abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_95659129
Effe blieken
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_95690174
quote:
0s.gif Op zondag 17 april 2011 22:55 schreef flipsen het volgende:
Je had naar me kunnen zwaaien langs het Circuito Chico, wij wonen 1km voor het Llaollao-hotel :)
Leuke lokatie :Y heb bij het hotel nog ff een foto'tje geschoten, erg mooie omgeving :7
19 feb. - ? : Australie, Nieuw Zeeland en wie weet waar nog meer...
pi_95696633
Ik ben afgelopen november naar Patagonie geweest en heb daar een geweldige reis van 3,5 week gemaakt.

De route was: Santiago de Chile - Punta Arenas - Puerto Natales - El Calafate - El Chalten - Ushuaia - Puerto Williams - Buenos Aires

De reis stond in het teken van 3 erg gave rugzak trekkings:

Torres Del Paine - 8 dagen en het hele circuit gelopen
Los Glaciares - 3 dagen met o.a. klim naar Mirador Pliegue Tumbado
Isla Navarino - 5 dagen, eiland ten zuiden van Ushuaia, de zuidelijkste trekking ter wereld

Super veel geluk gehad met het weer, slechts anderhalve dag echt slecht weer gehad. Maar als gevolg van die halve dag zaten we wel 18 uur vast op Isla Navarino. Havens waren dicht door windkracht 10 op beagle dus konden niet met de zodiac over het kanaal terug naar Ushuaia en konden ook geen vlucht krijgen.

Zoveel mooie momenten daar beleefd, o.a. de uitzichten in Torres Del Paine, uitzicht vanaf Mirador Pliegue Tumbado in Los Glaciares, in een taxi naar de Perito Moreno crossen en hem in volle zon zien liggen (de excursie paar dagen daarvoor was compleet verregend), op Isla Navarino een pas oversteken en dan in de verte de kaap Hoorn eilanden zien liggen, wakker worden in besneeuwde wereld op Isla Navarino, lopen tussen de pinguïns op eiland in beagle kanaal.

Laatste dagen waren echt bizar. Eerst vast komen te zitten op Isla Navarino vanwege windkracht 10 op beagle kanaal en de volgende dag pas met zodiac weer over kunnen, in een keer door naar de pinguïn excursie, snel weer terug om vliegtuig te halen naar BA. Vanuit BA dag later terug vliegen via Madrid maar daar in de staking terecht komen, vlucht gecanceld en pas 20 uur laten weer kunnen vliegen dus dat werd nog een zaterdagavond borrelen in centrum van Madrid :)

Zal binnenkort wel wat foto's posten.
pi_95699108
quote:
5s.gif Op donderdag 14 april 2011 13:05 schreef toetsenbordridder het volgende:
Vraagje, hoeveel geld hadden jullie telkens op zak? Want pinnen is daar niet zo vanzelfsprekend als hier toch?

Ben van plan om meerdere maanden door Zuid Amerika te trekken maar twijfel nog hard aan de landen die ik wil gaan aandoen.
In plaatsen van enige importantie is pinnen geen enkel probleem.
  woensdag 20 april 2011 @ 00:10:06 #105
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_95744908
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 april 2011 00:38 schreef Halcon het volgende:

[..]

In plaatsen van enige importantie is pinnen geen enkel probleem.
Sowieso nergens problemen met pinautomaten gehad. Afgezien van het feit dat ik mijn pas er in 1 heb laten zitten :')
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  vrijdag 29 april 2011 @ 10:47:23 #106
161275 Smash-it
Zelfs m'n naam is mooi
pi_96128725
quote:
0s.gif Op maandag 18 april 2011 23:33 schreef mouzzer het volgende:
De reis stond in het teken van 3 erg gave rugzak trekkings:

Torres Del Paine - 8 dagen en het hele circuit gelopen
Wow, het hele circuit! Ik heb de W-track gelopen, vond ik ook al erg indrukwekkend. Nog veel last van muizen gehad op de campsites?
pi_96230193
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 april 2011 10:47 schreef Smash-it het volgende:

[..]

Wow, het hele circuit! Ik heb de W-track gelopen, vond ik ook al erg indrukwekkend. Nog veel last van muizen gehad op de campsites?
Nee helemaal geen last van muizen gehad, jij wel dan?

Ja hele circuit lopen was erg gaaf, met enkele lange dagen maar het uitzicht maakte het zo waard. Zwaarste dag was over de John Garner pass naar Grey, de dag erna richting Paine Grande was de mooiste. Erg mooi weer en daardoor geweldige vergezichten op de Grey en de bergen en het was een lekker rustig dagje lopen :)
  maandag 2 mei 2011 @ 14:12:22 #108
332030 TheFastOne
Moeiteloos
pi_96248096
Ik weet niet of ik hier goed zit, maar ik ga het proberen, want in SES heb je bijna geen kans...

Ik zit er over na te denken de studie Talen en Culturen van Latijns-Amerika te doen.
Heeft iemand hier ervaring mee??
pi_96481225
Mijn vriendin en ik gaan komende zomer backpacken in Zuid-Amerika, nl Peru en Boliva.

Nu hebben we het volgende concept programma. Heeft iemand nog tips of aanvullingen op het huidige programma? Wij zouden ook nog graag een keer naar de jungle gaan, maar we weten niet goed waar we dit moeten doen.

Ma 11 vlucht - Lima
Di 12 Lima
Woe 13 Lima – Paracas – Islas Ballestas
Don 14 Paracas - Huacachina
Vrij 15 Huacachina – Arequipa
Zat 16 Arequipa
Zon 17 Colca Canyon
Ma 18 Colca Canyon – Cruz del Condor
Di 19 Arequipa - Puno
Woe 20 Puno - Titicacameer
Don 21 Titicacameer – Uros eilanden – Amantani - Taquile
Vrij 22 Puno – Copacabana
Zat 23 Copacabana – Isla del Sol
Zon 24 Copacabana – La Paz
Ma 25 La Paz
Di 26 La Paz - Uyuni
Woe 27 Uyuni
Don 28 Uyuni – San Juan feestdag Peru
Vrij 29 San Juan – Laguna Colorada feestdag Peru
Zat 30 Laguna Verde – Laguna Blanca - Uyuni
Zon 31 Uyuni – La Paz
Ma 1 La Paz - Cusco
Di 2 Cusco
Woe 3 Heilige Vallei/Machu Picchu
Don 4 Heilige Vallei/Machu Picchu
Vrij 5 Heilige Vallei/Machu Picchu - Cusco
Zat 6 Cusco - …
Zon 7
Ma 8
Di 9
Woe 10
Don 11
Vrij 12 Lima

Alvast bedankt.
pi_96541818
Wij zitten vanaf as donderdag in Buenos Aires en ik wil graag op zondag Ajax-Twente gaan kijken. Heeft er iemand een idee of dit ergens in BA te zien is, bijv in n Irish Pub of andere sportscafe?
Of kan het alleen via internet, en zoja, hoe zit t met de snelheid van internet voor livestreams?
  maandag 9 mei 2011 @ 13:51:17 #111
110350 Veersesmurf
travelsmurf
pi_96544736
In welke wijk zit je? (B.A. is aan de grote kant...)

In Palermo heb ik aardig wat voetbalwedstrijden gekeken op Plaza Serrano. Veel barretjes, goeie sfeer en iedereen kijkt er voetbal bij een belangrijke wedstrijd. Met een beetje mazzel kun je een bar/cafe vinden waar ze de match uitzenden :)
19 feb. - ? : Australie, Nieuw Zeeland en wie weet waar nog meer...
  maandag 9 mei 2011 @ 18:50:31 #112
67670 Skv
Cynist.
pi_96558280
Ik wil ook. Volgend jaar mei ofzo.. Een periode van 4 weken. Exacte reis/bestemmingen moet ik nog kiezen.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_97257789
Ik wil rond november wellicht die kant op, ben me nu aan het orienteren of het kan en zo ja wat/hoe. Ik zit echter met een paar vragen:
- Hebben jullie ervaring met Spaanse cursussen daar? Hoe onderscheid je de mannen van de jongens op dit gebied? Mijn eerdere ervaring in Barcelona is niet al te positief... Maar ik wil eigenlijk wel op les gaan om er behalve reizen meer uit te halen.
- Hoeveel kan je zien in 4 weken? Het ziet er allemaal erg groot uit, en het lijkt me dat je in dit tijdsbestek dan eigenlijk maar voor 1 of 2 landen kan gaan... Midden-Amerika is ook wellicht een optie, en dit is wat kleiner...
- Wat is de normale manier om van A naar B te gaan, de bus? Wat zijn hier gangbare prijzen voor?

Thnx :)
  dinsdag 24 mei 2011 @ 18:51:36 #114
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_97258089
Wat trekt je precies (Landen etc.)?
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_97259047
Om heel eerlijk te zijn heb ik me nog niet goed ingelezen in wat de landen exact te bieden hebben, maar ik wil een mix van mooie dorpjes/steden, levendige plekken waar jongeren komen (omdat ik alleen ga) en natuur.
Ik denk dat jullie me het beste kunnen vertellen wat de verschillen tussen de landen zijn :) Als ik afga op naam spreek Peru, Bolivia, Chili me aan, maar dat is dus eigenlijk op vrij weinig gebaseerd.
  dinsdag 24 mei 2011 @ 20:08:15 #116
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_97262495
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 19:08 schreef Zocalo het volgende:
Om heel eerlijk te zijn heb ik me nog niet goed ingelezen in wat de landen exact te bieden hebben, maar ik wil een mix van mooie dorpjes/steden, levendige plekken waar jongeren komen (omdat ik alleen ga) en natuur.
Ik denk dat jullie me het beste kunnen vertellen wat de verschillen tussen de landen zijn :) Als ik afga op naam spreek Peru, Bolivia, Chili me aan, maar dat is dus eigenlijk op vrij weinig gebaseerd.
Spaans kan je overal leren, voor minder dan 10 euro per uur zit je al gebakken. Verder is het niveau niet bijster verschillend. Veel scholen bevinden zich nabij toeristencentra zoals Cusco of Cochabamba.
Rondreizen gebeurt met de bus. Vliegtuigen zijn duur. Tarieven verschillen van ca $1 per uur in Ecuador tot 40 euro voor een luxueuze rit Mendoza - BA (Argentinië).
Verder zou ik je aanraden wat meer research te doen over bestemmingen. Dan kan je ook wat prioriteiten stellen. 4 weken zijn erg kort.
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_97640674
Enkele foto's van mijn reis door patagonie.

Acht daagse trekking in Torres Del Paine waar we het hele circuit hebben gelopen.

Perito Moreno vanuit de lucht


Aankomst bij Torres Del Paine


De torens


Onderweg naar Camp Dickson


Campamento Dickson


Uitzicht op gletsjer Dickson


Links de Los Perros gletsjer en rechts de paso John Garner waar we de volgende dag over moeten


Klim naar paso John Garner


Uitzicht op Grey gletsjer vlak na het bereiken van top van paso John Garner


Grey gletsjer


Richting uitzichtspunt Grey gletsjer


Slecht weer in de verte, verse sneeuw op de bergen en wat een uitzicht


Geweldig mooie dag in Paine Grande


Enige dag met echt slecht weer was de klim in Valley Francais wat de omgeving een spooky beeld gaf
pi_97644744
Mooie foto's! *O*
pi_98844209
Al jaaaaren gefascineerd door dit continent. En volgend jaar wil ik mijn eerste reis die kant uit maken. Ik ben alleen, heb 3 weken tijd en Chili en Argentinië trekken mij het meest.

Wat raden jullie aan? Combineren of juist één land? En is dit in je eentje een beetje te doen qua veiligheid en tegenkomen van andere backpackers? Laatste vraagje, aan wat voor bedrag zou ik moeten denken voor 3 weken in die omgeving..?

Oh en is mei een goede reistijd?
AFCA | Celtic FC | Nottingham Forrest FC | Last.fm
George St. Pierre, Lance Armstrong, Kanye West, Steven Gerrard, Mark Cavendish, Wanderlei Silva, Calvin Harris _O_
  woensdag 29 juni 2011 @ 23:28:50 #120
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_98846706
quote:
5s.gif Op woensdag 29 juni 2011 22:47 schreef Breach het volgende:
Al jaaaaren gefascineerd door dit continent. En volgend jaar wil ik mijn eerste reis die kant uit maken. Ik ben alleen, heb 3 weken tijd en Chili en Argentinië trekken mij het meest.

Wat raden jullie aan? Combineren of juist één land? En is dit in je eentje een beetje te doen qua veiligheid en tegenkomen van andere backpackers? Laatste vraagje, aan wat voor bedrag zou ik moeten denken voor 3 weken in die omgeving..?

Oh en is mei een goede reistijd?
3 weken is te kort voor beide landen. Ik zou kiezen.
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  donderdag 30 juni 2011 @ 02:23:54 #121
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_98853625
Mei is nou niet bepaald het perfecte seizoen: herfst. Hoewel het in het noorden van Argentinie/Chili dan nog prima mooi weer kan zijn, in het zuiden zal het meer afzien worden. Sowieso maar voor 1 land gaan als je maar 3 weken hebt :Y
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_98959255
hier wat foto's van mijn tweede week in Patagonie, hier in twee keer naar de Perito Moreno geweest (nog een keer gaan was het zo waard) en daar tussen een 3 daagse trekking door Los Glaciares National Park.

Perito Moreno in de stromende regen


Op weg naar El Chalten


Onderweg naar Lago Torre




Lago Torre, Cerro Torre liet zich niet meer zien


Volgende dag richting Cerro Fitz Roy, met behoorlijke klim naar voorste heuvelrug


Uitzicht na de klim, Fitz Roy in de wolken en Lago de los tres nog bevroren


Het verborgen meer


Fitz Roy laat zich bij zonsondergang toch nog zien..


Laatste dag klim naar Tumbado viewpoint, geweldig mooie dag met Torre en Fitz Roy uit de wolken


Indrukwekkend uitzicht vanaf Pliegue Tumbado


Terug richting El Chalten


Eind van de dag laten Torre en Fitz Roy compleet uit de wolken


Halve dag vrij in El Calafate en mooi weer dus maar weer richting Perito Moreno en wat een verschil met een paar dagen eerder...


Perito Moreno panorama




Maar ook de Perito Moreno in de regen had een gaaf moment, wat een geweld was dit:
  zondag 3 juli 2011 @ 19:20:39 #123
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_98992304
Mooie foto´s en goed gemikt met de video ;) Ik blijf er ook bij dat je tóch beter naar El Chaltén kan gaan dan naar Torres del Paine. Torres is misschien net wat mooier (en bekender), maar met de belachelijke prijzen daar (en de lange busrit) blijf je toch veel liever in het gemoedelijke El Chaltén?
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_99005499
Heb mijn post ook al in het Chili topic gepost, maar volgens mij is dit topic wat actiever, dus post ik het hier ook maar even. En misschien dat hier nog wat specifieke tips over backpacken kan krijgen. Alhoewel ik niet echt ga backpacken, ik heb een grote roze koffer op wieltjes, haha. Ga ik wel leven als een backpacker: goedkope hostels, zoveel mogelijk zelf koken en eten in winkeltjes / op de markt kopen en als daar geen mogelijkheid voor is in de wat goedkopere restaurantjes, etc. Ik wil lange afstand reizen per bus maken, omdat dit een stuk goedkoper is dan vliegen + ik geen rijbewijs heb dus geen auto kan huren. Bij aankomst in de plaats van mijn bestemming, eerst een hostel zoeken om mijn koffer te dumpen + zeker te zijn van een overnachting. Vervolgens de omgeving te verkennen en 1 of 2 dagen later weer verder te reizen.

Mijn post uit het Chili topic:
Ik wil in december naar Chili gaan. De eerste maand wil in Santiago een Spaans cursus gaan doen aan een talenschool en bij een gastgezin gaan wonen. Daarna wil ik zeven maanden stage gaan lopen in een hotel. Na mijn stage wil ik nog een maand lang door het land reizen.

Ik wil een week naar het noorden van Chili gaan, een week naar het meren gebied en week naar Patagonië en daarna nog een paar dagen naar Argentinië. Is dit haalbaar met ¤1000,-

Vanaf Ushuai wil ik met het vliegtuig naar Buenos Aires vliegen en vanaf daar weer terug naar Santiago met de bus. Is dit de moeite waard? Of kan ik Buenos Aires beter over slaan en vanaf Ushuai rechtstreeks terug naar Santiago?
I'd cross the desert to be where you are, all the things I do to be close to you. ♥
pi_99006607
Dit reisschema had ik in gedachten:

Vanaf Santiago naar het noorden van Chili en weer terug naar Santiago
San Pedro de Atacama
Arica
Iquiqe
Antofagasta

Vanaf Santiago door het meren gebied richting Patagonië
Pucon
Puerto Montt
Dagexcursie Argentinië
Tweedaagse excursie Chiloé

Vanaf het meren gebied door Patagonië naar Ushuari
Puerto Natales
Bezoek Torres del Paine
Punta Arenas
Dagexcursie pinguin eiland
Ushuari

Vanaf Ushuari vliegen naar Buenos Aires en met de bus terug naar Santiago
Buenos Aires

[ Bericht 15% gewijzigd door BABYxTEQUIERO op 04-07-2011 00:27:38 ]
I'd cross the desert to be where you are, all the things I do to be close to you. ♥
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')