibali, denk je dat Jezus zich met esoterie heeft beziggehouden?
Ik ben de debiel volgens hem.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:44 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Kerel, je mag het natuurlijk niet eens zijn met Bankfurt, zoals velen hier... maar je hoeft hem toch niet voor debiel uit te schelden?
Bankfurt scheld ik dan ook niet uit, Ali_Kannibali wel.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:44 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Kerel, je mag het natuurlijk niet eens zijn met Bankfurt, zoals velen hier... maar je hoeft hem toch niet voor debiel uit te schelden?
Ik ontken totaal niet ieders verantwoordelijkheid voor ieders eigen daden. Sterker nog, ik wil bij deze benadrukken dat iedereen 100% verantwoordelijk is en gehouden zal worden voor zijn eigen lot. Indien je jezelf niet tot in het extreme verantwoordelijk acht, heb je een probleem.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:48 schreef NotYou het volgende:
[..]
Bankfurt scheld ik dan ook niet uit, Ali_Kannibali wel.
Iemand die het heeft over kwade geesten en demonen die je over kunnen nemen, daarin bloedserieus is en zodoende eenieders verantwoordelijkheid voor eigen daden ontkent vind ik gevaarlijk. Drugsgebruik voegt daar alleen maar aan toe.
De hele wereld zit nog vol met mensen die in dat soort dingen geloven, dus in die zin vraag ik me af waarom je je zo aanstelt.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:48 schreef NotYou het volgende:
Bankfurt scheld ik dan ook niet uit, Ali_Kannibali wel.
Iemand die het heeft over kwade geesten en demonen die je over kunnen nemen, daarin bloedserieus is en zodoende eenieders verantwoordelijkheid voor eigen daden ontkent vind ik gevaarlijk. Drugsgebruik voegt daar alleen maar aan toe.
Kleutertje, dit gaat nergens over, reageer je zo tegen elke gelovige? Jij hebt de waarheid niet in pacht.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:48 schreef NotYou het volgende:
[..]
Bankfurt scheld ik dan ook niet uit, Ali_Kannibali wel.
Iemand die het heeft over kwade geesten en demonen, die je over kunnen nemen, daarin bloedserieus is en zodoende eenieders verantwoordelijkheid voor eigen daden ontkent, vind ik oprecht gevaarlijk. Drugsgebruik voegt daar alleen maar aan toe.
Volgens mij wel, m.n. kennis van de Egyptenaren. Hij moet toch op één of andere manier kennis opgedaan hebben?quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:45 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Nee, nooit. Als God weet Hij exact wat de leugens van de vijand zijn, geen noodzaak om zich daar in te verdiepen.
Discussieren en leren hier met interessante mensen; jij bent er een van.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:14 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik pik er even een paar puntjes uit.
Bankfurt: Wat is je agenda ?
Ja, jij hebt een deels gelijk denk ik w.b.t. misleiding, het is een moeilijke afweging; demonen, nee niet echt; zo snel gaat dat niet, maar hij loopt risico's.quote:Dit is waar en ik ben hier zelf ook slachtoffer van geworden.
Echter, alles wat David Icke is, komt door een reis die hij heeft gemaakt op advies van een medium, drugs heeft gebruikt, en instructies heeft gekregen tijdens zijn trip. Hij is bezeten en misleid, zijn verstand verduisterd, maar vanuit esoterisch opzicht verlicht. Hij doet de agenda van de demonen die hem bezitten.
True, laat die kwade geesten dus niet toe.quote:Ik heb hetzelfde gedaan. De ware illuminati is demonisch. Alle mensen zijn slechts poppetjes, er zijn geen verlichte geesten, de mens is een machine met een geweten, besef van goed en kwaad en een keuze. Het zijn ofwel kwaadaardige geesten die van ons bezit nemen, of God. De geest die in ons is, geeft ons onze gedachten.
Nee, dat doe ik niet. Ik heb het nog niet echt over mystiek hier gehad; hoort ook niet hier. Trouwens met mystiek bedoel ik iets anders dan jij.quote:Bankfurt, wat jij doet is demonologie en mystiek aanbieden als oplossing tegen mindcontrol problemen.
Nee, nee, nee.quote:Je bent niet minder bezeten maar een actief agent voor de mensen waar je zogenaamd tegen strijdt. Indien je dat niet was, zou je je inzetten voor moraal, niet voor het inwijden van anderen in de misleidende tactieken van de vijand. Ik schaar jou voorlopig onder disinfo, een Jezuiet, of ander soortige wolf.
In eerdere posts vertel je heel andere verhalen. Ik citeer:quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:49 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik ontken totaal niet ieders verantwoordelijkheid voor ieders eigen daden. Sterker nog, ik wil bij deze benadrukken dat iedereen 100% verantwoordelijk is en gehouden zal worden voor zijn eigen lot. Indien je jezelf niet tot in het extreme verantwoordelijk acht, heb je een probleem.
quote:Alle mensen zijn slechts poppetjes, er zijn geen verlichte geesten, de mens is een machine met een geweten, besef van goed en kwaad en een keuze. Het zijn ofwel kwaadaardige geesten die van ons bezit nemen, of God.
Wanneer je in een poephutje in een derdewereldland woont heb ik er ook alle begrip voor en zal ik het niet in mijn hoofd halen je te wijzen op hoe het werkelijk zit. Woon je echter in Nederland waar zo'n beetje iedereen beter weet, of iig beter zou kunnen en moeten weten, is zoiets komend van een volwassen man vrij eng. Iets wat je eerder zou horen in een inrichting dan zo op straat.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:49 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
De hele wereld zit nog vol met mensen die in dat soort dingen geloven, dus in die zin vraag ik me af waarom je je zo aanstelt.
pak maar 100%quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:52 schreef Ali_Kannibali het volgende:
De wereld is een oorlogsveld en 99% van de mensen hier strijdt zonder het te weten voor zijn eigen vijand.
Wat stel jij als oplossing voor?quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:52 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
True, laat die kwade geesten dus niet toe.
Nooit gehoord van mensen in hun waarde laten? Nee? Denk dat ook jij misschien nog wel wat nuttige zaken uit de bijbel zou kunnen oppikken...quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:53 schreef NotYou het volgende:
Wanneer je in een poephutje in een derdewereldland woont heb ik er ook alle begrip voor en zal ik het niet in mijn hoofd halen je te wijzen op hoe het werkelijk zit. Woon je echter in Nederland waar zo'n beetje iedereen beter weet, of iig beter zou kunnen en moeten weten, is zoiets komend van een volwassen man vrij eng. Iets wat je eerder zou horen in een inrichting dan zo op straat.
Als de gelovige een zonderling figuur is met typische waanbeelden die hem in principe vrijpleiten van zo'n beetje iedere denkbare verantwoordelijkheid en hij ze presenteert alsof ze de absolute werkelijkheid zijn, dan absoluut.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:51 schreef Relko het volgende:
[..]
Kleutertje, dit gaat nergens over, reageer je zo tegen elke gelovige? Jij hebt de waarheid niet in pacht.
Ja, wat ik bedoel is: mensen worden niet foutloos geboren en staan daarnaast onder invloed van wezens buiten hen. Dat wil echter niet zeggen dat ze niet verantwoordelijk zijn voor de fouten die ze maken. Er zijn geen excuses. Je bent altijd verantwoordelijk voor je eigen daden.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:53 schreef NotYou het volgende:
[..]
In eerdere posts vertel je heel andere verhalen. Ik citeer:
[..]
[..]
Ik ben een bijbelgelovige christen en heb daar alle reden toe. Dat dat gepaard gaat met een wereldbeeld dat afwijkend is van de gemiddele atheist, is logisch. Waarom ik in een inrichting zou moeten op basis van wat ik geloof, is mij onduidelijk. Het zijn mijn daden die tellen. Aan de vruchten zul je ze herkennen. En, 35 Doch de wijsheid is gerechtvaardigd geworden van al haar kinderen. Als Nederland het toppunt van beschaving, moraal, vrede, liefde, geduld, broederschap, eerlijkheid enz. was, zou je een poot hebben om op te staan. Nu zeg ik liever: Nederland, en de rest van de wereld op basis van die criteria is ziek en hoort opgesloten te worden.quote:Wanneer je in een poephutje in een derdewereldland woont heb ik er ook alle begrip voor en zal ik het niet in mijn hoofd halen je te wijzen op hoe het werkelijk zit. Woon je echter in Nederland waar zo'n beetje iedereen beter weet, of iig beter zou kunnen en moeten weten, is zoiets komend van een volwassen man vrij eng. Iets wat je eerder zou horen in een inrichting dan zo op straat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |