Beetje onzin ik vind het knap als een man zijn verdriet eens toont want meestal willen ze gewoon stoer zijn hoe kut ze zicht ook voelen. Achteraf krijg je daar alleen je zelf mee, Ik schaam me niet echt als ik moet huilen! alleen soms huil ik toch eve liever alleen.quote:Op zondag 31 oktober 2010 21:56 schreef Dutchlike het volgende:
Vrouwen die zo stabiel zijn als geïmproviseerd vuurwerk.
18 jaar op deze aardbolquote:
Ik zeg ook niet dat er niet gehuild mag worden, maar een gemiddelde van 2 keer per week komt een beetje over als ietwat instabiel.quote:Op zondag 31 oktober 2010 22:00 schreef This-is-it het volgende:
[..]
Beetje onzin ik vind het knap als een man zijn verdriet eens toont want meestal willen ze gewoon stoer zijn hoe kut ze zicht ook voelen. Achteraf krijg je daar alleen je zelf mee, Ik schaam me niet echt als ik moet huilen! alleen soms huil ik toch eve liever alleen.
Ik kom er gewoon achter ik zelf vind het nog meevallen aangezien een week 7 dagen heeft, maar het gaat gewoon over niks. Dat besef ik me dan wel maar ik heb dan ook wel veel stemmingswisselingenquote:Op zondag 31 oktober 2010 22:04 schreef Dutchlike het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat er niet gehuild mag worden, maar een gemiddelde van 2 keer per week komt een beetje over als ietwat instabiel.
Ja ik ben Hooggevoelig thats the reason of al the shit denk ik ......................quote:
Veel problematische shit dan wat het triggered?quote:Op zondag 31 oktober 2010 22:09 schreef This-is-it het volgende:
[..]
Ja ik ben Hooggevoelig thats the reason of al the shit denk ik ......................
geslacht speelt een grote rolquote:Op zondag 31 oktober 2010 22:11 schreef Koeketrommel het volgende:
Ja ik heb zo nu en dan een dip en dan heb ik hetzelfde als jij. Zit ik niet lekker in me vel denk.
Valt mee ben zelf een problemen maker denk ikquote:Op zondag 31 oktober 2010 22:10 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Veel problematische shit dan wat het triggered?
Nouja, vrouwen zijn emotioneler ingesteld dan mannen dus misschien dat vrouwen eerder huilen dan mannen. Ik denk dat mannen het inhouden want dat is niet machoooo.quote:
Haha dan moet je dat dus niet doenquote:Op zondag 31 oktober 2010 22:14 schreef This-is-it het volgende:
[..]
Valt mee ben zelf een problemen maker denk ik
quote:Op zondag 31 oktober 2010 22:16 schreef Koeketrommel het volgende:
[..]
Nouja, vrouwen zijn emotioneler ingesteld dan mannen dus misschien dat vrouwen eerder huilen dan mannen. Ik denk dat mannen het inhouden want dat is niet machoooo.
Om een serieus antwoord te geven, denk niet helemaal dat het zo werkt hoor. Ik denk dat mannen gevoel en emotie beter scheiden. Als ik echt verdrietig ben dan kan ik best huilen ondanks dat ik een man ben, maar aan de andere kant ben ik gewoon nooit verdrietig. Wanneer er iets ontzettend kuts gebeurd, dan kan het zijn dat ik me er heel rot over voel, maar verdrietig word ik bijna nooit, behalve bijvoorbeeld bij iemands overlijden, dat spreekt je emotie direct aan..quote:Op zondag 31 oktober 2010 22:16 schreef Koeketrommel het volgende:
[..]
Nouja, vrouwen zijn emotioneler ingesteld dan mannen dus misschien dat vrouwen eerder huilen dan mannen. Ik denk dat mannen het inhouden want dat is niet machoooo.
Je bent niet toevallig sinds kort met de pil begonnen?quote:Op zondag 31 oktober 2010 22:07 schreef This-is-it het volgende:
[..]
Ik kom er gewoon achter ik zelf vind het nog meevallen aangezien een week 7 dagen heeft, maar het gaat gewoon over niks. Dat besef ik me dan wel maar ik heb dan ook wel veel stemmingswisselingen
Ik huil vrij weinig. Maar ben wel vaak droevig maar ga dan niet janken.quote:Op zondag 31 oktober 2010 21:55 schreef This-is-it het volgende:
Heb je dat ook van die dagen dat je heel veel moet huilen om niks?
ik heb soms echt van die momenten dat ik gewoon begin te huilen omdat het me even allemaal teveel word, Meestal ook als ik mijn zin niet krijg maar gewoon huilen is toch wel het makkelijkste van de andere kant om je begrepen te voelen.
ik heb het idee soms als ik niet huil dat niemand me snapt! heel irritant , en als ik mijn huil buien is ga bekijken in statistieken kom ik er achter dat ik wel minimaal 2 x per week huilom heel veel rare dingen eigelijk.
Hoevaak huil jij?
En wat als je echt moet huilen maar je wilt het niet hoe hou je dat tegen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |