quote:welkom in de wondere wereld van de rijlessen en foute instructeursOp maandag 25 oktober 2010 14:03 schreef MevrouwPuff het volgende:
Lessen was niet stom! Maar het ging 'wel aardig'. Vond het zo apart dat het best een dikke mercedes was en de instructeur in een fout pak zat met z'n dure zonnebril![]()
quote:moeilijk Nyn! Wel geweldig dat ze zo tevreden met je zijn, maar als 't niet precies of helemaal niet is wat je wilt..Op maandag 25 oktober 2010 14:06 schreef AKnynke het volgende:
ik krijg te horen dat mijn contract verlengd kan worden tot eind juni 2011. Op zich heel goed, maar ik weet niet of ik het wil. Natuurlijk aannemen en verder kijken...maar goed. m'n collega's zijn heel blij maar ik niet zo...
quote:Wat zat er op die vijfde boterham?Op maandag 25 oktober 2010 13:34 schreef Viking84 het volgende:
Lijstje:
O: yoghurt met brambozen, kop thee
L: vijf boterhammen (twee met pure hagelslag, één met salami, één met oude kaas), glas melk
D: bami met bamivlees, veggies en satesaus
T: appeltje ofzo
quote:Wie of wat is sinterklaar?Op maandag 25 oktober 2010 14:01 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
geen sinterklaar vieren
bah, ik haat sinterklaas
quote:Op maandag 25 oktober 2010 14:31 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
de sint die er klaar mee isnet als ik
quote:gheylOp maandag 25 oktober 2010 14:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
O mijn god. Ik heb 5 BH's op marktplaats te koop staan en ik heb de eerste reactie, een kerel die me beter wil leren kennen._!
quote:Op maandag 25 oktober 2010 14:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
O mijn god. Ik heb 5 BH's op marktplaats te koop staan en ik heb de eerste reactie, een kerel die me beter wil leren kennen._!
quote:Nee, hij is 33 dus te oud. Toen hij begon met zijn studie, was hij net 2 mnd te oud om stufi te krijgen.Op maandag 25 oktober 2010 14:03 schreef MevrouwPuff het volgende:
Lessen was niet stom! Maar het ging 'wel aardig'. Vond het zo apart dat het best een dikke mercedes was en de instructeur in een fout pak zat met z'n dure zonnebril![]()
Wat jammer dat het zo gaat J.T. Krijgt je meneer geen stufi meer?
quote:Volgens mij ben je een charmante en stijlvolle vrouw met klasse en smaak. Lijkt mij
eigenlijk wel leuk je beter te leren kennen.
quote:Wat je al niet kunt concluderen uit een stel beha's. Hij heeft wel talent iig!
quote:omg
quote:Ja, dat idd, lijkt mij ook lastig... En leuk dat je collega's enthousiast zijn!Op maandag 25 oktober 2010 14:08 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
moeilijk Nyn! Wel geweldig dat ze zo tevreden met je zijn, maar als 't niet precies of helemaal niet is wat je wilt..
quote:ik vind jouw lijstje van zondag het mooiste lijstje dat ik gezien heb. En het klinkt also fjij een heeeel erg fijn weekend gehad hebt!Op maandag 25 oktober 2010 14:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wat hebben jullie veel gepost dit weekend!.
j.t., wat een vervelende situatie! Hoop dat jullie eruit komen!
Ik heb een geweldig weekend gehad wat echt de vreselijkste lijstjes ooit oplevert:
Zaterdag:
O: Brinta
L: 4 volkoren boterhammen appelstroop, cup-a-soup
T: halve bak volle kwark
T: banaan
D: fajitas
T: kasteelbiertje, pepernoten, gevulde speculaas, borrelnootjes, olijven, 4 tequila's (vitamine C in de citroen!)
S: gedanst tot half 5
T: halve frikandel, tosti ham/kaas
Zondag:
O: gevulde speculaaskoek
L: tosti
T: brownie, Maltesers, Ben Jerry's Strawberry Cheesecake
D: spaghetti carbonara
T: rest van de bak B&J, tosti
Hele dag op bed gelegen en 25 afleveringen HIMYM gekeken of zo..
quote:Prachtig is 'ie, hè?Op maandag 25 oktober 2010 15:08 schreef AKnynke het volgende:
[..]
ik vind jouw lijstje van zondag het mooiste lijstje dat ik gezien heb. En het klinkt also fjij een heeeel erg fijn weekend gehad hebt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |