Eind september ben ik naar Egypte vertrokken voor een 23 daagse rondreis.
Helaas heb ik wegens omstandigheden de reis na vier dagen al moeten afbreken, maar ik heb toch nog wat foto's kunnen maken die ik het delen wel waard vind.
Geen piramides, tempels, mummies en sfynxen dit keer (die stonden pas later op de reis gepland), maar wat foto's van het dagelijks leven in Cairo en de Westelijke Woestijn.
Enjoy.
1.
![]()
De dagactiviteit van de gemiddelde egyptenaar; Hangen in de schaduw. (Citadel, Cairo)
2.
![]()
Twee agenten kijken uit over de stad. (Citadel, Cairo)
3.
![]()
Lunch break (Khan al-Khalili, Cairo)
4.
![]()
Mooi oud mannetje met één oog. De eeltplek op zijn voorhoofd wijst op veel gebed en geld hier als statussymbool. (Bahariyah Oase, Westelijke Woestijn)
5.
![]()
Mannen in traditionele gewaden domineren het straatbeeld van el-Bawiti, het grootste dorp van de Bahariyah Oase. (Bahariyah Oase, Westelijke Woestijn)
6.
![]()
De plaatselijke poelier. De enige manier om vlees vers te houden in de hitte is levend in een kooi. (Bahariyah Oase, Westelijke Woestijn)
7.
![]()
Chicken Tonight. (Bahariyah Oase, Westelijke Woestijn)
8.
![]()
Cute (Bahariyah Oase, Westelijke Woestijn)
9.
![]()
Open Happiness... (Bahariyah Oase, Westelijke Woestijn)
10.
![]()
Man keert huiswaarts met een lading dadels en palmbladeren.