Hij heeft wel een paar redelijk belangrijke goaltjes voor ze gemaakt in een zekere Stanley Cup game 7quote:Op donderdag 16 december 2010 22:19 schreef Katth het volgende:
HBO's 24/7 Road to the Winter Classic aflevering 1 was afgelopen nacht. Net ff gedownload en gekeken en het is goed om te weten dat zelfs Marc-Andre Fleury weet dat Max Talbot een douche is ^^
Tja, ik heb ook weinig te traden wat ik kwijt zou willen.....quote:Op vrijdag 17 december 2010 14:51 schreef Katth het volgende:
Die trade voorstellen in fantasy die ik tot nu toe heb gehad zijn echt om te huilen.
Mjah mijjn goalies zijn wel ok, maar de teams die ze voor zich hebben nietquote:Op zaterdag 18 december 2010 01:18 schreef Katth het volgende:
Die goalies zijn ook de reden dat jij zo strak bovenaan blijft staan. Sowieso heb je mooi gebalanceerd team, maar je goalies zijn echt verreweg de beste vergeleken met de rest.
doe dan een tegenvoorstelquote:Op vrijdag 17 december 2010 14:51 schreef Katth het volgende:
Die trade voorstellen in fantasy die ik tot nu toe heb gehad zijn echt om te huilen.
Ik ben er ook vrij tevreden mee. Alleen mijn C's hebben denk ik het meest versterking nodig. Saku Koivu (Ducks) had een paar schitterweken toen ik em oppikte van FA's, maar kwakkelt nu weer erg..... en Matt Cullen (Wild) is ook niet echt in vorm momenteel....quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:18 schreef Katth het volgende:
Die goalies zijn ook de reden dat jij zo strak bovenaan blijft staan. Sowieso heb je mooi gebalanceerd team, maar je goalies zijn echt verreweg de beste vergeleken met de rest.
Ghehe het werd tijdquote:Op maandag 20 december 2010 09:28 schreef Katth het volgende:
YESSSSSSSSSSSSSSSS EINDELIJK!!!!1111oneone
Ja die kwam uitgebreid naar voren in 24/7... "We are looking fucking defeated!"quote:Op maandag 20 december 2010 09:29 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Ghehe het werd tijdSpeech van Boudreau nog gezien trouwens? Hele rel over een paar fuckjes
Zolang de Islanders van Tampa winnen, gaat het voor de Caps ook wel goed komenquote:
Tja krijg je vanzelf met je anti-cap gehuil.quote:Op donderdag 23 december 2010 22:02 schreef Saviola het volgende:
Zo'n reactie had ik wel kunnen verwachten natuurlijk.
Caps-fans
mjah, kon er ook nog wel bij voor mn kwakkelende fantasy team. Als ze hem nou eens op IR zetten kan ik een vervanger pakken.quote:
Dat kun je nu ook al..... als er in het NIEUWS wordt aangegeven dat ie daadwerkelijk een gebroken hand heeft, dan ligt ie er zeker 4 weken uit.... dat is het sowieso wel waard om op zoek te gaan naar een vervanger. Je kunt ook 1 van je beter spelers traden voor 2 mindere-maar-toch-degelijke, and zo dat probleem oplossen.quote:Op donderdag 23 december 2010 23:55 schreef nyny83 het volgende:
mjah, kon er ook nog wel bij voor mn kwakkelende fantasy team. Als ze hem nou eens op IR zetten kan ik een vervanger pakken.
Ben benieuwd hoeveel mensen hem dan van waivers zouden claimen ^^quote:Op vrijdag 24 december 2010 01:53 schreef maartena het volgende:
[..]
Dat kun je nu ook al..... als er in het NIEUWS wordt aangegeven dat ie daadwerkelijk een gebroken hand heeft, dan ligt ie er zeker 4 weken uit.... dat is het sowieso wel waard om op zoek te gaan naar een vervanger. Je kunt ook 1 van je beter spelers traden voor 2 mindere-maar-toch-degelijke, and zo dat probleem oplossen.
Als het alleen nog maar in het nieuws staat, kan ik hem niet op Injured Reserve zetten in het spel. Die optie is er dan gewoon niet. Dat betekent dus dat ik hem naar free agents moet laten droppen, en dat vind ik zonde.quote:Op vrijdag 24 december 2010 01:53 schreef maartena het volgende:
[..]
Dat kun je nu ook al..... als er in het NIEUWS wordt aangegeven dat ie daadwerkelijk een gebroken hand heeft, dan ligt ie er zeker 4 weken uit.... dat is het sowieso wel waard om op zoek te gaan naar een vervanger. Je kunt ook 1 van je beter spelers traden voor 2 mindere-maar-toch-degelijke, and zo dat probleem oplossen.
Daar ziet het er wel naar uit, stomme "can't cut list" ook van yahoo, bahquote:Op donderdag 30 december 2010 13:12 schreef Saviola het volgende:
[..]
Je zit dr net als de Devils aan vast denk ik
doe maar een trade voorstel. Kovalchuk wil ik niet ruilen voor een van mn huidige left wings omdat hij nu veel slechter presteert, maar op zich kan ik ook wel een goede defender gebruiken. Dus bijv. Kovalchuk + goede verdediger tegen een van mijn left wings + mindere verdediger.quote:Op donderdag 30 december 2010 14:00 schreef Katth het volgende:
[..]
Daar ziet het er wel naar uit, stomme "can't cut list" ook van yahoo, bah
Go Bruins!quote:Op woensdag 29 december 2010 20:28 schreef Saviola het volgende:
Ik weet weer waarom ik Boston haat. Kutclub is dat toch zeg.
5 PM hier.... niets aan de hand.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 14:09 schreef Katth het volgende:
Starttijd voor de Winter Classic is verschoven naar 8PM EST, 2 uur 's nachts voor ons. Dat wordt vannacht weer doorhalen ^^
nhl.com heeft ook een livestream. If needed.quote:Op zondag 2 januari 2011 01:46 schreef Katth het volgende:
omfg, dit is niet te geloven...
espn360 heeft zijn beveiligingscertificaat niet vernieuwd dus kan ik niet de wedstrijd niet bekijken....
Maar die zetten ze wel uit voor de wedstrijd begint volgens mij.quote:Op zondag 2 januari 2011 01:51 schreef popolon het volgende:
[..]
nhl.com heeft ook een livestream. If needed.
welke dan? Ik vind alleen redelijke... maar geen goede.quote:Op zondag 2 januari 2011 02:13 schreef Katth het volgende:
Naja heb een goede feed gevonden.... Echt slecht dit...
Is gewoon geweldige speler, kan makkelijk een top line center zijn. Hij heeft alleen pech dat hij met Crosby en Malkin moet spelenquote:Op zondag 2 januari 2011 02:36 schreef nyny83 het volgende:
Staal goed in vorm gelijk. Zet net al 2x iemand vrij vlakbij het net en had ook nog een goede shorthanded kans.
YES, you have been KNOOOOOBLED! Typische Knuble goal, Caps nu weer wat agressiever na die goal en zelfs Crosby met een hitquote:Op zondag 2 januari 2011 03:29 schreef popolon het volgende:
mooie rommelgoal Caps. nu wordt het leuk.
Zijn 2e fout, met die eerste werd hij gered door Orpik.quote:
Laatste keerquote:Op dinsdag 4 januari 2011 19:06 schreef Saviola het volgende:
Ugh, vanavond @Washington.. [ afbeelding ]
Als ik hun was zou ik Bergeron als vierde-lijns winger gebruiken, daar kan hij het minste kwaad als ze niet in de powerplay zitten. En in de powerplay gewoon op point zetten, dat kan hij wel.quote:Op woensdag 5 januari 2011 09:12 schreef Katth het volgende:
Was een leuke en snelle wedstrijd ook met goede goaltending van beide kanten. Een rebound in OT en St. Louis kon het binnen tikken.
Nu Tampa ook nog free agent Bergeron heeft gesigned hebben ze ook een slapper voor de blueline. Benieuwd of ze hun powerplay erop gaan aanpassen, want die was redelijk zwak gisteren.
Ik vond het niet erg. Heb Letang en Goligoski in mijn fantasy team. Dat was vannacht 1 goal, 6 assists en +6quote:Op donderdag 6 januari 2011 10:05 schreef Saviola het volgende:
En nu zwaar verloren sja, het is al de 2de keer dit seizoen dat we de ene avond in Washington moeten spelen en de volgende avond meteen in Pittsburghgeen wonder dat je na zo'n game van gister helemaal kapot bent
Heb het vermoeden, ook na zijn recentelijke uitspraken, dat Brodeur wel gaat retiren na dit seizoen.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:46 schreef nyny83 het volgende:
Goeie ruil voor de Stars. Devils gaan nu duidelijk rebuilden, dus die zullen volgend jaar ook wel zonder Brodeur en een aantal van die oudere verdedigers gaan spelen.
Mjah precies, daarom noemde ik die al even apart. Denk dat ze een team gaan bouwen rondom de volgende spelers:quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:57 schreef Katth het volgende:
[..]
Heb het vermoeden, ook na zijn recentelijke uitspraken, dat Brodeur wel gaat retiren na dit seizoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |