Zit er een router tussen? Dan die even weghalen en nogmaals je gateway proberen. Wil bij sommige combo's wel eens helpenquote:Op donderdag 4 november 2010 03:12 schreef Zoheetik het volgende:
Ik ben het ip-adres van mijn modem vergeten (volgens mij had ik 'm veranderd), via default gateway is 'ie niet accessable.
Uitvoeren >> cmd >> ipconfig /allquote:Op donderdag 4 november 2010 03:12 schreef Zoheetik het volgende:
Ik ben het ip-adres van mijn modem vergeten (volgens mij had ik 'm veranderd), via default gateway is 'ie niet accessable.
quote:Op woensdag 3 november 2010 20:15 schreef Id_do_her het volgende:
Bij een kennis heeft de buurman 'Silicoonimplantaat'.
quote:Op donderdag 4 november 2010 13:06 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Uitvoeren >> cmd >> ipconfig /all
VOila, je hebt je router adres te pakken
Volgens mij werkte dat dus niet bij hemquote:via default gateway is 'ie niet accessable.
quote:Op donderdag 4 november 2010 11:41 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Zit er een router tussen? Dan die even weghalen en nogmaals je gateway proberen. Wil bij sommige combo's wel eens helpen
(en anders het laatste nummer van je eigen lokale IP even veranderen in 0, 1, 254, of 255)
Haarquote:Op donderdag 4 november 2010 13:56 schreef joepie91 het volgende:
[..]
[..]
Volgens mij werkte dat dus niet bij hem
goeien garpquote:
wat als hij nou achter zijn modem een router heeft hangen?quote:Op donderdag 4 november 2010 13:06 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Uitvoeren >> cmd >> ipconfig /all
VOila, je hebt je router adres te pakken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |