quote:
Dat is zeker geen onzin inderdaad. Maar het is natuurlijk ook een stukje goodwill die TS (of iig zijn moeder naar die kennis) kan tonen. En die persoon heeft in TS meer vertrouwen dan een verkoper van de Media Markt.
Anyway, met 600 Euro heb je gewoon een budget waar je echt wel iets leuks mee kan uitzoeken. Ga sowieso voor een model met 2 jaar garantie. Bij voorkeur Asus of Toshiba, waar de support vanuit e fabrikant ook al gewoon goed is. Daarbij zijn het merken met een goede reputatie met het oog op kwaliteit. Afgezien van MSI zou ik derest vermijden. De support is minder, en standaard slechts 1 jaar garantie (HP heeft voor duurdere modellen wel twee jaar, maar dat is hier geen optie dus).
De specs zijn niet echt belangrijk, aangezien het me niet zo lijkt dat er zware edit-zaken moeten worden uitgevoerd. Wel een beetje een knappe processor. En 4 GB geheugen is in deze categorie ook makkelijk haalbaar.
En je hoeft toch niet perse 600 uit te geven? Voor veel minder kun je ook al prima klaar zijn. Wanneer je bijv. gaat voor een oudere generatie processoren (bijv. Intel T4x00) is het ook wel prima en kunje voor tussen de 450 en 500 al klaar zijn. Wil je wel in de buurt van die prijs zitten, dan moet je gewoon voor een i3 gaan en is de genoemde MSI geen slechte keus.
Ik weet trouwens niet hoe het zit met de ingebakken GPU in de i3. Is die een beetje redelijk? En met wat voor prestaties zijn deze prestaties vergelijkbaar als het het vergelijkt met een aparte GPU implementatie? Of gaat het alleen maar om videodecoderen?
In het laatste geval is het misschien handig om voor een tragere processor te gaan en een redelijk GPU.