quote:Kan altijd goed uitpakken.Op zondag 24 oktober 2010 03:49 schreef Detective_collective het volgende:
Okee... de avond.. kan wel janken nu.. weet niet of ik spijt moet hebben of dat het onvermijdelijk was... ze was echt bloedmooi, logisch wan dat is ze altijd. Maar ik zag dat ze probeerde om een leuke avond te hebben maar dat lukte haar niet.. en toen aan het eind van de avond bij het dansen... ze zat daar maar, en ik dansen.. ze zat in haar eentje aan een tafeltje.. ik had wel wat op maar nog geeneens aangeschoten.. ik werd als een magneet naar haar toegezogen.. ik zeg.. lieverd ik hou gewoon van je... echt... en ze zei iets van ja ofzo.. er kwam iemand anders bij.. en ik had het gezegd en ben weer weggegaan.. daarna gingen we allebei weg... en ik voelde me zo stom, machteloos... ik kan niet zonder haar... maar probeerde in de stad me klem te zuipen, maarja ik kan veel te goed tegen bier dus dat lukte niet... toen heb ik dit gesmst.. : '' Ik was echt stom om dat te zeggen, ben geeneens dronken. Ach het maakt niet meer uit.. Ik hou van je. Sorry ik ben een idioot. Het was puur de waarheid. Ik ga nu een kutavond hebben en je proberen te vergeten. Ik ben nog in de stad. Echt ik ben echt dom...''
Ik ga nu slapen.. gadverdamme wat doet dit fokking veel pijn
quote:Wauw wat een positiviteit! Dus het is niet verschrikkelijk en oerstom wat ik heb gedaan?Op zondag 24 oktober 2010 03:53 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Kan altijd goed uitpakken.![]()
Of ze belt je op en zegt "ik kan niet zonder je!" of ze laat je weten dat jullie beter wat afstand kunnen nemen. Of ze is zwak en negeert ze je gewoon.
In ieder geval afwachten, voorlopig en ga geen domme dingen doen.
quote:Hartelijk dank voor deze oprechtheid.. Misschien is het wel goed dat ik nu het gevoel heb me als een idioot te hebben geuit.. Ik moet verder ik weet het. Maar ik geloof in ware liefde. En dat zij mijn ware liefde is daar bedoel ik niet mee dat we sowieso bij elkaar komen.. Maar dat hele gevoel, die enorme strijdlust die ik voor haar heb. Het gevoel dat je, zogezegd, door muren zou lopen voor haar. Ik ben, al zeg ik het zelf, altijd heel goed in het verstandelijk benaderen van dingen, ook al heb ik er zelf hevige emotie bij, ik kan altijd objectief mezelf advies geven.. En nu... Het lijkt wel of het water inderdaad te diep is.. Ik voel geen bodem. Mijn gedachte was: Ik moet vechten, vechten, vechten voor mijn vrouw! Opgeven kan altijd nog.. Het geluk vinden in jezelf.. de definitie van geluk is voor mij: Tevredenheid met de huidige situatie. En dat zou ik willen.. Ik heb een tijdje echt op de goede weg gezeten.. Dat ik het idee had dat ik alles had gezegd wat ik wou zeggen en verder kon.. Tot ze weer belde.. En dan zijn er weer meer dingen die je zeggen wil. En ik wil ook genieten van het leven, en wil dit niet meer.. Probleem is dan dat ik mij focus op het idee mijn liefde te laten lopen. En ik merk nu al dat ik me weer laat meeslepen in emotie, hartstocht. Echt bedankt, zijn er nog dingen die ik nu zou moeten doen?Op zondag 24 oktober 2010 11:44 schreef wetirowsu het volgende:
Met open bek dit hele relaas zitten lezen, inclusief de anti-climax op de desbetreffende personeelsavond..
Ik vind het ongelofelijk dat iemand van 22 niet doorheeft, dat hij zijn geluk niet BUITEN zichzelf moet zoeken,( bij je ex-vriendin, dus), maar IN zichzelf. Alleen zo is een relatie stevig. Als je ex-vriendin zo van je houdt, zou ze voor jou moeten kiezen, en niet voor haar ouders, om maar van de stress af te zijn.Je bent bezig met je jeugd, je energie en je liefde te verspillen aan iemand die het niet waard is.
Haar ouders zullen nog lange tijd een rol spelen in haar leven. Dus als je voor haar blijft kiezen , dan kies je dus altijd ook voor die ouders.En dat is vragen om toekomstige problemen en verdriet.
Kom op, man, een mooi koppie is ook niet alles: het karakter is datgene wat uiteindelijk telt.
En ja: je bent te romantisch.
Als uitsmijter geef ik je deze
*Het waren 2 koningskinderen, maar het water was te diep...*
(You can't always get what you want..)
(beginregel van een middeleeuws liefdeslied.In de middeleeuwen werd trouwens de romantiek uitgevonden.)
Ik wens je kracht, verstand en wijsheid toe in je leven.
quote:In dit geval niet, want je weet dat ze ook heel verliefd op je is. Dus ik zie het niet als iets wat "faal" zou noemen. Maar natuurlijk had ik het niet gedaan.Op zondag 24 oktober 2010 10:15 schreef Detective_collective het volgende:
[..]
Wauw wat een positiviteit! Dus het is niet verschrikkelijk en oerstom wat ik heb gedaan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |