Check: http://www.its-relax.nl
De opnames beginnen om half 8 en voor de gierige mensen: de toegang is gratis volgens mij!
Heb je de kans ze live te checken zeker doen. Ze hebben zeker een goeie show.
Waren er nog andere Fokkers bij toevallig?
Ohja Birgit Schuurman is
quote:
Op dinsdag 11 juni 2002 22:47 schreef Kid_RisK het volgende:
Ik was gisteren toch maar ff naar Panama gegaan en ondanks dat ik maar in mn eentje dr heen was (degene met wie ik zou gaan besloot op t laatste moment toch maar dat ie nog beter voor een tentamen zou kunnen leren) heb ik me echt dik vermaakt!
T publiek was heel enthousiast, dr was voor hiphop begrippen redelijk wat vrouwelijk schoon aanwezig, Panama is een heel chille club en dan die band... echt super! Goeie, vrolijke muziek met een zeer relaxte vibe, gespeeld door een van de betere live-bands van Nederland, zeker op hiphop gebied!Waren er nog andere Fokkers bij toevallig?
Jaja, was er dus Maandag en Dinsdag!!
wel blijven supporten!!
Heb echt de benen uit mn lijf gedansd!!!bye Sera xx
Ohja Birgit Schuurman is
quote:Ik snap t
Op woensdag 12 juni 2002 17:11 schreef Sera het volgende:
Dat birgit was niet van mijMaar ik begrijp nu dat jij er Maandag was !!
En ik was er maandag inderdaad ja.. kleine gast met baggy pants, donkerblauw Rockwell T-shirt met zo'n James Brown print en een rood/wit overhemd er over heen.. wie was jij dan?
Heb je ook enig idee wanneer die cd en videoclip klaar zijn?? niet dat die clip ook maar enige airplay zal krijgen ofzo maar ik zou m wel ooit eens willen zien
Ik: rode baggy broek met rood/lichtblauw truitje.. BLONDE spike's/dreads..
Ik heb geen idee van die videoclip.. ik zal het eens voor je checken.. Maar er zijn wel al volop reclames op de box enzo.. moet je maar ff een beetje op letten dan
xx
Ken je die gasten verder persoonlijk ofzo?
En ik heb de Box hier niet meer, alleen TMF en MTV
Ik heb een tijdje wat vaker bij hem in huis gezeten, dus dan kan je die shit meteen meezingen!!
En hij verschaft me van de nodige info :D:):D
Ik weet echt niet of ik je gezien heb!! Zoveel mensen, maar ik vond wel dat er echt weer een heel RELAXT sfeertje hing!
x
bye
Ik ga zeker meer van ze luisteren. Ze komen nog uit haarlem ook, hopen dat ze daar binnenkort eens optreden, ga ik er zeker heen.
Ik vind de band "Relax" muzikaal uniek en erg goed. Het album van de groep is sinds afgelopen vrijdag in de platenzaak te koop. dat zal vast al iemand vermeld hebben in dit topic *sorry*
ze zijn 15-09-02 bij "Stad als Podium Haarlem" ook weer!!!!!
zie ik jullie?!
greetz
quote:
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:52 schreef LoekB het volgende:
Dat nieuwe nummer van hun! wow, die lui moeten het is in Amerika gaan proberen, dit is echt een typisch Amerikaans rapnummer
quote:Daarmee bedoel ik dat het in Amerika eerder een hit zou worden dan hier
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:54 schreef Citroentje het volgende:[..]
quote:Ik schrok al...
Op vrijdag 18 oktober 2002 14:54 schreef LoekB het volgende:[..]
Daarmee bedoel ik dat het in Amerika eerder een hit zou worden dan hier
Ik ga die CD eens checken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |