FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / AKQ #2077: Emissienevel in het sterrenbeeld Goudvis
PhysicsRulesdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:09
Welkom bij het 2077e deel van de Algemene Kennis Quiz!

24mgdxd.gif

Mag ik zomaar meedoen :?
Ja, graag zelfs! Lees voordat je meespeelt alleen wel deze openingspost een keer goed door.

Wat voor vragen mag ik stellen :?
De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveel mogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Mag ik hulpmiddelen gebruiken :?
Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.

opzoekverbod.jpg

Wat als ik een vraag goed heb :?
Dan stel je een nieuwe vraag in bold. Als er na een goed antwoord niet binnen 15 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan. Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.
Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft. Het kan voorkomen dat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond acuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Wanneer en hoe reken ik een vraag goed :?
De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld. Als je vraagt naar een opsomming en je wilt alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens je het antwoord goedkeurt, dan dien je dit in je vraag te vermelden. Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag er soepeler met spelling omgegaan worden.

Hoe vaak mag ik raden :?
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten).

Wat te doen als ik een ingeving krijg :?
Dat is de uitzondering op de voorgaande regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten. EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Wat moet ik doen als het topic stilligt :?
Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stilligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 15 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Mag ik slowchatten :?
Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

Wat moet ik doen als ik het topic volmaak :?
Dan moet je een nieuw topic openen. Deze OP is hier te vinden. Kopieer de code van de Wiki, plak het in een nieuw topic. Zet bovenaan op de underscores nog wel even om welk deel het gaat. Voeg tenslotte de link van het topic toe in de wiki.

OP-discussie
AKQ OP Discussie topic 2

Worden de punten nog bijgehouden :?
De Overall Stand bijgewerkt tot topic 2000, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2.
Vanaf topic 2001 zijn we opnieuw begonnen met tellen. ScottTracy en Ofyles2 houden de actuele stand bij, deze is hier te vinden!

Ik wil oude delen teruglezen! :9~
PhysicsRules heeft een archief gemaakt van alle oude AKQ-topics.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 10:11
:W
PhysicsRulesdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:12
Opstartvraagje:

Een :? is een object dat aan de hemel zichtbaar is doordat het aanwezige gas en stof in het object door sterren in de buurt wordt verhit.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 10:13
meteoor?
PhysicsRulesdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:15
Nee
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:17
een Emissienevel
PhysicsRulesdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:21
Stand in deel 2077
1 banaantjeEE
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:29
Van wie is het nummer Born Slippy?
Intxaurragadonderdag 28 oktober 2010 @ 10:30
Underworld gekke!
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 10:33
quote:
3s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 10:30 schreef Intxaurraga het volgende:
Underworld gekke!
Stand in deel 2077
1 banaantjeEE
1 Intxaurraga
Intxaurragadonderdag 28 oktober 2010 @ 11:00
Oja.

Welke renner werd tijdens de tour van 2009 in zijn been geschoten?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 11:01
freire?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 11:11
Is goed lubje ;).

Stand in deel 2077
1 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 11:17
Wie?

1-1075.png
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 11:21
Bekende kop.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 11:22
lisa stansfield
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 11:23
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 11:22 schreef Flitspaal het volgende:
lisa stansfield
Vandaar.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 11:27
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 11:22 schreef Flitspaal het volgende:
lisa stansfield
Stand in deel 2077
1 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
1 Flitspaal
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 11:27
9ftoom.jpg


Hoe heet zo'n ding?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 11:31
Moka Express?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 11:33
De :+ heeft vele jaren lang een vast onderdeel van de meeste huishoudens uitgemaakt. De ouderwetse types stonden op een pitje van het fornuis, terwijl de meer moderne :+ op elektriciteit werken. De :+ is begin 20ste eeuw uitgevonden.

De :+ bestaat uit een metalen kan met hierin een hol metalen buisje. Daarop past een geperforeerd koffiebakje met een eveneens geperforeerd dekseltje. Het werkingsprincipe komt in grote lijnen overeen met die van het espressopotje. De kan wordt gevuld met koud water. Daar bovenop plaats je het koffiebakje, die je vult met gemalen koffie. Hierboven op plaats je het geperforeerde dekseltje, en tenslotte het grote deksel. Wanneer het water aan de kook raakt, stroomt het door het holle buisje omhoog en vloeit het door het geperforeerde dekseltje en door de koffie.

Het water loopt dan door de koffie en druppelt terug naar de bodem van de kan. Hier zit het verschil met het espressopotje; waarbij de koffie bovenin wordt opgevangen. Zorg ervoor dat de koffie slechts één maal door het buisje naar boven stroomt en dus niet nog een keer door het koffiedik wordt geleid.

Voor deze manier van koffiezetten gebruik je het beste een medium maling. Op één liter water heb je ongeveer 10 eetlepels koffie nodig. Gebruik de :+ niet om de koffie warm te houden; dit kun je beter met een thermoskan doen.
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 11:34
Ja, de Moka Express?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 11:43
Percolator?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 11:45
herstell
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 11:48
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 11:31 schreef banaantjeEE het volgende:
Moka Express?
kut-belgen ;).
Weet ik veel dat jullie zzo'n ding anders noemen. Ik vond perculator al Frans klinken, dus redelijk richting Belgisch gebruik.


Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
1 Flitspaal
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 12:08
Vraag komt eraan en geen haat gaarne! :{w
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 12:09
Ik dacht al dat ik je in verwarring had gebracht.
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 12:11
Hergé, bekend als de Belgische striptekenaar van Kuifje. Waarvaan is Hergé een pseudoniem?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 12:12
Ik pas.
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 12:13
George Remi
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 12:16
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 12:13 schreef Da_Sandman het volgende:
George Remi
Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
1 Flitspaal
1 Da_Sandman
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 12:17
De Top 5 van de DJ Mag Top 100 van 2010 graag. In goede volgorde uiteraard.
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 12:23
Een begin:

Armin van Buuren
David Guetta
Tiesto
Paul van Dyk
Ferry Corsten?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 12:24
1. van Buuren
2, Guetta
3. Tiesto

? Verder kom ik even niet
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 12:32
Top drie is inderdaad goed.
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 12:35
Armin van Buuren
David Guetta
Tiesto
Carl Cox
Paul van Dyk

?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 12:39
Nee. Ik zoek voor plek 4 een Canadees en voor plek 5 een groep.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 12:58
ik heb geen flauw idee
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 12:59
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 12:58 schreef Yankee het volgende:
ik heb geen flauw idee
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 13:00
4: I Remember
5: Een groep die eigenlijk bekend is door hun remix werk.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:01
swedish house mafia?
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 13:11
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 13:00 schreef Da_Sandman het volgende:
4: I Remember
Deadmaus
PhysicsRulesdonderdag 28 oktober 2010 @ 13:15
werkelijk geen idee
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 13:16
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 13:11 schreef Pepersaus het volgende:

[..]



Deadmaus
Da's de nummer 4 en daarmee sluit ik de vraag maar af. Above & Beyond is nummer 5

Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
1 Flitspaal
1 Da_Sandman
1 Pepersaus
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:16
nog nooit van gehoord :D
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 13:17
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 13:16 schreef Yankee het volgende:
nog nooit van gehoord :D
Toch een vrij bekende naam dacht ik :).
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 13:18
Van Above & Beyond had ik ook nog nooit gehoord.
35id349.jpg
Welk stadion?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:19
westfalen stadion?
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 13:20
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 13:19 schreef Yankee het volgende:
westfalen stadion?
Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
1 Flitspaal
1 Da_Sandman
1 Pepersaus
1 Yankee
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 13:21
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 13:16 schreef Yankee het volgende:
nog nooit van gehoord :D
Ik ook niet.
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 13:22
De gelbe wand... Mooiste tribune ter wereld als je t mij vraagt O+.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:25
Wie schreef The Audacity of Hope?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:35
Ondertitel:

Thoughts on Reclaiming the American Dream
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 13:43
Obama
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:46
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 13:43 schreef Da_Sandman het volgende:
Obama
Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
1 Flitspaal
2 Da_Sandman
1 Pepersaus
1 Yankee
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 13:50
Onder leiding van wie krijgt Feijenoord een financiële injectie van 17 miljoen euro van een investeerders?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:50
blokland
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 13:57
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 13:50 schreef Yankee het volgende:
blokland
Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
1 Flitspaal
2 Da_Sandman
1 Pepersaus
2 Yankee
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 13:59
1288254512-430.jpg

Wie?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 14:07
hint?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:10
Maxima
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 14:10
papa zorreguieta ?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:13
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:10 schreef lubje25 het volgende:
papa zorreguieta ?
kom lub even wat beter je best doen :P
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 14:13
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 14:13 schreef Yankee het volgende:

[..]



kom lub even wat beter je best doen :P
Wim Lex zijn schoonvader O~)
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 14:14
Kirchner?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 14:14
Die is toch gisteren of eergisteren overleden?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 14:17
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 14:14 schreef Flitspaal het volgende:
Kirchner?
o ja 8)7
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:17
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:14 schreef Flitspaal het volgende:
Kirchner?
Klopt, Nestor. Voormalig president van Argentinië en de man van de huidige president. En hij is inderdaad net overleden.

Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
2 Da_Sandman
1 Pepersaus
2 Yankee
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 14:18
90x940.jpg


Wie is dit?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 14:19
Agassi
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:20
ed kowalzki oid
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:20
oh ja kut :X
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 14:22
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:20 schreef Yankee het volgende:
ed kowalzki oid
^O^

quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:20 schreef Yankee het volgende:
oh ja kut :X
:?

Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
2 Da_Sandman
1 Pepersaus
3 Yankee
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 14:22
Had ook nog gekund, die lijken op deze manier wel heel erg op elkaar :D.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 14:24
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:22 schreef Da_Sandman het volgende:
Had ook nog gekund, die lijken op deze manier wel heel erg op elkaar :D.
Agassi heeft een ronder hoofd (tennisbal ;))
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:25
Ik dacht serieus toen da_sandman agassi zei dat hij het was 8)7

Welke autoproducent heeft wereldwijd ruim 2,1 miljoen auto's teruggeroepen?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 14:25
Toyota
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:26
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:25 schreef Flitspaal het volgende:
Toyota
volgens het nieuwsbericht dat ik lees gaat het bij toyota slechts om iets van 1.5 miljoen auto's
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:32
Nissan?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:33
Nissan
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:34
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:32 schreef tomtomaat het volgende:
Nissan?
http://www.dvhn.nl/nieuws(...)ns-terug-naar-garage

http://www.nu.nl/economie(...)en-autos-terug-.html

Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
2 Da_Sandman
1 Pepersaus
3 Yankee
1 tomtomaat
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:37
313kvw2.jpg

Welke plaats?
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:39
Murcia?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:44
Allicante?
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:46
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:39 schreef Pepersaus het volgende:
Murcia?
Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
2 Da_Sandman
2 Pepersaus
3 Yankee
1 tomtomaat
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:50
Wat is de oude naam van Wolgograd?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:53
stalingrad
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 14:53
Stalingrad
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 14:54
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 14:53 schreef Yankee het volgende:
stalingrad
Stand in deel 2077
2 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
2 Da_Sandman
2 Pepersaus
4 Yankee
1 tomtomaat
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 14:57
1288257998-790.jpg

Wie?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 15:08
Op 29 januari 2000 schreef hij in NRC Handelsblad een opzienbarend artikel met de titel Het multiculturele drama
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 15:15
(Nijmegen, 3 september 1954) is publicist, was onder meer correspondent in Parijs en Warschau en een prominent lid van de Partij van de Arbeid. Als bijzonder hoogleraar bekleedt hij sinds 2003 de Wibautleerstoel voor Grootstedelijke problematiek aan de Universiteit van Amsterdam.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 15:33
Andere:

In welke Belgische provincie ligt Luik?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 15:36
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 15:33 schreef Yankee het volgende:
Andere:

In welke Belgische provincie ligt Luik?
Ardennen al?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 15:38
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 15:36 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]



Ardennen al?
Dat is geen provincie
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 15:45
Gewoon Luik?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 15:45
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 15:45 schreef banaantjeEE het volgende:
Gewoon Luik?
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
2 Da_Sandman
2 Pepersaus
4 Yankee
1 tomtomaat
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 15:45
Als niet Luik, dan gok ik Limburg.
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 15:48
Welke naam werd uitgeroepen tot vreemdste naam van Nederland?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 15:48
Con Domen
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 15:57
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 15:48 schreef Da_Sandman het volgende:
Con Domen
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
3 Da_Sandman
2 Pepersaus
4 Yankee
1 tomtomaat
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 16:10
Van welke artiest zijn dit afkortingen van singles?

F
AWW
YDNMN
NO
ESOM
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:10
alicia keys?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 16:12
Yep,

Falling
A Woman's Worth
You Don't Know My Name
No One
Empire State Of Mind

Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
3 Da_Sandman
2 Pepersaus
5 Yankee
1 tomtomaat
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:14
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:10 schreef Da_Sandman het volgende:
Van welke artiest zijn dit afkortingen van singles?


YDNMN

;)
Ik wist het toch niet, ken het kreng nauwelijks.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:14
1288262582-230.jpg

Wat is dit?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 16:15
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:14 schreef Flitspaal het volgende:

[..]


;)
Ik wist het toch niet, ken het kreng nauwelijks.
Oh, die is best pijnlijk :D.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:15
Piccalilly?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 16:15
Picklesaus?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:17
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:15 schreef Flitspaal het volgende:
Piccalilly?
herstel

Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
3 Flitspaal
3 Da_Sandman
2 Pepersaus
5 Yankee
1 tomtomaat
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:17
quote:
14s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:17 schreef Yankee het volgende:

[..]



Zocht eigenlijk piccalilly, maar in Vlaanderen ook pickles genoemd volgens wiki

Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
2 Flitspaal
3 Da_Sandman
2 Pepersaus
5 Yankee
1 tomtomaat
Ik zei al piccalilly!!!!!
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:17
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:17 schreef Flitspaal het volgende:

[..]


Ik zei al piccalilly!!!!!
ja rustig maar ):O
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:18
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:17 schreef Yankee het volgende:

[..]



ja rustig maar ):O
Ik heb gisteren ook Met het mes op tafel gezien :P.
Ik ben rustig :*.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:19
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:18 schreef Flitspaal het volgende:

[..]


Ik heb gisteren ook Met het mes op tafel gezien :P.
Ik ben rustig :*.
Ben het nu aan het kijken :)
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:19
Wie is dit?

k37ziq.jpg
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 16:19
Jean Nelissen
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:20
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:19 schreef Pepersaus het volgende:
Jean Nelissen
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
3 Flitspaal
3 Da_Sandman
3 Pepersaus
5 Yankee
1 tomtomaat
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 16:20
25076du.jpg
Welk land?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:21
Estland>
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 16:21
Krijgen sommigen die foto's nog zo groot? Of komt dit door de nieuwe skin
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:22
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:21 schreef banaantjeEE het volgende:
Krijgen sommigen die foto's nog zo groot? Of komt dit door de nieuwe skin
Ik moet ook steeds 1 minuut wachten tot hij normaal te zien is.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:23
ecuador
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 16:25
Heb ik 'em net kleiner upgeload, hoeft het al niet meer.

quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:23 schreef Yankee het volgende:
ecuador
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
3 Flitspaal
3 Da_Sandman
3 Pepersaus
6 Yankee
1 tomtomaat
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:26
Wie scoorde als enige Feyenoorder in de wedstrijd tegen PSV van afgelopen zondag?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:26
Martins
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:27
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:26 schreef Flitspaal het volgende:
Martins
dit is niet volledig genoeg
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 16:27
indi martins?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 16:28
Martin Martins?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:28
Martins Indi?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 16:29
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:28 schreef Flitspaal het volgende:
Martins Indi?
Dit wel

Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
1 lubje25
4 Flitspaal
3 Da_Sandman
3 Pepersaus
6 Yankee
1 tomtomaat
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 16:30
kut verkeerd om 8)7
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:31
2d8j981.jpg

Wie is dit?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 16:32
Billy Idol
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 16:33
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 16:32 schreef lubje25 het volgende:
Billy Idol
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
2 lubje25
4 Flitspaal
3 Da_Sandman
3 Pepersaus
6 Yankee
1 tomtomaat
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 16:38
Wie?

1-208.jpg
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 16:39
Dufieieieieieieieieie.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 16:40
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 16:39 schreef Da_Sandman het volgende:
Dufieieieieieieieieie.
Duffy idd

Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
2 lubje25
4 Flitspaal
4 Da_Sandman
3 Pepersaus
6 Yankee
1 tomtomaat
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 16:45
Welke Nederlandse politica mocht een open brief ontvangen van het Katholiek Nieuwsblad?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 16:53
Wel iets over gelezen, niet blijven hangen.
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 17:02
Jeanine Hennis
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 17:05
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 17:02 schreef nightcowboy het volgende:
Jeanine Hennis
Zeker. De meest walgelijke brief van minimaal het jaar.

Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
2 lubje25
4 Flitspaal
4 Da_Sandman
3 Pepersaus
6 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 17:11
quote:
We celebrate seven weeks :{ and :{
We took a :{ with all our friends
It was a time to relax and let your worries behind
Exactly seven weeks or something crossed my mind

It was the shine of the time we never forget
One morning our parents kicked us out of our beds
We told them it was stupid, don't play the fool
But the answer was short: "You gotta go to school!"

:{'s running up and down and everybody know
Rappin', rockin', poppin' in the street-kid-show
:{ rocks the house and you know what I'm saying
Now when he's on the mic there is no delaying
Welk nummer?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 17:12
the spell van alphabeat?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 17:14
euhhh nee toch niet
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 17:14
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 17:12 schreef Yankee het volgende:
the spell van alphabeat?
:N
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 17:25
quote:
Ze ontmoetten elkaar in 1986 in een discotheek in Hilversum en besloten samen een demo op te nemen van een hiphopversie van het nummer :{ van Madonna.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 17:25
Owwww.
Holiday van ehmmm DJ Sven en Miker Mike of zo.
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 17:46
Ik wil al 20 minuten Holiday Rap van MC Miker G en DJ Sven zeggen :D.
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 17:48
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 17:46 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik wil al 20 minuten Holiday Rap van MC Miker G en DJ Sven zeggen :D.
Volledig en correct. ^O^

Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
2 lubje25
4 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
6 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 17:50
quote:
:? is een mix van cider, gerstemout en water met een fruitsmaak en wordt een "Sparkling Cider Blend" genoemd. Het alcoholpercentage is 5 procent.
Wat is :?.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 17:54
jillz?
Da_Sandmandonderdag 28 oktober 2010 @ 17:56
Yep.

Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
2 lubje25
4 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
7 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 18:01
1288269053-510.jpg

Wie?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 18:04
Rintje???
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 18:07
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:04 schreef Flitspaal het volgende:
Rintje???
nee
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 18:13
De Nooijer?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 18:15
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:13 schreef Flitspaal het volgende:
De Nooijer?
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
2 lubje25
5 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
7 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 18:16
15 Kuifje-albums.
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:21
pas
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 18:29
Kuifje in Amerika
Kuifje in Tibet
Kuifje op de maan

pfff 15?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 18:31
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:21 schreef tomtomaat het volgende:
pas
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:31
Kuifje in Afrika
Kuifje in Amerika
Kuifje in het land van de Sovjets
Het geheim van de eenhoorn
Raket naar de maan
Mannen op de maan
De zonnetempel
Kuifje en het zwarte goud
De 7 kristallen bollen
Kuifje in Tibet
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:32
Kuifje en de juwelen van Bianca Tiforania
De zaak zonnebloem
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:32
Ik ken er een

Raketlanding op de maan :)
Pepersausdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:36
De Gulden Scharen
tong80donderdag 28 oktober 2010 @ 18:44
Goeiemorgen

:P
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 18:52
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:29 schreef lubje25 het volgende:
Kuifje in Amerika
Kuifje in Tibet
Kuifje op de maan

pfff 15?
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:31 schreef banaantjeEE het volgende:
Kuifje in Afrika
Kuifje in Amerika
Kuifje in het land van de Sovjets
Het geheim van de eenhoorn
Raket naar de maan
Mannen op de maan
De zonnetempel
Kuifje en het zwarte goud
De 7 kristallen bollen
Kuifje in Tibet
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:32 schreef banaantjeEE het volgende:
Kuifje en de juwelen van Bianca Tiforania
De zaak zonnebloem
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:32 schreef tomtomaat het volgende:
Ik ken er een

Raketlanding op de maan :)
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:36 schreef Pepersaus het volgende:
De Gulden Scharen
We staan op 13
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:53
Vlucht 747 was er ook een zeker?
Ireyondonderdag 28 oktober 2010 @ 18:54
Scepter van Ottokar
Schat van Scharlaken Rackham
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 18:54
Ik tel er 14 :@
Ireyondonderdag 28 oktober 2010 @ 18:55
Het Gebroken Oor
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:55
Ochja die skeptor
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 18:58
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:53 schreef banaantjeEE het volgende:
Vlucht 747 was er ook een zeker?
714 ;) als 14

quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:54 schreef Ireyon het volgende:
Scepter van Ottokar
Schat van Scharlaken Rackham
Ireyon +1


Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
2 lubje25
5 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
7 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
1 Ireyon
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 18:59
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 18:54 schreef lubje25 het volgende:
Ik tel er 14 :@
De Italics waren al genoemd.
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 18:59
Ik al die inspanningen doen :')
Ireyondonderdag 28 oktober 2010 @ 19:02
Haha sorry, je bent niet de enige die ze kapot gelezen heeft :P

iaj3O.jpg
Wie is dit?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 19:05
geen idee :?
Ireyondonderdag 28 oktober 2010 @ 19:10
Waarschijnlijk zijn de meesten hier iets ouder dan de generatie die daarmee is opgegroeid :+ . 't Is Karbonkel, begin jaren '90 de nachtmerrie van iedere basisscholier in Nederland.

Makkelijke schurk dan;
Yp873.jpg
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 19:10
Krimson
Ireyondonderdag 28 oktober 2010 @ 19:11
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 19:10 schreef lubje25 het volgende:
Krimson
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
5 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
7 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
1 Ireyon
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 19:20
Wat van wie?

You been out ridin’ fences for so long now
Oh, you’re a hard one
I know that you got your reasons
These things that are pleasin’ you
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 19:32
ik gok the eagles met desperado
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 19:34
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 19:32 schreef Yankee het volgende:
ik gok the eagles met desperado
Stand in deel 2077
3 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
5 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
8 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
1 Ireyon
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 19:39
Kwam me extreem bekend voor.....maar moest van ver komen

:P (Brooklyn, New York City, 22 december 1943) is een Joods-Amerikaanse politicus en tot 30 juni 2007 president van de Wereldbank.

?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 19:45
Wolfowitz
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 19:46
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 19:45 schreef banaantjeEE het volgende:
Wolfowitz
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
5 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
8 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
1 Ireyon
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 19:50
Wat is de naam van de recent overleden Argentijnse president?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 19:50
kirchner
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 19:51
Nestor als voornaam.

AKQ #2077: Emissienevel in het sterrenbeeld Goudvis
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 20:11
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 19:50 schreef Flitspaal het volgende:
kirchner
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
6 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
8 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
1 Ireyon
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 20:13
Op welke datum maakt de FIFA (vooralsnog) bekend waar de WK's 2018 en 2022 worden gespeeld?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 20:15
geen idee, 1 december 2010?
banaantjeEEdonderdag 28 oktober 2010 @ 20:15
31.12.'10?
Corkscrewdonderdag 28 oktober 2010 @ 20:39
In december inderdaad. 12?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 20:40
Yankee zit er dichtbij.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 20:41
2 dec?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 20:42
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 20:41 schreef Yankee het volgende:
2 dec?
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
6 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
9 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
1 Ireyon
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 20:46
Wat is een Hudo?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 20:55
is een begrip binnen Scouting, het is dé vervanging van ........
Corkscrewdonderdag 28 oktober 2010 @ 20:57
toilet.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 20:58
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 20:57 schreef Corkscrew het volgende:
toilet.
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
6 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
9 Yankee
1 tomtomaat
1 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Corkscrewdonderdag 28 oktober 2010 @ 20:59
Welke politicus/-a won de Klare Taalprijs voor zijn of haar duidelijke taalgebruik bij het debat over de regeringsverklaring?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:04
Roemer
Corkscrewdonderdag 28 oktober 2010 @ 21:06
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 21:04 schreef nightcowboy het volgende:
Roemer
Jup ^O^

Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
6 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
9 Yankee
1 tomtomaat
2 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:09
2wqu0rl.jpg

Wie?
tong80donderdag 28 oktober 2010 @ 21:10
Erica Terpstra ?

:P
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:11
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 21:10 schreef tong80 het volgende:
Erica Terpstra ?

:P
Helaas. ;)
Ofyles2donderdag 28 oktober 2010 @ 21:20
Mabel Wisse Smit?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:25
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 21:20 schreef Ofyles2 het volgende:
Mabel Wisse Smit?
:N

actrice en presentrice
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 21:25
Chantal Janzen?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:27
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 21:25 schreef Flitspaal het volgende:
Chantal Janzen?
:N

Oppassen!!!
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 21:27
annette barlo
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:28
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 21:27 schreef Flitspaal het volgende:
annette barlo
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
7 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
9 Yankee
1 tomtomaat
2 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 21:30
2vlqvy0.gif


Welke film?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 21:31
ratatouille
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 21:32
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 21:31 schreef Yankee het volgende:
ratatouille
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
7 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
10 Yankee
1 tomtomaat
2 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 21:40
:P is een eenvoudig te bereiden knoflooksaus, die veel gebruikt wordt in Catalonië en elders aan de Middellandse Zee.

?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:46
Aioli
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 21:48
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 21:46 schreef nightcowboy het volgende:
Aioli
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
7 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
10 Yankee
1 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:52
Wiens kinderen heten Willard, Jaden en Willow?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 21:52
Wil Smith
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 21:53
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 21:52 schreef Flitspaal het volgende:
Wil Smith
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
8 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
10 Yankee
1 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 21:55
4kv8tl.jpg


Wie is dit?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 22:00
Bekende kop.

Komt geen naam bij me op.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:10
Actrice, presentatrice en musicalster.
Nederlands
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 22:11
zegt me even niks
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:16
Andere doen?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 22:25
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 22:16 schreef Flitspaal het volgende:
Andere doen?
:Y
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:25
Haar naam is Terence Schreurs.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 22:27
Ken haar wel van gezicht maar nooit geweten dat ze zo heet.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:30
Wat van wie?

You're on the front line
Everyone's watching
You know it's serious
We are getting closer
This isn't over
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:35
People are raising
Their expectations
Go on and feed them
This is your moment
No hesitations
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 22:36
shakira - waka waka
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:37
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 22:36 schreef Yankee het volgende:
shakira - waka waka
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
8 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
1 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 22:43
Melissa: I just wish your friends were as mature as you.
Stu Price: They are mature, actually. You just have to get to know them better.
Phil Wenneck: [yells from outside] Paging Dr. Faggot. Dr. Faggot!
Stu Price: I should go.
Melissa: That's a good idea, Dr. Faggot.

Welke film?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:47
Ik ben niet zo sterk in quotes.
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 22:47
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 22:47 schreef Flitspaal het volgende:
Ik ben helemaal niet sterk in quotes.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 22:48
Alan Garner: Do you know if the hotel is pager friendly?
Lisa: What do you mean?
Alan Garner: I'm not getting a sig' on my beeper.
Lisa: I'm not sure.
Alan Garner: Is there a payphone bank? Buncha payphones? Business.
Lisa: Umm, there's a phone in your room...
Alan Garner: That'll work.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:52
Ga door }:|
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 22:52
t zegt mij ook niets.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 22:52
Alan Garner: Gambling? Who said anything about gambling? It's not gambling when you know you're gonna win. Counting cards is a foolproof system.
Stu Price: It's also illegal.
Alan Garner: It's not illegal. It's frowned upon, like masturbating on an airplane.
Phil Wenneck: I'm pretty sure that's illegal too.
Alan Garner: Yeah, maybe after 9/11, where everybody got so sensitive. Thanks a lot, bin Laden.


A Las Vegas-set comedy centered around three groomsmen who lose their about-to-be-wed buddy during their drunken misadventures, then must retrace their steps in order to find him.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:52
The Hangover?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 22:53
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 22:52 schreef Flitspaal het volgende:
The Hangover?
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
9 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
1 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:53
Geef die dikgedrukte regels dan meteen ;). Film wel gezien, was zelfs best aardig.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 22:59
De :+ is een figuur uit de Griekse mythologie. :+ zijn woeste reuzen. Ze woonden bij elkaar op de hellingen van de vulkaan Etna op Sicilië, ver weg van de beschaafde wereld. :+ zouden leven van de landbouw, veeteelt en hadden veel schapen. Volgens Homeros aten ze ook kinderen.

In de Odyssee van Homeros komt de heros Odysseus in een van zijn omzwervingen terecht op het eiland der :+ . Hij wordt met 12 van zijn mannen gevangengenomen in de grot van de :+ Polyphemos, een zoon van Poseidon. Polyphemos houdt wel van iets anders dan een schapenboutje. Elke avond en ochtend vreet Polyphemos twee van de mannen van Odysseus op; daarom bedenkt Odysseus een list.

Odysseus voert de reus dronken en op de vraag van de :+ , hoe Odysseus heet, antwoordt hij 'Niemand'. Als Polyphemos versuft van de wijn en het eten in slaap valt steken de mannen met een brandende, gepunte staak het oog van Polyphemos uit.

Woedend van de pijn wordt de :+ wakker. Hij roept om hulp naar de andere :+ . Zij komen op het kabaal af en vragen hem wat er aan de hand is. Polyphemos antwoordt: 'Niemand heeft mijn oog uitgestoken en Niemand is ontsnapt. Ik ben op Niemand boos!' De :+ denken dat Polyphemos gek is geworden en gaan weer slapen. De volgende ochtend kan Polyphemos de mannen op de tast niet vinden tussen de schapen. Hij gaat bij de ingang van de grot staan wetende dat zijn schapen naar de weide gaan. Om toch te kunnen ontsnappen bindt Odysseus zijn mannen onder schapen. Hij als enige overgeblevene kan zichzelf niet vastbinden maar houdt zich vast aan de haren van de grootste ram. Als de schapen 's ochtends de grot verlaten praat Polyphemos tegen zijn lievelingsram, niet wetende dat Odysseus zich vasthoudt onder de buik. Odysseus en zijn mannen weten zo te ontkomen en stelen bovendien de vette schapen van de reus.

Als Polyphemos later merkt dat de mannen zich niet meer in de grot bevinden ontsteekt hij in woede.

Wanneer de mannen wegroeien, roept Odysseus de reus na. De woedende Polyphemos gooit een rotsblok naar het schip. Dan nog houdt Odysseus zich niet stil en noemt zijn echte naam. Een tweede rotsblok, dat achter het schip belandt, geeft het een grote snelheid, weg van het eiland. De gekwetste Polyphemos bidt tot zijn vader Poseidon om hem te wreken. Poseidon zou Odysseus gedurende de rest van zijn lange reis tegenwerken waar hij kon.


Wat is :+ ?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:09
1 oog.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:10
(Griekse) mythologie, weet ik erg weinig van :@
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 23:10
Cycloop?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:11
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:10 schreef tomtomaat het volgende:
Cycloop?
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
3 lubje25
9 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
2 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 23:12
Welke artiest heeft vanavond in het Gelredome opgetreden?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:13
Borsato?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:13
Sting?
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 23:14
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:13 schreef Flitspaal het volgende:
Borsato?
Geen nederlander en geen Sting
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:14
Michael Buble?
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 23:17
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:14 schreef lubje25 het volgende:
Michael Buble?
Yep, ik zou gaan met mijn vriendin, maar gelukkig heeft ze uiteindelijk een ander slachtoffer gevonden.... Wat een geluk!!!!!!

Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
4 lubje25
9 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
2 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Aalbersdonderdag 28 oktober 2010 @ 23:18
Niets mis met Micheal Buble toch?
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 23:18
quote:
14s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:17 schreef tomtomaat het volgende:

[..]


Yep, ik zou gaan met mijn vriendin, maar gelukkig heeft ze uiteindelijk een ander slachtoffer gevonden.... Wat een geluk!!!!!!

_O-
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:20
Wat van wie?

Looking for some inspiration
Made my way into the night
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 23:21
Buble?
tomtomaatdonderdag 28 oktober 2010 @ 23:21
blinde gok....
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 23:23
heb geen idee
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:24
nope
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:24
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:23 schreef Yankee het volgende:
heb geen idee
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:24
I won’t bore you with the details baby
I don’t even want to waste your time
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:31
In the absence of security
I made my way into the night
Stupid cupid keeps on calling the
But I see nothing in his eyes
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:31
Dit wordt niet eens een oh ja.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 23:33
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:31 schreef Flitspaal het volgende:
Dit wordt niet eens een oh ja.
zegt me ook niks
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:33
Je moet vertrouwen hebben!
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 23:34
george micheal - faith?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:35
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 23:34 schreef Yankee het volgende:
george micheal - faith?
George Michael is al goed, het nummer nog niet.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:38
beetje een dansnummer, gaat over one-nightstands.
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:39
Ik vrees dat de echte George Michael - fans met de vriendin van Tommie naar het Geldredome zijn.
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:39
andere vraag doen?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:39
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:39 schreef lubje25 het volgende:
andere vraag doen?
Ik stem voor.
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 23:40
Lijkt me prima. Nummer weet ik namelijk niet
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:41
George Michael-Fast love

Ofyles2donderdag 28 oktober 2010 @ 23:43
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:18 schreef Aalbers het volgende:
Niets mis met Micheal Buble toch?
Inderdaad, niets mis mee.

* Ofyles2 ooit een Italiaanse quiz keek en ineens 'Feeling Good' hoorde...
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:43
Wie?

1-841.jpg
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:44
Henk Wijngaard?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:45
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 23:44 schreef Flitspaal het volgende:
Henk Wijngaard?
Meer in je straatje dit? :P

Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
4 lubje25
10 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
2 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:50
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:45 schreef lubje25 het volgende:

[..]

Meer in je straatje dit? :P

Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
4 lubje25
10 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
2 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Meer van mijn leeftijd ;).

Op welk merk gaat Valentino Rossi volgend seizoen racen?
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:51
Ducati?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:51
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:51 schreef lubje25 het volgende:
Ducati?
Overstap van Yamaha.


Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
5 lubje25
10 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
2 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:54
Welke oud-wielrenner wordt ploegleider bij Team Sky?
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:54
Knaven
lubje25donderdag 28 oktober 2010 @ 23:55
quote:
Op donderdag 28 oktober 2010 23:54 schreef Flitspaal het volgende:
Knaven
Tikkie terug

Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
5 lubje25
11 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
2 tomtomaat
3 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:56
Welke Italiaanse stad ligt weer eens vol met afval?
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 23:56
napels
Ofyles2donderdag 28 oktober 2010 @ 23:56
Napels
Yankeedonderdag 28 oktober 2010 @ 23:56
wat weer een snelheid ineens
Flitspaaldonderdag 28 oktober 2010 @ 23:57
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:56 schreef nightcowboy het volgende:
napels
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
5 lubje25
11 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
11 Yankee
2 tomtomaat
4 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
nightcowboydonderdag 28 oktober 2010 @ 23:59
2u7cao5.jpg

Wie?
Flitspaalvrijdag 29 oktober 2010 @ 00:00
kees prins?
nightcowboyvrijdag 29 oktober 2010 @ 00:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 00:00 schreef Flitspaal het volgende:
kees prins?
:N
nightcowboyvrijdag 29 oktober 2010 @ 00:02
Ben even weg voor vijf minuutjes.
Yankeevrijdag 29 oktober 2010 @ 00:14
kom er niet op
nightcowboyvrijdag 29 oktober 2010 @ 00:15
16tmhu.jpg
nightcowboyvrijdag 29 oktober 2010 @ 00:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 00:14 schreef Yankee het volgende:
kom er niet op
Voornaam Thomas.
Yankeevrijdag 29 oktober 2010 @ 00:18
van der dunk
nightcowboyvrijdag 29 oktober 2010 @ 00:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 00:18 schreef Yankee het volgende:
van der dunk
Stand in deel 2077
4 banaantjeEE
1 Intxaurraga
5 lubje25
11 Flitspaal
5 Da_Sandman
3 Pepersaus
12 Yankee
2 tomtomaat
4 nightcowboy
1 Ireyon
1 Corkscrew
Yankeevrijdag 29 oktober 2010 @ 00:23
momentje