quote:Telefoonnummers, SMSjes, App-downloadgeschiedenis, netwerkinstellingen en wachtwoorden etc etc..Op donderdag 21 oktober 2010 14:56 schreef DennisMoore het volgende:
Je telefoonnummers? Die staan toch gewoon netjes in the cloud bij http://contacts.google.com?
quote:Nou daar heb je je antwoord. Karma is een trut.Op donderdag 21 oktober 2010 15:15 schreef Hagelkaas het volgende:
Nope, alles is weg. Had ook geen betaalde apps trouwens.. Of nou, had ik wel, maaruuh
quote:Een vriend van mij had dat ook op zijn telefoon.Op donderdag 21 oktober 2010 15:41 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik heb htc Legend !ik heb een google-account...maar ik kan niet inloggen (geen google account aanmaken) Al heel vaak geprobeerd maar het lukt niet. Dús ik heb geen android market.
quote:Was jij niet al heeeeeeeeeeeeeeeeel lang aan het kutten daarmee omdat je perse ZONDER google-account wel alle features wilde? En zoals automatic_ zegt, bekend probleem. Hardreset van je toestel en meteen bij het eerste initialiseren je account koppelenOp donderdag 21 oktober 2010 15:41 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik heb htc Legend !ik heb een google-account...maar ik kan niet inloggen (geen google account aanmaken) Al heel vaak geprobeerd maar het lukt niet. Dús ik heb geen android market.
quote:JaOp donderdag 21 oktober 2010 15:47 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Was jij niet al heeeeeeeeeeeeeeeeel lang aan het kutten daarmee omdat je perse ZONDER google-account wel alle features wilde?
quote:Ik had er (voor hem) "op gegoogled" en het komt puur omdat je vanaf het begin geen google-account hebt ingevoerd en daarom "snapt" hij het niet (ofzo). Maar goed; als je hem dus even terug zet "naar het begin" en meteen jouw google-zooi erin zet, dan pakt hij hem welOp donderdag 21 oktober 2010 15:52 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik kan ook ja zeggenMoet wel helaas..Maar bedankt voor je hulp
quote:Ik heb het bij hem voor de zekerheid allemaal "geëxporteerd" naar zijn SD kaart, maar ik heb er niets aan gedaan om ze terug te zetten, dus ze waren bij hem niet kwijt.Op donderdag 21 oktober 2010 15:55 schreef Haaibaaike het volgende:
ik ben mijn telnummers niet kwijt he..
quote:Maak voor de zekerheid ff een backup, want als je sync dus niet werkt dan is er wel kans dat het niet gesynchroniseerd word met je contact.google.comOp donderdag 21 oktober 2010 15:55 schreef Haaibaaike het volgende:
ik ben mijn telnummers niet kwijt he..
quote:Haha, inderdaad.Op donderdag 21 oktober 2010 15:55 schreef DennisMoore het volgende:
Da's net zoiets als een iPhone kopen en dan weigeren iTunes te gebruiken?
quote:Wil je dat nog eens zeggen?
quote:Goed zoOp donderdag 21 oktober 2010 16:12 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa hij doet het.
quote:Goed nieuws! Ik gebruik winamp, zou leuk zijn als ik mijn gehele muziekcollectie naar mijn telefoon kan streamen!Op donderdag 21 oktober 2010 16:41 schreef Pino112 het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)muziek-via-wifi.html
Dit is wel leuk!
quote:Streamen? Volgens mij is 't synchroniseren...Op donderdag 21 oktober 2010 18:24 schreef Roolio het volgende:
Goed nieuws! Ik gebruik winamp, zou leuk zijn als ik mijn gehele muziekcollectie naar mijn telefoon kan streamen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |